Görüş ve Öneriler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Kalfa
İleti Sayısı: 54
Kayıt Tarihi: ‎15-03-2012

cep avantaj tarifeleri için "hepsi bir arada" önerisi

[ Düzenlendi ]

sms ve internet kullanımı içermeyen cep avantaj tarifeleri için, 12 aylık taahhüt karşılığında, mevcut SMS ve cepten internet paketlerinde indirim yapılamaz mı?

cep avantaj tarifesinin desteklediği SMS (mini, midi, maksi, vb.) ve cepten internet (aylık 100Mb, cepnet 250, cepnet, 500, vb.) paketlerinden herhangi ikisi, birlikte satın alınmak ve süre taahhütlü olmak koşuluyla, indirimli olarak sunulsa, cazip bir seçenek olmaz mı?

örnegin, aylık 500 dk. konuşma sunan, fakat SMS ve data kullanımı içermeyen cep avantaj mini süper tarifesinin üzerine, 12 aylık taahhütle, aylık 100Mb cepten internet ve SMS midi paketleri, %50 indirimli olarak ilave edilebilse, aylık 34TL tutarındaki konuşma tarifesine, 8.5 TL (internet-4.5 TL + SMS-4 TL) tutarında bir ek ücret ile, vodafone aboneleri de diğer operatörlerle rekabet eder fiyatlarla hepsi bir arada tarifelere kavuşmuş olurlar. vodafone da taahhütlü abone sayısını arttırmış olur.

Mesaj 1 / 3 (8.630 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
İleti Sayısı: 7.602
Kayıt Tarihi: ‎21-02-2012

Ynt: cep avantaj tarifeleri için "hepsi bir arada" önerisi

Merhaba AdsızKullanıcı,

 

Önerini ilgili ekiplerimize ilettik. Konu hakkında olabilecek gelişmeleri buradan takip etmeye devam et Göz Kırpan Gülümseme

 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

 

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 3 (8.629 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Kalfa
İleti Sayısı: 54
Kayıt Tarihi: ‎15-03-2012

Ynt: cep avantaj tarifeleri için "hepsi bir arada" önerisi

Son gelişmeler, yıllık paket kampanyası adı altında yeni bir paket ile, 12 ay taahhüt karşılığı, konuşma paketlerine ilave konuşma ve SMS paketleri eklemenin mümkün hale geldiğini gösteriyor. Tarifesi sadece konuşma paketinden oluşan aboneler için, cazip bir seçenek ortaya çıkmış.

 

Ancak internet kullanımı ile ilgili bir gelişme halen yok.. bu kampanyanın genişletilip, internet paketlerini de kapsamasını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

 

 

Mesaj 3 / 3 (8.460 Görüntüleme)