Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1
Kayıt Tarihi: ‎03-11-2012

Kampanyalar

Bir durum dikkatimi çekti. Numarasını taşıyana 29TL, vodafone ise 39 TL ile cihaz alma imkanı. Ben vodafone güvenmişim kullanıyorum. fakat vodafone müşteri çekmek ve kendine müşteri bağlamak için rakamlardan kısıyor. Üzüldüğüm konu abonelik süresi ve son fatura bahanesi ile kampanyalardan yararlanamamız. Vodafone neden yanlış strateji izliyor çözmüş değilim. Tamam biz bu teknolojiyi kullanacağız. Fakat vodafone tek değil. Kontrat sürem dolmak üzere ve ben hale bu kampanyalardan yararlanamazsam vodafone bana bi avantajı sağlamamış olacak. Kontrat sürem dolana kadar sabredeceğim ve devamında değerlendirme yapacağım. vodafone doğru operatör mü değil mi diye. 

 

Teşekkürler.

Mesaj 1 / 2 (3.967 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
İleti Sayısı: 7.602
Kayıt Tarihi: ‎21-02-2012

Ynt: Kampanyalar

Merhaba erdinc16,

 

Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isterim. Bu anlamda bize ulaşan her türlü talep ve şikayetler önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir.

 

Mevcut kampanyalarımız üzerinde dönem dönem ihtiyaca göre değişiklikler yapılmaktadır ve aynı kampanyalar yerine farklı kampanyalarımızı abonelerimizin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca, A.C.A.İ.P kampanyaları ile ilgili iletmiş olduğun eleştiriyi ilgili birimlerimiz ile paylaşıyoruz. Kampanya üzerindeki değişiklikler web sitemiz üzerinden paylaşılmaktadır. Takipte kalmanı öneririm. 

 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

 

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 2 (3.820 Görüntüleme)