Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 10

Kısıtlama ücreti

Hattıma 14 tl kısıtlama ücreti yansımış.. Berat düzenli ödenen faturalarım bu ay geç ödendi 14 tl kısıtlama kaldırıldı diye sadece mausla bit tik işareti nasıl olurda 14 tl yansıtırsınız dalgamı geçiyorsunuz insanlarla... RED ayrıcalıktı hani yoksa nerden ne alsam mı lütfen bu sorunun düzeltilmesini rica ediyorun
Mesaj 1 / 11 (174 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 5.532

Ynt: Kısıtlama ücreti

Merhaba DevrimRüzgar,

Faturadan dolayı kısıtlanan hatlar için 14 TL kısıtlama kaldırma ücreti alınmaktadır. Bireysel abonelik sözleşmesinde bilgisi yer almaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

DevrimRüzgar yazdı:
Hattıma 14 tl kısıtlama ücreti yansımış.. Berat düzenli ödenen faturalarım bu ay geç ödendi 14 tl kısıtlama kaldırıldı diye sadece mausla bit tik işareti nasıl olurda 14 tl yansıtırsınız dalgamı geçiyorsunuz insanlarla... RED ayrıcalıktı hani yoksa nerden ne alsam mı lütfen bu sorunun düzeltilmesini rica ediyorun

Mesaj 2 / 11 (171 Görüntüleme)
Highlighted
2 Yıldızlı Çırak

Islak imzamın olduğu Bireysel anonelşk sözleşmeyi tarafıma yollayın lütfen.. istedim ama hala gönderilmedi...
Mesaj 3 / 11 (164 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.810

[ Düzenlendi ]

Merhaba DevrimRüzgar,

Online Self Servis'e giriş yaparak Sözleşme ve Taahhütlerim sekmesinden kontrol edebilirsin. 

Vodafone Forum Ekibi

DevrimRüzgar yazdı:
Islak imzamın olduğu Bireysel anonelşk sözleşmeyi tarafıma yollayın lütfen.. istedim ama hala gönderilmedi...

Mesaj 4 / 11 (159 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Hangi maddede yazıyor bu durum...
Mesaj 5 / 11 (153 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 5.532

Merhaba DevrimRüzgar,

Online Self Servis üzerinden sözleşmene ulaşarak işleyiş hakkında tüm detaylara ulaşabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

DevrimRüzgar yazdı:
Hangi maddede yazıyor bu durum...

Mesaj 6 / 11 (147 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Ben rastlamadım böyle bir maddeye
Mesaj 7 / 11 (144 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.810

Merhaba DevrimRüzgar,

Vodafone'un sağladığı hizmet çerçevesinde belirtilen işlemin bir ücret karşılığı bulunmaktadır. Hatların kısıtlama açma işlemi ücretlidir. Bu ücretlendirme iç işleyiş gereği tahsil edilmektedir ve tarafımızdan herhangi bir şekilde müdahale edilememektedir. Konuyla ilgili Vodafone Forum kuralları gereği mükerrer iletiler girmemeni rica eder, farklı ve soru ve görüşlerini her zaman dinlemek istediğimizi belirtmek isterim. 

Vodafone Forum Ekibi

DevrimRüzgar yazdı:
Ben rastlamadım böyle bir maddeye

Mesaj 8 / 11 (139 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Tamam şunu öğrenin o zaman.. devamlı Yen'i kelime öğrenen bebek gibi ücretlidir diyip mükerrer cvp veren sizsiniz.. insanı germeyin....hatların açma kısıtlama ücreti 2015 yılında sözleşmelere konulmuş.. haberiniz olsun öncesini bağlamaz.. işinizi bilin ezbere konuşmayın... bir daha yazmama gerek yok zaten vodafone bu işleme müdahale edip hatasını düzeltti !!!
Mesaj 9 / 11 (136 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Olmayan ve çözülmeyen bir durumu nasıl kabul edilmiş çözüm olarak işaretlememi isteyen Mail atarsınız????
2015 öncesinde böyle bir durum söz konusu değil insanları kandırmayın....
Mesaj 10 / 11 (123 Görüntüleme)