Kampanyalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
Çırak
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

Red s tarifesi kullanıyorum Red 7 tarifesine geçiş yaptım spotify özelliği yok görünmüyor...

Normalde paketimin içerisinde bulunan bir özellik olan spotify 4.5 g servislerinde görünmüyor bu sorunu nasıl çözeceğiz acaba
Mesaj 1 / 4 (140 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.987

Ynt: Red s tarifesi kullanıyorum Red 7 tarifesine geçiş yaptım spotify özelliği yok görünmüyor...

Merhaba onurkacan,

Konu ile ilgili buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

onurkacan yazdı:
Normalde paketimin içerisinde bulunan bir özellik olan spotify 4.5 g servislerinde görünmüyor bu sorunu nasıl çözeceğiz acaba

Mesaj 2 / 4 (131 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 3

Ynt: Red s tarifesi kullanıyorum Red 7 tarifesine geçiş yaptım spotify özelliği yok görünmüyor...

Ben red kullanıyorum diyorum siz bana spotify esnek paketlerinden bahsediyorsunuz redin içide olan bi özellik değil bu yaa ben bunu niye göremiyorum 4.5 g servislerinde????
Mesaj 3 / 4 (128 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.810

Merhaba onurkacan,

@SametŞ'nin seni yönlendirdiği sayfada yer alan ''- 31 Mart itibarıyla Red Premium - Spotify hizmeti sona ermiştir.'' cümlesini esas alabilirsin. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

onurkacan yazdı:
Ben red kullanıyorum diyorum siz bana spotify esnek paketlerinden bahsediyorsunuz redin içide olan bi özellik değil bu yaa ben bunu niye göremiyorum 4.5 g servislerinde????

Mesaj 4 / 4 (123 Görüntüleme)