Sony

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Moderator
İleti Sayısı: 2.842

Ynt: Online satış.

Merhaba muratbey0007,

Konu hakkında Online Self Servis'te bulunan Siparişlerim bölümünden sipariş takibini sağlayabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

muratbey0007 yazdı:

10.08.2017 tarihinde sabah 07.30 gibi online sitenizden sony xperia zx siparişi verdim ve gün içerisinde merkezden aranıp sipariş,adres,tarife onayları alınıp cihazınız yollanacaktır dendi.Hatta 2 saat sonra 542 den siparişin merkez tarafından alındığını teyid ettim gün içinde aranacaksınız dendi.O gün aranmayınca akşam vodafonun sitesini dolaşırken fiyatların arttığını gördüm.2 gündür bana dönülmüyor.542yi arıyorum bizim bu konuda bilgimiz yok sipariş aşamasında görünüyor merkeze mail atın diyorlar.Attım dönen yok.5000 puanın üstünde puanım var her cihaza puanım yetiyor.Neden hala arnmadım acaba? Ben fiyat değişikliğinden önce sipariş verdim bundan etkilenmemem lazım.Ne zaman gönderilir acaba?

Mesaj 11 / 19 (100 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 7

İste problem burda zaten. Siparisleriniz kisminda siparis gozukmuyor. 542 aradigimda siparisiniz alindi ama onaylanmadi merkez onayi bekleniyor deniyor. 2 ayri hattimdan iphone samsung s8 pluas alabilirsin deniyor. Ben tek hattimdan sony zx aliyorum 3. gun bitti hala onay yok. Daha oncede problem yasamistim vodafonla ama eger telefonu bu zam gecisi nedeniyle sallayip gondermezlerse esimin cocugumun ve benim 3 hattimida tasiyicam artik. Bu bardagi tasiran damla olacak. İnsallah oyle bir sey yapmazlar.20 yillik hattimi baska firmaya kacirmazlar.
Mesaj 12 / 19 (94 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 1.424

Merhaba muratbey0007,

Talep sonuçlandığında tarafına bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Sipariş onaylandıktan sonra, ortalama 2-4 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Vodafone Forum Ekibi

muratbey0007 yazdı:
İste problem burda zaten. Siparisleriniz kisminda siparis gozukmuyor. 542 aradigimda siparisiniz alindi ama onaylanmadi merkez onayi bekleniyor deniyor. 2 ayri hattimdan iphone samsung s8 pluas alabilirsin deniyor. Ben tek hattimdan sony zx aliyorum 3. gun bitti hala onay yok. Daha oncede problem yasamistim vodafonla ama eger telefonu bu zam gecisi nedeniyle sallayip gondermezlerse esimin cocugumun ve benim 3 hattimida tasiyicam artik. Bu bardagi tasiran damla olacak. İnsallah oyle bir sey yapmazlar.20 yillik hattimi baska firmaya kacirmazlar.

Mesaj 13 / 19 (87 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Bugün 5. gün ve online satış sitesinden satın aldığım sony xperia zx premium ile ilgili ne arandım ne dönüldü nede mesaj geldi.Vodafone online girdiğimde siparişlerdede siparişiniz yok diyor. Adıma aktif kullandığım 2hattım ve enson baktığımda 5-6bin civarında puanım olduğu ve her telefona yetecek puanım olduğu söylendi.Siparişe puan yetmeme gibi kabul edilmeme gibi bir şeyde yok.Konuştuğum bayilerde1 engeç 2 gün içerisinde arndığını söylüyor.Bayiden alsam elinde varsa hemen yoksa ertesi gün alabiliyorken merkezden nasıl hala cevap gelmez anlayamıyorum.Tam zammın geldiği gün sabah zamsız sipariş verdim.Akşam baktım bizim telefon 480tl fiyatı artmış.Acaba sebep bu olabilirmi?

Mesaj 14 / 19 (75 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.136

Merhaba muratbey0007,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

muratbey0007 yazdı:

Bugün 5. gün ve online satış sitesinden satın aldığım sony xperia zx premium ile ilgili ne arandım ne dönüldü nede mesaj geldi.Vodafone online girdiğimde siparişlerdede siparişiniz yok diyor. Adıma aktif kullandığım 2hattım ve enson baktığımda 5-6bin civarında puanım olduğu ve her telefona yetecek puanım olduğu söylendi.Siparişe puan yetmeme gibi kabul edilmeme gibi bir şeyde yok.Konuştuğum bayilerde1 engeç 2 gün içerisinde arndığını söylüyor.Bayiden alsam elinde varsa hemen yoksa ertesi gün alabiliyorken merkezden nasıl hala cevap gelmez anlayamıyorum.Tam zammın geldiği gün sabah zamsız sipariş verdim.Akşam baktım bizim telefon 480tl fiyatı artmış.Acaba sebep bu olabilirmi?

Mesaj 15 / 19 (61 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Gizem hnm cevap sizden cevap gelmedi ama bugün merkezden aradılar.ve siparişimin hala onay aşamasında olduğunu ve bilgilendirme mesajından sonra aranacağım söylendi.Daha beklemem gerekiyormuş.Bugün 6.gün ve işin ilginç tarafı bayinizden satın alsaydım toplamda 5dk süren bir işlem sonrası telefon alabilirken 6günde hala merkezden onay gelmemesi oldukça ilginç ve garip.Ben esas onay sonrası hangi fiyattan geleceğini çok merak ediyorum.Bekleyip göreceğiz.

Mesaj 16 / 19 (46 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.249

Merhaba muratbey0007,

Konu hakkında özel mesaj ile ilgilendirme sağlandığını fakat özel mesajın okunmadığını görüntüledim, mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

muratbey0007 yazdı:

Gizem hnm cevap sizden cevap gelmedi ama bugün merkezden aradılar.ve siparişimin hala onay aşamasında olduğunu ve bilgilendirme mesajından sonra aranacağım söylendi.Daha beklemem gerekiyormuş.Bugün 6.gün ve işin ilginç tarafı bayinizden satın alsaydım toplamda 5dk süren bir işlem sonrası telefon alabilirken 6günde hala merkezden onay gelmemesi oldukça ilginç ve garip.Ben esas onay sonrası hangi fiyattan geleceğini çok merak ediyorum.Bekleyip göreceğiz.

Mesaj 17 / 19 (40 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Mesajı okudum okumasınada hala dönen yok.Bilgilendiren yok.Keşke en başta bayiden alsaydım telefonu.10 dk da alıp çıkacaktım.Şimdi sipariş gelecekmi?Belirsiz?Gelirse hangi fiyattan gelecek?Belirsiz!! Bari en başta göndermiyoruz deseler giderdim zam gelmeden önce bir elektronik marketten alırdım.Ama olumsuz bir yanıt gelsin.Numaramı taşıyacam artık.Kaç oldu bu vodafone beni mağdur edip zarara uğratıyor.hattım var 20 senelik hattımı taşıtacaklar bana.Çünkü 1haftadır şikayet ediyorum çözüm üreten yok.Adeta gidersen git kardeşim gibi bir hava seziyorum.Neyse şu olumsuz cevapta gelsin bundan sonrada telekomlu oluruz artık.

Mesaj 18 / 19 (15 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.113

Merhaba muratbey0007,

Konu ile ilgili kısa süre içerisinde aksiyon alınacaktır. Beklemeni ve anlayışını rica ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

muratbey0007 yazdı:

Mesajı okudum okumasınada hala dönen yok.Bilgilendiren yok.Keşke en başta bayiden alsaydım telefonu.10 dk da alıp çıkacaktım.Şimdi sipariş gelecekmi?Belirsiz?Gelirse hangi fiyattan gelecek?Belirsiz!! Bari en başta göndermiyoruz deseler giderdim zam gelmeden önce bir elektronik marketten alırdım.Ama olumsuz bir yanıt gelsin.Numaramı taşıyacam artık.Kaç oldu bu vodafone beni mağdur edip zarara uğratıyor.hattım var 20 senelik hattımı taşıtacaklar bana.Çünkü 1haftadır şikayet ediyorum çözüm üreten yok.Adeta gidersen git kardeşim gibi bir hava seziyorum.Neyse şu olumsuz cevapta gelsin bundan sonrada telekomlu oluruz artık.

Mesaj 19 / 19 (5 Görüntüleme)