Sony

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

Online cihaz alımı hakkında

Merhaba, daha önce vodafone bayinden huawei marka bir telefon almıştım, ödemesi halen devam etmekte. Fakat Sony Xperia XZ1 marka yeni bir telefon daha almak istiyorum. Online self servisten kontrol ettiğim kadarıyla puanım yetiyor. Yani alabileceğim telefonlar listesinde var. Hiçbir bayide olmadığı için online almak istiyorum ama henüz ödemesi devam eden bir cihaz varken ikinci bir cihaz alabiliyor muyum? birinci sorum bu. İkincisi cihazı satın al'a tıkladığımda bana yeni bir tarife seçtiriyor, ve seçenekler arasında şuan da kullanmakta olduğum tarife yok, tarifemi de değiştirmek istemiyorum. Bayilere sor deseniz online satış hakkında bilgi sahibi olanına henüz denk gelmedim. Müşteri hizmetlerini arasam sürekli tuşlarla yönlendiriliyorum, bir türlü derdimi anlatabileceğim birine denk gelmedim. Tarifemi değştirmeden, online satışdan ikinci bir cihaz nasıl alırım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj 1 / 4 (206 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
İleti Sayısı: 7.372

Kullanmış olduğun tarife güncel bir tarife olmadığından d...

Kullanmış olduğun tarife güncel bir tarife olmadığından dolayı sistem yeni bir tarifeye geçmen için yönlendirme yapmaktadır dolayısıyla yeni bir tarife seçerek işlemine devam edebilirsin.
Mesaj 2 / 4 (203 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 2

Ynt: Kullanmış olduğun tarife güncel bir tarife olmadığından d...

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. İlk soruma herhangi bir cevap vermediğinize göre ikinci bir cihaz almakla ilgili bir sıkıntı olmadığını varsayıyorum. Diyelim ki şuan ki tarifeme en yakın tarifeyi seçip cihazı aldım; faturama hangi ayda yansır bu değişimin bedeli?, ekim-kasım dönemi son ödeme tarihim kasım 21 ve henüz ödenmedi.

Mesaj 3 / 4 (200 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 4.017

Ynt: Kullanmış olduğun tarife güncel bir tarife olmadığından d...

Merhaba HairOn,

Bir hat üzerinden en fazla bir kampanyadan yararlanılabilmektedir. Bu nedenle ödemelerinin sonlanmasının ardından yeni kampanyaya dahil olabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

HairOn yazdı:

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. İlk soruma herhangi bir cevap vermediğinize göre ikinci bir cihaz almakla ilgili bir sıkıntı olmadığını varsayıyorum. Diyelim ki şuan ki tarifeme en yakın tarifeyi seçip cihazı aldım; faturama hangi ayda yansır bu değişimin bedeli?, ekim-kasım dönemi son ödeme tarihim kasım 21 ve henüz ödenmedi.

Mesaj 4 / 4 (178 Görüntüleme)