Tarifeler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 5

Red pass sosyal ek paketi

Yeni red 10 paket kullanıcısıyım.12 tl karşılığı red pass sosyal ek paketi aldım fakat instagram ve facebook kullanımlarım hala normal internetimden yemektedir.Bu sorunu acil düzeltebilirmisiniz??
Mesaj 1 / 19 (3.971 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.215

Ynt: Red pass sosyal ek paketi

Merhaba Semigokce,

Tarafına onay SMS'i gelmiş miydi, öğrenebilir miyim? Ayrıca Online Self Servis üzerinden kullanımlarınla ilgili ayrıntılı kontrol sağlamanı rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Semigokce yazdı:
Yeni red 10 paket kullanıcısıyım.12 tl karşılığı red pass sosyal ek paketi aldım fakat instagram ve facebook kullanımlarım hala normal internetimden yemektedir.Bu sorunu acil düzeltebilirmisiniz??

Mesaj 2 / 19 (3.963 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Evet 3 adet bilgi ve kullanabilirsiniz sms i geldi.Kalan kullanımlarımı ve instagramı kullandıktan sonra nekadar internetim gittiğini online self servisten öğrendim ve halada sosyal medya uygulamaları kullandığımda mevcut paketimden gitmektedir.
Mesaj 3 / 19 (3.955 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Hala bir çözüm bulunmadı?? @burakKI
Mesaj 4 / 19 (3.905 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.451

Merhaba Semigokce,

Konuyla ilgili olarak tarafına özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Semigokce yazdı:
Hala bir çözüm bulunmadı?? @burakKI

Mesaj 5 / 19 (3.899 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Msjınıza cevap verdim kontrol edebilirsiniz.
Mesaj 6 / 19 (3.890 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.215

Merhaba Semigokce,

Gerekli incelemelerin neticelenmesi sonrası bilgilendirme sağlanacaktır. 

Vodafone Forum Ekibi

Semigokce yazdı:
Msjınıza cevap verdim kontrol edebilirsiniz.

Mesaj 7 / 19 (3.883 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Aynısı bende de oldu red 10 kullanıyorum 12 liraya ped pass sosyal paketini satın aldım facebook instagram twitter de istediğiniz kadar takılın takip edin ikinci bir siteye baglaadan video izleyebilir yazıyordu yanında 250 mb net her yone hediye ettiniz ama twitter de takıldım video izledim durum paylastim baska bisi yok ikinci bir siteye baglanmadan nedense hep 250 mb netten gitti hepsi 2 kere 542 yi aradım istediğim sonucu alamadim musteri hizmetlerinin dedigini yaptım yine olmadi yani anlayacaginiz paket bir işe yaramadı 2 hattım var benim aylık en az 100 lira ödüyorum hemen duzeltmezse hat gecisi yapmak zorunda kalacagim hep soylediginiz ya sizde telefonunuzda sorun var peki sizce pakette sorun yokmu
Mesaj 8 / 19 (3.742 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.598

Merhaba Vedat0228

Konu hakkında tarafına özel mesaj gönderdim, mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Vedat0228 yazdı:
Aynısı bende de oldu red 10 kullanıyorum 12 liraya ped pass sosyal paketini satın aldım facebook instagram twitter de istediğiniz kadar takılın takip edin ikinci bir siteye baglaadan video izleyebilir yazıyordu yanında 250 mb net her yone hediye ettiniz ama twitter de takıldım video izledim durum paylastim baska bisi yok ikinci bir siteye baglanmadan nedense hep 250 mb netten gitti hepsi 2 kere 542 yi aradım istediğim sonucu alamadim musteri hizmetlerinin dedigini yaptım yine olmadi yani anlayacaginiz paket bir işe yaramadı 2 hattım var benim aylık en az 100 lira ödüyorum hemen duzeltmezse hat gecisi yapmak zorunda kalacagim hep soylediginiz ya sizde telefonunuzda sorun var peki sizce pakette sorun yokmu

Mesaj 9 / 19 (3.727 Görüntüleme)
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak

6 gün oldu hala ne çözüm var ne dönüş yapan!! Vodefone yurtdışına şikayette bulunacağım.
Mesaj 10 / 19 (3.547 Görüntüleme)