Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 6
Kabul Edilen Çözüm

Akşamları internet gidiyor vodafone umursamiyor

Daha oncede sikayetimi dile getirdim aksamlari internet gidiyor diyorum bana hattinizi kestirdiniz mi cihazinizda sorun varmi diger aboneler yasiyor mu gibi sacma bahaneler uyduruyolar yahu aksam gidiyor diyorum aksam, aksamlari internetmi gider hangi operatorde gorulmus bu, vodafone tv oglen sorunsuz calisiyor aksamlari gidiyor ne vodafone tv izleyebiliyorum ne interneti kullana biliyorum bu ilgisizlikle vodafone da daha ne kadar durabilirim bilmiyorum. Adresi veriyorum hala adres istiyosunuz. Alin adres tekrar veriyorum. KYK Erkek Öğrenci Yurdu, Sancak Mahallesi dilaveroğlu Sokak, 61250 Yomra/Trabzon
Mesaj 1 / 2 (97 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.984

Ynt: Akşamları internet gidiyor vodafone umursamiyor

Merhaba selahattin6638

Kapsama alanı talebini "Kapsama İle İlgili Konular - İl Listesi" başlıklı iletide belirtilen detaylar ile doğru il başlığı üzerinden iletirsen inceleyebiliriz. İstenilen bilgiler iletilmeden inceleme yapamadığımızı bilmeni isteriz.

Koordinat: 

Problemi yaşadığım Adres:

Tarih:

Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):

Problemin yaşanma sıklığı:

Bağlantı tipi (2G/3G):

Cihaz:

SIM kart kesilme işlemi gördü mü?

Bölgede durumu yaşayan farklı Vodafone abonesi bulunuyor mu?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

selahattin6638 yazdı:
Daha oncede sikayetimi dile getirdim aksamlari internet gidiyor diyorum bana hattinizi kestirdiniz mi cihazinizda sorun varmi diger aboneler yasiyor mu gibi sacma bahaneler uyduruyolar yahu aksam gidiyor diyorum aksam, aksamlari internetmi gider hangi operatorde gorulmus bu, vodafone tv oglen sorunsuz calisiyor aksamlari gidiyor ne vodafone tv izleyebiliyorum ne interneti kullana biliyorum bu ilgisizlikle vodafone da daha ne kadar durabilirim bilmiyorum. Adresi veriyorum hala adres istiyosunuz. Alin adres tekrar veriyorum. KYK Erkek Öğrenci Yurdu, Sancak Mahallesi dilaveroğlu Sokak, 61250 Yomra/Trabzon

Mesaj 2 / 2 (82 Görüntüleme)