Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

taahhüt karşılama

Merhaba 2 sorum olacak.

1- Başka firmanın adsl internetini kullanmaktayım, fibermax a geçtiğimde diğer firmanın taahhüt cayma bedeli karşılanıyor mu ? bayilerinizden biri evet karşılanıyor diğeri ise hayır adsl den fibere geçişler karşılanmıyor diyor.

2- bulunduğum binada fibermax kutusu var, adres sorgulama ekranında benim dairemin numarası çıkmıyor, komşumunkinde ise vdsl var fibermax yok görünüyor, alttaki dükkan sahibi komşumuzda fibermax mevcut görünüyor. bu sorunu düzeltebilirseniz başvuru yapabileceğiz. ( izmir aliağa kazım dirik mh. istiklal cd. no 47 daire 43 )

Mesaj 1 / 5 (391 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 4.946

Ynt: taahhüt karşılama

Merhaba cymeria,

Konu hakında kısa süre içerisinde Vodafone Net birimi tarafınan geri dönüş sağlanacaktır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cymeria yazdı:

Merhaba 2 sorum olacak.

1- Başka firmanın adsl internetini kullanmaktayım, fibermax a geçtiğimde diğer firmanın taahhüt cayma bedeli karşılanıyor mu ? bayilerinizden biri evet karşılanıyor diğeri ise hayır adsl den fibere geçişler karşılanmıyor diyor.

2- bulunduğum binada fibermax kutusu var, adres sorgulama ekranında benim dairemin numarası çıkmıyor, komşumunkinde ise vdsl var fibermax yok görünüyor, alttaki dükkan sahibi komşumuzda fibermax mevcut görünüyor. bu sorunu düzeltebilirseniz başvuru yapabileceğiz. ( izmir aliağa kazım dirik mh. istiklal cd. no 47 daire 43 )

Mesaj 2 / 5 (384 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 2

1nci soruyu cevaplasaydınız en azından

Mesaj 3 / 5 (376 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.418

Merhaba cymeria,

Soru ve taleplerini Vodafone Net birimi cevaplayacaktır. Talebin iletildi. Kısa bir süre beklemeni rica ederim. 

Vodafone Forum Ekibi

cymeria yazdı:

1nci soruyu cevaplasaydınız en azından

Mesaj 4 / 5 (369 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.900

Merhaba cymeria,

Konuyla ilgili Vodafone Forum üzerinden özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edip yanıt verebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

cymeria yazdı:

Merhaba 2 sorum olacak.

Mesaj 5 / 5 (363 Görüntüleme)