Kapsama

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 4.523

Ynt: DİYARBAKIR

Merhaba counterdoctor,

Belirttiğin koordinatları incelediğimizde dış alanda sinyal kaybının yaşanmadığını ancak  iç alanda kesintiler yaşanabildiğini tespit ettik. Adrese yakın olan baz istasyonlarının sinyal gücünü arttırmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

counterdoctor yazdı:

Problemi yaşadığım Adres: Kooperatifler mah. 1. camii sok.  Yenişehir/Diyarbakır
Tarih:20 mart 2017

BinA bilgisi (Bina içi/açık alan vb.): Bina içi/dışı
Problemin yaşanma sıklığı: sürekli 
Bağlantı tipi (2G/3G): 4g
Cihaz: iphone 7 plus
Koordinat bilgisi: 37.919532, 40.219779

Aveadan vodafoneye yeni geçtim.Reklamlardan her zaman vodafonenin internetinin iyi olduğunu düşünmüştüm. Evim şehrin en merkezi yerinde ve son katın bir alt katı. pencere kenarında bile 3/5 çekiyor. hotspot üzerinde oyun oynardım eski şebekem ile, pingim 45 ti, vodafonede 96. sağolsun bütün hizmetler berbat. çok pişman oldum geçtiğime, düzeltilmez ise 3 ayın sonunda seve seve başka şirketten hizmet alacağım.

Saygılarımla.

Mesaj 81 / 93 (106 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Merhaba
Ankara beşevler arabica coffee house şubesinde vodofone cekmemektedir. Kullandigimiz yazar kasa post un hatti da vodofone ait oldugundan sık sık problem yaşamaktayiz..konu ile ilgili desteginizi rica ederim. Teşekkürler
Mesaj 82 / 93 (75 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.985

Merhaba Arabica

Kapsama alanı talebini "Kapsama İle İlgili Konular - İl Listesi" başlıklı iletide belirtilen detaylar ile doğru il başlığı üzerinden iletirsen inceleyebiliriz. İstenilen bilgiler iletilmeden inceleme yapamadığımızı bilmeni isteriz.

Koordinat: 

Problemi yaşadığım Adres:

Tarih:

Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):

Problemin yaşanma sıklığı:

Bağlantı tipi (2G/3G):

Cihaz:

SIM kart kesilme işlemi gördü mü?

Bölgede durumu yaşayan farklı Vodafone abonesi bulunuyor mu?

Vodafone Forum Ekibi

Arabica yazdı:
Merhaba
Ankara beşevler arabica coffee house şubesinde vodofone cekmemektedir. Kullandigimiz yazar kasa post un hatti da vodofone ait oldugundan sık sık problem yaşamaktayiz..konu ile ilgili desteginizi rica ederim. Teşekkürler

Mesaj 83 / 93 (71 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 3

Problemi yaşadığım Adres:Körhat Mah. Hava Lojmanları Bağlar/Diyarbakir
Tarih:11 Temmuz 2016 tarihinden beri adresde yasiyorum ve de bu güne kadar bulundugum yerde telefon çekmiyor
Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):bina içi açik alan hiçbiryerde çekmiyor
Problemin yaşanma sıklığı:herzaman
Bağlantı tipi (2G/3G):H
Cihaz:LG G3
Koordinat bilgisi:
Özellikle bina içinde hiç bağlantı yok dışarda belli bölgelerde çekiyor arama esnasında bağlantı 4,5 g den H'a düşüyor diğer operatörlerde sıkıntı yok lütfen mağduriyetimizi giderin bir çok arkadaş aynı sıkıntıyı yaşamaktadır
Mesaj 84 / 93 (65 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 5.166

Merhaba olcay4,

Bölgenin incelenebilmesi ve gerekli aksiyonların alınabilmesi için bilgileri aşağıdaki gibi eksiksiz iletmeni rica ederim. İstenilen bilgiler iletilmeden inceleme yapamadığımızı bilmeni isteriz.

Tarih:

Bağlantı tipi (2G/3G):

Cihaz:

Koordinat bilgisi:

Vodafone Forum Ekibi

olcay4 yazdı:
Problemi yaşadığım Adres:Körhat Mah. Hava Lojmanları Bağlar/Diyarbakir
Tarih:11 Temmuz 2016 tarihinden beri adresde yasiyorum ve de bu güne kadar bulundugum yerde telefon çekmiyor
Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):bina içi açik alan hiçbiryerde çekmiyor
Problemin yaşanma sıklığı:herzaman
Bağlantı tipi (2G/3G):H
Cihaz:LG G3
Koordinat bilgisi:
Özellikle bina içinde hiç bağlantı yok dışarda belli bölgelerde çekiyor arama esnasında bağlantı 4,5 g den H'a düşüyor diğer operatörlerde sıkıntı yok lütfen mağduriyetimizi giderin bir çok arkadaş aynı sıkıntıyı yaşamaktadır

Mesaj 85 / 93 (58 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 2

problemi yaşadığım adres : özekli mahallesi piderbaba küme evmir Sur/Diyarbakır
Tarih:01.07.2017
bina bilgisi: köyün genelinde
problemin laşanma sıklığı:sürekli
bağlantı tipi:3G
cihaz: samsung s4
koordinat bilgisi: 38.246172,40.404162

köyde sadece turkcell çekiyor, bu yüzden köye gelen herkez turkcele geçmek zorunda kalıyor , köy gayet büyük bir köy ,hepimiz mağduruz ,en kısa zamanda sorunun çözülmesi diyeği ile hayırlı işler
Mesaj 86 / 93 (51 Görüntüleme)
Çırak

Diyarbakırın ÇÜNGÜŞ ilçesi ilçe merkezinde yaklaşık bir yıldır haftada en az iki günde bir telefonumuz çekmiyor olan günlerde ise doğru dürüst telefon konuşmamızı gerçekleştiremiyoruz ses kesik kesik geliyor sadece bana özel bir durum değil ilçedeki bütün vodafone abonlerinde durum bu internet bağlantısı 4.5g kapsamında değil çok yavaş bulunduğum konumla baz istasyonu arasında en fazla 300 metre vardır ÇÜNGÜŞ Karşıyaka mahallesi deprem konutları konum olarak belirtmek gerekirse 5 kişilik bir aileyiz 5imizinde hattı vodafone ya bu sorunu duzeltin ya da hatlarımızı değiştireceğiz müşteri memnuniyeti sıfır sizin firmanızda
Mesaj 87 / 93 (42 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 999

Merhaba Chnagr,

Bölgenin incelenebilmesi ve gerekli aksiyonların alınabilmesi için bilgileri aşağıdaki gibi eksiksiz iletmeni rica ederim. İstenilen bilgiler iletilmeden inceleme yapamadığımızı bilmeni isteriz.

Tarih:

Bağlantı tipi (2G/3G):

Cihaz:

Koordinat bilgisi:

Vodafone Forum Ekibi

Chnagr yazdı:
Diyarbakırın ÇÜNGÜŞ ilçesi ilçe merkezinde yaklaşık bir yıldır haftada en az iki günde bir telefonumuz çekmiyor olan günlerde ise doğru dürüst telefon konuşmamızı gerçekleştiremiyoruz ses kesik kesik geliyor sadece bana özel bir durum değil ilçedeki bütün vodafone abonlerinde durum bu internet bağlantısı 4.5g kapsamında değil çok yavaş bulunduğum konumla baz istasyonu arasında en fazla 300 metre vardır ÇÜNGÜŞ Karşıyaka mahallesi deprem konutları konum olarak belirtmek gerekirse 5 kişilik bir aileyiz 5imizinde hattı vodafone ya bu sorunu duzeltin ya da hatlarımızı değiştireceğiz müşteri memnuniyeti sıfır sizin firmanızda

Mesaj 88 / 93 (36 Görüntüleme)
Çırak

Enlem : 38.212322 Boylam : 39.288403
DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ ilçesi ilçe merkezi tanıdığım bütün vodafone aboneleri aynı sorunu yaşıyor
Baglanti problemi haftada en az 1 gün şebeke yok 4.5g ekranda görünmesine rağmen çok ağır en basit bir resmi bile 1 dk yakın bir sürede yüklüyor şebeke olduğu zamanda ne karşı tarafın sesini doğru dürüst alabiliyoruz ne de karşı taraf bizim sesimizi 1 senedir aynı problemi yaşıyoruz ilçe geneli taahütüm olmasa 5 dakika daha durmazdım bana hizmet diger müşterilerle ayni hizmeti veremiyorsunuz ama aynı parayı ödüyorum size yazıklar olsun
Mesaj 89 / 93 (27 Görüntüleme)
Çırak

Cihaz lgg3 geçen seneden beri aynı şuanda devam ediyor.kartta kesilme oldu ama baska yerde herhangi bir sorunlar karşılaşmıyorum bina içinde dış alanda her yerde aynı
Mesaj 90 / 93 (20 Görüntüleme)