Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 6
Kabul Edilen Çözüm

Modem kurulumu

21 Martta bahar kampanyasinin 100gb akn li 24mb lik paketi aldım.Kaydımı yaptılar fakat 24 gün geçti hala arayan randevu alan bir saha ekibi çalışanı olmadı sorun nedir gelmicekseniz söyleyin diğer internet sağlayıcıları ile anlaşabileyim.
Mesaj 1 / 9 (249 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 2.883

Ynt: Modem kurulumu

Merhaba Kesegowaase,

Konu Vodafone Net birimlerine iletilmiştir. Tarafına bilgilendirme sağlanacaktır. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:
21 Martta bahar kampanyasinin 100gb akn li 24mb lik paketi aldım.Kaydımı yaptılar fakat 24 gün geçti hala arayan randevu alan bir saha ekibi çalışanı olmadı sorun nedir gelmicekseniz söyleyin diğer internet sağlayıcıları ile anlaşabileyim.

Mesaj 2 / 9 (246 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.582

Merhaba Kesegowaase,

Konuyla ilgili Vodafone Forum üzerinden özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edip yanıt verebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

Mesaj 3 / 9 (243 Görüntüleme)
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak

1 ay oldu sonunda ve hala arayan yok bu Bursada galiba 1 tane saha ekibi var gelen giden yok koskoca vodafone 1 aydır net bağlatamadı. Hala aradığımda bana geçiştirici cevaplar veriyorlar, sorunun ne olduğu tam olarak şahsıma iletilmesini istiyorum!

Mesaj 4 / 9 (222 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.136

Merhaba Kesegowaase,

Konu hakkında Vodafone Net birimine gerekli aciliyet iletilmiştir. 

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

1 ay oldu sonunda ve hala arayan yok bu Bursada galiba 1 tane saha ekibi var gelen giden yok koskoca vodafone 1 aydır net bağlatamadı. Hala aradığımda bana geçiştirici cevaplar veriyorlar, sorunun ne olduğu tam olarak şahsıma iletilmesini istiyorum!

Mesaj 5 / 9 (216 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Hocam sağolun  o kadar çabanın ardından sonunda geldi yalnız bu sefer hızımız düşük neden acaba ev telefonu kullandığım için mi fiberden yararlanamadım bana öyle bir şeyden bahsedilmedi ama şuan hızım düşük.

Mesaj 6 / 9 (203 Görüntüleme)
Moderator

Merhaba Kesegowaase,

Konu ile ilgili kayıt oluşturulmuştur. Kısa bir süre içerisinde müdahale sağlanacaktır.

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

Hocam sağolun  o kadar çabanın ardından sonunda geldi yalnız bu sefer hızımız düşük neden acaba ev telefonu kullandığım için mi fiberden yararlanamadım bana öyle bir şeyden bahsedilmedi ama şuan hızım düşük.

Mesaj 7 / 9 (181 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

İnternetim kuruldu hızımda gayet iyi yalnız  2-3 saatte bir kopukluk oluyor nedeni nedir herhangi bir bilgi verilmiyor 5 dklık gidiyor modemdende internet ışığı sönüyor zaten bunun nedeni nedir ?

Mesaj 8 / 9 (157 Görüntüleme)
Moderator

Merhaba Kesegowaase,

Konu ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

İnternetim kuruldu hızımda gayet iyi yalnız  2-3 saatte bir kopukluk oluyor nedeni nedir herhangi bir bilgi verilmiyor 5 dklık gidiyor modemdende internet ışığı sönüyor zaten bunun nedeni nedir ?

Mesaj 9 / 9 (125 Görüntüleme)