Kampanyalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1

Ynt: Puhu tv üzerinden fi dizisini internet paketimden yemeden izlemem gerekirden neden benim intern

Ayni sorunu bende yasiyorum ya 1 günde 5 GB kendi internetimden harcamis fakat puhu TV hala 10 GB yaziyor bi yardim edin lütfen magdurum

Mesaj 31 / 43 (195 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.094

Ynt: Puhu tv üzerinden fi dizisini internet paketimden yemeden izlemem gerekirden neden benim intern

Merhaba alico11,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

alico11 yazdı:

Ayni sorunu bende yasiyorum ya 1 günde 5 GB kendi internetimden harcamis fakat puhu TV hala 10 GB yaziyor bi yardim edin lütfen magdurum

Mesaj 32 / 43 (187 Görüntüleme)
Çırak

Aynı sorun bende de var bana da yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj 33 / 43 (166 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.096

Merhaba mustafaalpay,

Konuyla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

mustafaalpay yazdı:
Aynı sorun bende de var bana da yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj 34 / 43 (161 Görüntüleme)
Çırak

[ Düzenlendi ]

Puhu tv üzerinden fi dizisini internet paketimden yemeden izlemem gerekirken neden benim internet paketimden gidiyor
3 kişi bu sorunu yaşadı.

Mesaj 35 / 43 (140 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.757

Merhaba Ssbbss,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Ssbbss yazdı:

Puhu tv üzerinden fi dizisini internet paketimden yemeden izlemem gerekirken neden benim internet paketimden gidiyor
3 kişi bu sorunu yaşadı.

Mesaj 36 / 43 (131 Görüntüleme)
Çırak

Merhabalar aynı sorunu bende yaşadım paketten internet azaldı.Bana ulaşıp bilgi verirseniz sevinirim
Mesaj 37 / 43 (114 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 2.529

Merhaba bussido31 

Konuyla ilgili olarak sana bir özel mesaj gönderdim. Gelen kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Destek Ekibi

bussido31 yazdı:
Merhabalar aynı sorunu bende yaşadım paketten internet azaldı.Bana ulaşıp bilgi verirseniz sevinirim

Mesaj 38 / 43 (108 Görüntüleme)
Çırak

Aynı sorun bende de var acil cevabınızı bekliyorum fi paketini puhu tv 'ye nasıl onaylayabilirim öyle bir seçenek yok
Mesaj 39 / 43 (84 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 2.529

Merhaba  Kyroic 

Konuyla ilgili olarak sana bir özel mesaj gönderdim. Gelen kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Destek Ekibi

Kyroic yazdı:
Aynı sorun bende de var acil cevabınızı bekliyorum fi paketini puhu tv 'ye nasıl onaylayabilirim öyle bir seçenek yok

Mesaj 40 / 43 (79 Görüntüleme)