FreeZone'lu Olmak

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 7

Net çok yavaş haftalık net paketi neden olbalr mı faturasız 7000 aradm iptal etmedi

Vodafone
Mesaj 1 / 11 (202 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.504

Ynt: Net çok yavaş haftalık net paketi neden olbalr mı faturasız 7000 aradm iptal etmedi

Merhaba Bugce ,

Online Self Servis üzerinden iptal edebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Bugce yazdı:
Vodafone

Mesaj 2 / 11 (189 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Ynt: Net çok yavaş haftalık net paketi neden olbalr mı faturasız 7000 aradm iptal etmedi

Mobil internet paketine sahip olmadığınız için paketi iptal etme işleminiz gerçekleştirilememiştir. Diyor hiç video izlenmiyor nede face Instagram da video açmıyor her yolu denedim iptal olmuyor 542 aradm müşteri hizmetleri ne bağlan madi *3636# yaptım yine olmadı sorun nasl çözülür teşekkürler
Mesaj 3 / 11 (184 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Müşteri hizmetlerine bağlanmıyor 542 de neden
Mesaj 4 / 11 (172 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 8.777

Merhaba Bugce,

Hattına tanımlı olan ek paketin adını iletebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Bugce yazdı:
Mobil internet paketine sahip olmadığınız için paketi iptal etme işleminiz gerçekleştirilememiştir. Diyor hiç video izlenmiyor nede face Instagram da video açmıyor her yolu denedim iptal olmuyor 542 aradm müşteri hizmetleri ne bağlan madi *3636# yaptım yine olmadı sorun nasl çözülür teşekkürler

Mesaj 5 / 11 (164 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Haftalık cep net ve paket sınırina ulaştnz diyor sürekli yavaş MB bitmesine rağmen tarifemden gelen neti yavaşlatıyor adil kullanım olduğu icn dediler bilemiyorum
Mesaj 6 / 11 (161 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.249

Merhaba Bugce,

Haftalık cep net paketi için adil kullanım kotası 100 MB'tır, aşım yapıldığında sınırsız olarak kullanıma devam edilir fakat internet hızında yavaşlama olacaktır. Hattına tanımlı olan paket tarife dahilinde bulunan internet hızını etkilememektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Bugce yazdı:
Haftalık cep net ve paket sınırina ulaştnz diyor sürekli yavaş MB bitmesine rağmen tarifemden gelen neti yavaşlatıyor adil kullanım olduğu icn dediler bilemiyorum

Mesaj 7 / 11 (145 Görüntüleme)
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak

benmkisi 50 MB yavaş olduğu iptal etmek istyrm iptal edilmiyor yardımci olursanız sevinirim
Mesaj 8 / 11 (141 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.136

Merhaba Bugce,

İlgili paketin tam adını Online Self Servis üzerinden kontrol edip iletebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Bugce yazdı:
benmkisi 50 MB yavaş olduğu iptal etmek istyrm iptal edilmiyor yardımci olursanız sevinirim

Mesaj 9 / 11 (129 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak

Haftalık cepnet.haftalik 50 MB diye de tle mesaj geldi 6 Tl
Mesaj 10 / 11 (120 Görüntüleme)