Sony

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 4

Vodafonlu olan neden telefonlari vodafonlu olmayana gore daha pahaliya aliyor

Yeni bir telefon almaya karar verdim ve Vodafone com.tr adresine ziyarette bulundum. Sitede 2 adet seçenek bulunuyor (vodafonluyum/vodafonlu değilim). Vodafonluyum seçeneğini tıklayarak almayı istediğim telefon olan sony Xperia a1 ultra ya baktım. 55 tl 36 ay taksitle diye görülmekte. Aklıma takıldı birde vodafonlu değilim seçeneğini tıklayarak baktım ve hüsran 50tl 24 ay taksitle yazıyor, herhalde farklı bir modelidir Vs derken aynı telefon olduğunu farkettim. Bunca yıldır vodafonlu olmanın mukafatinin bu mu olduğunun aklıma düşmemesi imkansizdi. Şimdi sizlere soralım hattimizi iptal mi ettirelim yeni gelen kadar uygun bir şekilde ben bu telefonu neden alamıyorum gerekli bir açıklamanın olmadığı kanısındayım fakat yinede size bunu sormak isterim eskileri uyandırmadın mantığı ile nasıl olsa taahhutleri var ne desek ne yapsak uymak zorundalar mantığı ile uyutulmus hücre statüsü mu goruyoruz.
Mesaj 1 / 8 (151 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.741

Ynt: Vodafonlu olan neden telefonlari vodafonlu olmayana gore daha pahaliya aliyor

Merhaba Ogzkvk,

Konu hakkında kontrol sağladığın ekran görüntüsünü ya da linki paylaşabilir misin? 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ogzkvk yazdı:
Yeni bir telefon almaya karar verdim ve Vodafone com.tr adresine ziyarette bulundum. Sitede 2 adet seçenek bulunuyor (vodafonluyum/vodafonlu değilim). Vodafonluyum seçeneğini tıklayarak almayı istediğim telefon olan sony Xperia a1 ultra ya baktım. 55 tl 36 ay taksitle diye görülmekte. Aklıma takıldı birde vodafonlu değilim seçeneğini tıklayarak baktım ve hüsran 50tl 24 ay taksitle yazıyor, herhalde farklı bir modelidir Vs derken aynı telefon olduğunu farkettim. Bunca yıldır vodafonlu olmanın mukafatinin bu mu olduğunun aklıma düşmemesi imkansizdi. Şimdi sizlere soralım hattimizi iptal mi ettirelim yeni gelen kadar uygun bir şekilde ben bu telefonu neden alamıyorum gerekli bir açıklamanın olmadığı kanısındayım fakat yinede size bunu sormak isterim eskileri uyandırmadın mantığı ile nasıl olsa taahhutleri var ne desek ne yapsak uymak zorundalar mantığı ile uyutulmus hücre statüsü mu goruyoruz.

Mesaj 2 / 8 (145 Görüntüleme)
Çırak

Ynt: Vodafonlu olan neden telefonlari vodafonlu olmayana gore daha pahaliya aliyor

Görüntü var nasıl yollayabilirim mail vs
Mesaj 3 / 8 (142 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.741

Merhaba Ogzkvk,

Yanıtlama yaparken açıklama bölümünde bulunan "Resim ekle/düzenle" kısmından gönderebilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

Ogzkvk yazdı:
Görüntü var nasıl yollayabilirim mail vs

Mesaj 4 / 8 (137 Görüntüleme)
Çırak

Screenshot_20171002-185549.pngScreenshot_20171002-185439.png

Mesaj 5 / 8 (131 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.987

Merhaba Ogzkvk,

Kampanyalar durumu ve döneme göre değişkenlik göstermektedir.

Vodafone Forum Ekibi

Ogzkvk yazdı:

Screenshot_20171002-185549.pngScreenshot_20171002-185439.png

Mesaj 6 / 8 (126 Görüntüleme)
Kalfa
İleti Sayısı: 26

noldu yani adamdan ekran görüntüsünü istedin ne oldu acaba bi umut bi yanlışlık olursa diye mi umutlandın modaratör efendi hee
Mesaj 7 / 8 (124 Görüntüleme)
Highlighted
Çırak

Bu mudur cevap şimdi hiç tatmin edici değil zaten bunun izahat gibi bir durumuda yok. Evet bir yanlışlık var bu işte siz vodafonlu olarak ta bu rakamdan faydalanabilirsiniz diyeceginizi düşünüyordum bende. Neyse artık vodafonlu olana kadarmış bazı şeyler nasıl olsa elde istediğimiz ve işimize geldiği gibi sagabiliriz mantığı anlaşıldı vodafona teşekkürler. Yine hüsran yine hüsran
Mesaj 8 / 8 (110 Görüntüleme)