Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
5 Yıldızlı Kalfa
İleti Sayısı: 105
Kabul Edilen Çözüm

Müşteri hizmetleri nin müşteriye davranışı

[ Düzenlendi ]

Vodafone Müşteri hizmetlereinden zerre kadar memnun değilim. Çok aksi, bağırarak konusyorlar bi dövmedikleri kalıyor. Neden Ruh sağlığı bozuk insanları MH yapıyorsunuz? Kimbili evdeki ve işteki stresini Müşterinden çıkartan müşteri temsilcileri var. Hizmet koca bir sıfır. Geneli hep böyle. 

Bu durum karşı tarafa negatif enerji yayıyor. hiç mennun değilim yahu. dalga geçer gibi memnunsanız 10 puan verin diyorlar, ne 10 puanı bee, sen gitde konusma adabını öğrende gel diyesim geliyor içimden. hepsine 0(Sıfır) Puan veriyorum, Vermeye devam.

Acaba Müşteri hizmetleri nin müşteriye düşmanlığı yada garaz'ı mı var?????

Mesaj 1 / 3 (126 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Usta
İleti Sayısı: 213

Ynt: Müşteri hizmetleri nin müşteriye davranışı

Aynen öyle. X operatörün müşteri hizmetleri,Güleryüz gösterirken, hatır sorarken malesef bu Vodafone da mümkün değil,sadece imreniyorum. 

Mesaj 2 / 3 (117 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.418

Ynt: Müşteri hizmetleri nin müşteriye davranışı

Merhaba Kara_Kedi,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kara_Kedi yazdı:

Vodafone Müşteri hizmetlereinden zerre kadar memnun değilim. Çok aksi, bağırarak konusyorlar bi dövmedikleri kalıyor. Neden Ruh sağlığı bozuk insanları MH yapıyorsunuz? Kimbili evdeki ve işteki stresini Müşterinden çıkartan müşteri temsilcileri var. Hizmet koca bir sıfır. Geneli hep böyle. 

Bu durum karşı tarafa negatif enerji yayıyor. hiç mennun değilim yahu. dalga geçer gibi memnunsanız 10 puan verin diyorlar, ne 10 puanı bee, sen gitde konusma adabını öğrende gel diyesim geliyor içimden. hepsine 0(Sıfır) Puan veriyorum, Vermeye devam.

Acaba Müşteri hizmetleri nin müşteriye düşmanlığı yada garaz'ı mı var?????

Mesaj 3 / 3 (112 Görüntüleme)