Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 6
Kabul Edilen Çözüm

Modem kurulumu

21 Martta bahar kampanyasinin 100gb akn li 24mb lik paketi aldım.Kaydımı yaptılar fakat 24 gün geçti hala arayan randevu alan bir saha ekibi çalışanı olmadı sorun nedir gelmicekseniz söyleyin diğer internet sağlayıcıları ile anlaşabileyim.
Mesaj 1 / 12 (426 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 2.883

Ynt: Modem kurulumu

Merhaba Kesegowaase,

Konu Vodafone Net birimlerine iletilmiştir. Tarafına bilgilendirme sağlanacaktır. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:
21 Martta bahar kampanyasinin 100gb akn li 24mb lik paketi aldım.Kaydımı yaptılar fakat 24 gün geçti hala arayan randevu alan bir saha ekibi çalışanı olmadı sorun nedir gelmicekseniz söyleyin diğer internet sağlayıcıları ile anlaşabileyim.

Mesaj 2 / 12 (423 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.128

Merhaba Kesegowaase,

Konuyla ilgili Vodafone Forum üzerinden özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edip yanıt verebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

Mesaj 3 / 12 (420 Görüntüleme)
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak

1 ay oldu sonunda ve hala arayan yok bu Bursada galiba 1 tane saha ekibi var gelen giden yok koskoca vodafone 1 aydır net bağlatamadı. Hala aradığımda bana geçiştirici cevaplar veriyorlar, sorunun ne olduğu tam olarak şahsıma iletilmesini istiyorum!

Mesaj 4 / 12 (399 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.811

Merhaba Kesegowaase,

Konu hakkında Vodafone Net birimine gerekli aciliyet iletilmiştir. 

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

1 ay oldu sonunda ve hala arayan yok bu Bursada galiba 1 tane saha ekibi var gelen giden yok koskoca vodafone 1 aydır net bağlatamadı. Hala aradığımda bana geçiştirici cevaplar veriyorlar, sorunun ne olduğu tam olarak şahsıma iletilmesini istiyorum!

Mesaj 5 / 12 (393 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Hocam sağolun  o kadar çabanın ardından sonunda geldi yalnız bu sefer hızımız düşük neden acaba ev telefonu kullandığım için mi fiberden yararlanamadım bana öyle bir şeyden bahsedilmedi ama şuan hızım düşük.

Mesaj 6 / 12 (380 Görüntüleme)
Moderator

Merhaba Kesegowaase,

Konu ile ilgili kayıt oluşturulmuştur. Kısa bir süre içerisinde müdahale sağlanacaktır.

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

Hocam sağolun  o kadar çabanın ardından sonunda geldi yalnız bu sefer hızımız düşük neden acaba ev telefonu kullandığım için mi fiberden yararlanamadım bana öyle bir şeyden bahsedilmedi ama şuan hızım düşük.

Mesaj 7 / 12 (358 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

İnternetim kuruldu hızımda gayet iyi yalnız  2-3 saatte bir kopukluk oluyor nedeni nedir herhangi bir bilgi verilmiyor 5 dklık gidiyor modemdende internet ışığı sönüyor zaten bunun nedeni nedir ?

Mesaj 8 / 12 (334 Görüntüleme)
Moderator

Merhaba Kesegowaase,

Konu ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Kesegowaase yazdı:

İnternetim kuruldu hızımda gayet iyi yalnız  2-3 saatte bir kopukluk oluyor nedeni nedir herhangi bir bilgi verilmiyor 5 dklık gidiyor modemdende internet ışığı sönüyor zaten bunun nedeni nedir ?

Mesaj 9 / 12 (302 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

allah aşkına, antalya ilinde hiç kurulum ekibi yokmu? hergün aramaktan gına geldi bugün kurulm yapılacağını söyleyen müşteri hizmetleri yetkililer 17:43 itibariyle bir kurulum ekibi gelmedi arkadaşlar ben durumu bimer' bildirdim yarın antalya cumhuriyet baş savcılığına vodafone net hakkında müşteriyi oyalamalarından dolayı ve madur bırakmalarından dolayı dava açacağım destek bekliyorum. 1 gün faturanız geciktiğinde internet kaptılıyorda neden kuruluma gelince 1,5 yıldır kurulmuyor. bursa ilinde başlayan serüvenimiz antalyaya kafar taşındı fakat kurulum ekipleri ölmüş ben ve eşim vodafoneden ücret almadan kurulum ekibi olmaya karar verdik ama önce dediğim gibi bimer ve savcılığın kararı ne olacak bekleyelim. benim gibi madur olan arkadaşları bekliyorum destek için
Mesaj 10 / 12 (155 Görüntüleme)