Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 21

Haberim olmadan 5 TL kesildi

Mobil uygulamada internet paketim bitmedi gözükdüğü halde benden habersiz 5 TL kesildi lütfen problemi çözmenizi rica ediyorum
Mesaj 1 / 4 (57 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 4.985

Ynt: Haberim olmadan 5 TL kesildi

Merhaba Ömer1400,

Ücretlendirme ve kullanım detaylarına Online Self Servis üzerinden ulaşarak ilgili ücretlendirmenin ekran görüntüsünü iletebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ömer1400 yazdı:
Mobil uygulamada internet paketim bitmedi gözükdüğü halde benden habersiz 5 TL kesildi lütfen problemi çözmenizi rica ediyorum

Mesaj 2 / 4 (53 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 21

Ekran görüntüsü yok istemim dışında 1 adet kullandınız 5 TL kesildi diye ekran uyarısı çıktı ve kapandı ekran benim isteğim dışında sorulmadan internet paketi verilmiş bu durumu lütfen düzeltin
Mesaj 3 / 4 (43 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.985

Merhaba Ömer1400,

Kullanım hakların arasında internet içeriği bulunmaması durumunda, internet kullanımı yapılması halinde yüksek fatura yada lira düşümü gibi durumlar ile karşılaşmamak adına Cebe uyan internet paketi tanımlanmaktadır. İlgili paket 7 gün sonunda otomatik olarak sonlanmaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ömer1400 yazdı:
Ekran görüntüsü yok istemim dışında 1 adet kullandınız 5 TL kesildi diye ekran uyarısı çıktı ve kapandı ekran benim isteğim dışında sorulmadan internet paketi verilmiş bu durumu lütfen düzeltin

Mesaj 4 / 4 (35 Görüntüleme)