Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
Çırak
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

Fatura tutarı çok görünüyor

Merhaba ben faturasız tarife kullanırken faturalıya geçtim. Müşteri hizmetlerinden arayıp bi tarife söylediler 25 tl + telsiz ücreti dedi ilk ay 19 lira gelecek dedi. Yanımda uygulamasından bakıyorum tarifem 45 lira görünüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yetkiliye bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj 1 / 4 (167 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 1.524

Ynt: Fatura tutarı çok görünüyor

Merhaba Ayşenurinan61,

Online Self Servis üzerinden kontrol etmişydin, öğrenebilir miyim?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ayşenurinan61 yazdı:
Merhaba ben faturasız tarife kullanırken faturalıya geçtim. Müşteri hizmetlerinden arayıp bi tarife söylediler 25 tl + telsiz ücreti dedi ilk ay 19 lira gelecek dedi. Yanımda uygulamasından bakıyorum tarifem 45 lira görünüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yetkiliye bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj 2 / 4 (161 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 2

Aynı şekilde self servis te de faturam 45 tl görünüyor. Tarifem faturalı esnek aile olarak görünüyor. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bir türlü
Mesaj 3 / 4 (141 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 9.211

Merhaba Ayşenurinan61,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ayşenurinan61 yazdı:
Aynı şekilde self servis te de faturam 45 tl görünüyor. Tarifem faturalı esnek aile olarak görünüyor. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bir türlü

Mesaj 4 / 4 (139 Görüntüleme)