Kapsama

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 4.249

Ynt: iskenderun modern evler

Merhaba yuccell,

Bölgede 2G/3G ve 4.5G bağlantı tiplerinde inceleme sağladığımda herhangi bir kapsama kaybı olmadığını görüntüledim. 3G bağlantı tipinde N3146_15527_H6384_ISK_DUMLUPINAR baz istasyonunda bakım söz konusu fakat bulunmuş olduğun bölge bakımdan etkilenmemektedir. Kullanılan SIM kart en son ne zaman yenilen miştir, SIM kart için herhangi bir kesme işlemi uygulanmış mıdır?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

yuccell yazdı:

Problemi yaşadığım Adres: modern evler mah.309/3 sokak ahmet efe apt. no. 50 k.4 d.5 iskenderun hatay

Tarih:21.04.2017

Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.): bina içi cam kenarlarında bazen

Problemin yaşanma sıklığı:süreklı

Bağlantı tipi (2G/3G):ne cekerse artık

Cihaz:general mobıle discovery / samsung s3 mini / samsung j2

Koordinat bilgisi:36.578293, 36.200374

3-4 yıldır sıkayetcıyım kac kere aradım vodafonu ama sonuc yok ilgileniyoruz diyorlar her gecen gün kötüye gidiyor.  içerde telefon calarsa balkona falan kosuyoruz.cam kenarında bazen cekıyor. cekım kalıtesını arttıramıyorsanız sokaklara kışın sıcak yazın soguk tutacak klube yapında sokakta rezil olmayalım. bina 4 katlı 3 ü kattayım 3 tarafı acık en yakın bina 10-15 metre uzakta bir cözüm bulun artık bulabıleceksenız tabi

Mesaj 241 / 295 (93 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 5

Ynt: HATAY

Selam arkadaşlar ailece vodafone abonesiyiz bulunduğumuz bölgede telefonlarımızla evin icerisinde ve dışarısında görüşme yapamıyoruz çekmiyor bu sorunu çözerseniz memnun olacağız bulunduğum yerin koordinatlarını yazıyorum
güzel köy Mahallesi 31280 İskenderun
36.617690,36.280467
Mesaj 242 / 295 (87 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 1.424

Merhaba SalihEren,

Kapsama alanı talebini "Kapsama İle İlgili Konular - İl Listesi" başlıklı iletide belirtilen detaylar ile doğru il başlığı üzerinden iletirsen inceleyebiliriz. İstenilen bilgiler eksiksiz bir şekilde iletilmeden inceleme yapamadığımızı bilmeni isteriz.

Problemi yaşadığım Adres:
Tarih:
Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):
Problemin yaşanma sıklığı:
Bağlantı tipi (2G/3G/4,5G):
Cihaz:
SIM kart kesilme işlemi gördü mü?
Bölgede durumu yaşayan farklı Vodafone abonesi bulunuyor mu?
Koordinat bilgisi:
(Koordinat bilgisi almak için, bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sol alt bölümünden "Dünya" butonunu seçtikten sonra (dünya seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip 2 defa klavyeden enter tuşuna basarak ya da büyüteç simgesine tıklayarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü, ekranın sağ alt tarafında bulunan "+" simgesine tıklayarak (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burası neresi?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.)

Vodafone Forum Ekibi

SalihEren yazdı:
Selam arkadaşlar ailece vodafone abonesiyiz bulunduğumuz bölgede telefonlarımızla evin icerisinde ve dışarısında görüşme yapamıyoruz çekmiyor bu sorunu çözerseniz memnun olacağız bulunduğum yerin koordinatlarını yazıyorum
güzel köy Mahallesi 31280 İskenderun
36.617690,36.280467

Mesaj 243 / 295 (82 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 9

KIMSE CEVAP VERMIYOR VODAFONE KALITESI BU SEKILDEDE KENDINI KANITLADI TTESEKKURLER

Mesaj 244 / 295 (80 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.300

Merhaba yuccell,

Konu hakkındaki çalışmalar sürmektedir. Neticelenmesi sonrası bilgilendirme sağlanacaktır.

Paylaşımın ve Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

yuccell yazdı:

KIMSE CEVAP VERMIYOR VODAFONE KALITESI BU SEKILDEDE KENDINI KANITLADI TTESEKKURLER

Mesaj 245 / 295 (74 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Problem yaşadığım adres:Hatay-AntakyaAkasya mahallesi
Tarih:07.06.2017
Konum bilgisi: internet erisiminde bina içinde ve açık alanlarda sürekli problem yaşıyorum...bağlantı çok çok yavaş
Problemin yasanma sıklığı : sürekli
Bağlantı tipi : 3g
Cihaz: samsung galaxy j5
Koordinat bilgisi: 36.219233,36.135304
Mesaj 246 / 295 (52 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.249

Merhaba savo2536570,

Detaylı inceleme sağlamak adına aşağıdaki bilgileri eksiksiz iletmeni rica ederim.

Problemi yaşadığım Adres:

SIM kart kesilme işlemi gördü mü?

Bölgede durumu yaşayan farklı Vodafone abonesi bulunuyor mu?

Vodafone Forum Ekibi

savo2536570 yazdı:
Problem yaşadığım adres:Hatay-AntakyaAkasya mahallesi
Tarih:07.06.2017
Konum bilgisi: internet erisiminde bina içinde ve açık alanlarda sürekli problem yaşıyorum...bağlantı çok çok yavaş
Problemin yasanma sıklığı : sürekli
Bağlantı tipi : 3g
Cihaz: samsung galaxy j5
Koordinat bilgisi: 36.219233,36.135304

Mesaj 247 / 295 (50 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 4

Problemi yaşadığım Adres: Hatay Dörtyol Kuzuculu Mahallesi Değirmen Sokak

Tarih: 30.06.2017

Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.): bina içi ve açık alan

Problemin yaşanma sıklığı: günde 4-5 kere hat, günde 10 kereden fazla internet

Bağlantı tipi (2G/3G): 4,5 G ye sahibim fakat genelde 2g ya da 3 g gösteriyor burada.

Cihaz: Sony Xperia M5

Koordinat bilgisi: 36°52'49.4"N 36°13'47.5"E
Mesaj 248 / 295 (41 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 5.466

Merhaba celebioznur,

İlgili koordinatları incelediğimde sinyal seviyesinde kayıp görülmemektedir. SIM kartın üzerinde kesilerek küçültme işlemi uygulanmış mıydı? Ayrıca bölgede senden başka ilgili durumu yaşayan Vodafone abonesi bulunmakta mıdır?

Vodafone Forum Ekibi

celebioznur yazdı:
Problemi yaşadığım Adres: Hatay Dörtyol Kuzuculu Mahallesi Değirmen Sokak

Tarih: 30.06.2017

Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.): bina içi ve açık alan

Problemin yaşanma sıklığı: günde 4-5 kere hat, günde 10 kereden fazla internet

Bağlantı tipi (2G/3G): 4,5 G ye sahibim fakat genelde 2g ya da 3 g gösteriyor burada.

Cihaz: Sony Xperia M5

Koordinat bilgisi: 36°52'49.4"N 36°13'47.5"E

Mesaj 249 / 295 (36 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 4

Şu kesik sim kart hikayesi ile milleti oyalamasanız diyorum. Evet hattım kesik fakat bunu sizin bayiniz mecburen yaptı. Nano kartlı telefonları biz üretmiyoruz sonuçta. Ayrıca 12 yıllık üzerinde telsim yazan sim kartım ile bile daha hızlı internete bağlanıyordum 2-3 yıla kadar. Son 2 yazdır evime yani Kuzuculu' ya geliyorum ve internet ve çekim kaliteniz vasat durumda. 1 yıldır öğrenci olduğum Erzurum' da 4,5 g ile sorun yaşamazken, yaz tatili nedeniyle geldiğim kuzuculu' da sorun yaşıyorum. Dörtyol'a gidince de hattım ile ilgili bir problem ve çekim sıkıntısı yaşamıyorum. Bu sorun sadece Kuuzucu' lu mahallesinde mevcut. Ve evet evimde dört telefon vodafone ve hepsinde aynı sorun mevcut. Telefondan kaynaklı bir sorun olsa Erzurum' da yıl boyunca sorun yaşardım. Vodafone' den memnunum fakat yaz tatili için memlekete geldiğimden beri sorunlar yüzünden bunaldım. Böyle giderse hattımı değiştireceğim. 

Mesaj 250 / 295 (18 Görüntüleme)