Güncel Konular

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 8
Kabul Edilen Çözüm

Sporitify yanlis ulke diyor

[ Düzenlendi ]

Merhaba

yaklasik 1 senedir Vodafone Red L uyesi olmama ragmen ucretsiz spotify pakedimi aktiflestiremedim. 2-3 kere telefonla aramama ragmen bana kimse geri donmedi. Hele 22 Subat gunu olan aramamda konustugum bayan burdan sizin icin islem yapiyorum haber verecekler tarzi bir sey soyledi, 15 gun sonra aradigimda ise sizin hakkinizda hic bir kayit yok dendi ! Bugun aradigimda konustugum Beyza adli arkasas da bize mail ile ekran goruntusu yollayin dedi fakat vodafone'un sacma websitesi ve sisteminde bir mail adresi bile yok anca buraya yazabildim 45dk ugrasmanin sonunda ! Bu sorunum acilen cozulmezse hattimi iptal ediyorum 

Mesaj 1 / 11 (190 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 4.523

Ynt: Sporitify yanlis ulke diyor

[ Düzenlendi ]

Merhaba Sarpozaydin;

Konuyu anlatan bir dilekçe ve kimlik fotokopini bize ulaşın adresinden iletmen halinde yardımcı olunacaktır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Sarpozaydin yazdı:

Merhaba

yaklasik 1 senedir Vodafone Red L uyesi olmama ragmen ucretsiz spotify pakedimi aktiflestiremedim. 2-3 kere telefonla aramama ragmen bana kimse geri donmedi. Hele 22 Subat gunu olan aramamda konustugum bayan burdan sizin icin islem yapiyorum haber verecekler tarzi bir sey soyledi, 15 gun sonra aradigimda ise sizin hakkinizda hic bir kayit yok dendi ! Bugun aradigimda konustugum Beyza adli arkasas da bize mail ile ekran goruntusu yollayin dedi fakat vodafone'un sacma websitesi ve sisteminde bir mail adresi bile yok anca buraya yazabildim 45dk ugrasmanin sonunda ! Bu sorunum acilen cozulmezse hattimi iptal ediyorum 

Mesaj 2 / 11 (180 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

[ Düzenlendi ]

Bir saat boyunca form doldurdum uzunca yazdim devama bastim form kendini sifirladi gitmedi. Hic bir application/web siteniz duzgun calismiyo dalga mi geciyosunuz ? Sizin bana saglamak icin soz verdiginiz hizmeti saglayamiyo olmanizin sonucu ben 5 kere telefonla arayip saatlerimi harcayip uzerine bu sacma foruma uye olup baslik acip bi de onun ustune baska bi linkten form mu doldurucam ? Ayda 150 lira veriyo olmamin bi yarari yok mu ? Zaten 2-3 tane sacma sapan kullanilmayan kampanya yapmissiniz onlari da application acilmadigi icin kullanamiyoruz ama umrunda olan yok sanirim ? Ben vazgectim ben mi sizin pesinizden kosucam beceremediginiz is icin ? 200 kere aradim her seferinde ayri ayri gecistirme 

Mesaj 3 / 11 (174 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

SORUNUM HALA COZULMEDI ECE HANIM !!!!!
Mesaj 4 / 11 (147 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.626

Merhaba Sarpozaydin,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Sarpozaydin yazdı:
SORUNUM HALA COZULMEDI ECE HANIM !!!!!

Mesaj 5 / 11 (142 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Tabiki hala cozulmedi cok sasirtici Mutlu Gülümseme
Mesaj 6 / 11 (123 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.817

Merhaba Sarpozaydin,

Tarafına kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Anlayışını rica ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Sarpozaydin yazdı:
Tabiki hala cozulmedi cok sasirtici Mutlu Gülümseme

Mesaj 7 / 11 (116 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Ayni sekilde Netflix pakedimi de hala aktiflestiremiyorum. 3636ya sms attim faturama 9.90 daha eklendigi soylendi yine de kullanamiyorum. Ayrica RED L uyesi olduguma gore bana bedava olan paket icin neden 9.90 oduyorum ? Acilen geri donus bekliyorum 542yi aradigim zaman sinyal sesinden sonra cat diye suratima kapaniyor !
Mesaj 8 / 11 (109 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

[ Düzenlendi ]

Bugun vodafone tarafindan arandim arayan once 5 tane yalan soyledi sonra da spotify uyeliginiz zaten aktif gozukuyor dedi, bunun ustune de size bir link gondericem ordan yapabiliceksiniz diye tekrar yalan soyleyip bana spotify'in ana sayfasinin linkini yollamis. 

Mesaj 9 / 11 (99 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

[ Düzenlendi ]

Biraz once beni arayip da 'uyeliginiz bir senedir aktif gozukuyor' diyen da bu screenshoti gosterirsiniz

IMG_7534.PNG

Mesaj 10 / 11 (94 Görüntüleme)