Vodafone

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 8
Kayıt Tarihi: ‎01-02-2013

Vodafone - Sinema

merhabalar, öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim. geçen hafta, pazartesi ve perşembe günleri özellikle celal ile ceren filminde bir bilet alana biri bedava şeklinde bir kampanya olduğunu vodafone'dan gelen mesaj yoluyla öğrendim. bu pazartesi arkadaşımla o filme gideceğiz, o kampanya hala devam ediyor mu? ediyorsa nereye, hangi mesajı atmamız gerekiyor? bilet alımı sırasında sorun çıkmaması için mesaj geldikten sonra yapılacakları da belirtirseniz sevinirim. Mutlu Gülümseme Şimdiden teşekkürler.

Mesaj 1 / 4 (4.350 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
İleti Sayısı: 7.422
Kayıt Tarihi: ‎03-03-2012

Ynt: Vodafone - Sinema

  Merhaba Atakan16

 

    SINEMA yazıp 6666′ya sms gönderebilirsin.  şifren anında cep telefonuna gönderilecektir.Bu şifreyi anlaşmalı olan sinamenın görevlisine vereceksin.Detaylı bilginin yer aldığını freezone sayfasına buradan ulaşalabilirsin.

 

  Atakan16 yazdı:

 

merhabalar, öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim. geçen hafta, pazartesi ve perşembe günleri özellikle celal ile ceren filminde bir bilet alana biri bedava şeklinde bir kampanya olduğunu vodafone'dan gelen mesaj yoluyla öğrendim. bu pazartesi arkadaşımla o filme gideceğiz, o kampanya hala devam ediyor mu? ediyorsa nereye, hangi mesajı atmamız gerekiyor? bilet alımı sırasında sorun çıkmaması için mesaj geldikten sonra yapılacakları da belirtirseniz sevinirim. :manhappy: Şimdiden teşekkürler.

 

Mesaj 2 / 4 (4.347 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 10
Kayıt Tarihi: ‎10-01-2015

Ynt: Vodafone - Sinema

Önceden sinama kampanyasi yaptiginiz yerlerle lütfen birdaha anlaşin perşembe günü gittigimiz trioum avm sizin kampanya reklamlariniz var ama kanpanyaniz geçerli degil lütfen bir anlaşma yapiniz istanbul esenyurttaki trioum avmde

Mesaj 3 / 4 (741 Görüntüleme)
İleti Sayısı: 882
Konular: 3
Kral Puanları: 632
Çözümler: 73
Kayıt Tarihi: ‎01-11-2014

Ynt: Vodafone - Sinema

[ Düzenlendi ]
Merhaba zafer658,
Buradan... Anlaşmalı Olan Firmaları bulabilirsin.
Mesaj 4 / 4 (737 Görüntüleme)