Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1

Vestel venüs 5580

Evet Vodafone çok büyük bir sürpriz yaptı Vodafone bayisinden vestel venüs 5580 cep telefonu aldım telefonda kızılötesi olmasına rağmen aktif değilmiş vestel bayisinden alırsam aktif olurmuş hayatımda böyle saçmalık görmedim. 

Mesaj 1 / 6 (907 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 4.523

Ynt: Vestel venüs 5580

Merhaba Mehmet72721;

Konu hakkında bilgiye nereden ulaştığını öğrenebilir miyim?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mehmet72721 yazdı:

Evet Vodafone çok büyük bir sürpriz yaptı Vodafone bayisinden vestel venüs 5580 cep telefonu aldım telefonda kızılötesi olmasına rağmen aktif değilmiş vestel bayisinden alırsam aktif olurmuş hayatımda böyle saçmalık görmedim. 

Mesaj 2 / 6 (896 Görüntüleme)
Çırak

[ Düzenlendi ]

Cihazı bende aldım ve kızılötesi özelliğin kullanmak için uzun uğraşılar yaptım ama başaramadım. Vestelle yaptığım görüşme sonucu aynı yıkımı bende yaşadım. Vodafonun İnternet sitesinde uzaktan kumanda özelliği var olarak gözükürken yaptığım araştırmalarda kızılötesi özelliğinin olmadığını ve Vestel müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda bu özelliğin Vodafone isteği doğrultusunda konulmadığını öğrendim. Bunun müşteri yanıltmak yönünde bir davranış olduğunu düşünüyor ve VESTEL / VODAFONE firmalarını kınıyorum.

Mesaj 3 / 6 (860 Görüntüleme)
Çırak

Ben de telefon u internet ten sipariş ettim zerre kadar vodafone la alakam olmamasına rağmen bana vodafone kampanyalı ürün gelmiş bunu işte bu kumanda programı neden yok diye araştırdığımda vestel servis söyledi. Böyle bi saçmalık nasıl oluyor bende anlamadım. Telefonda özellik var lakin kullanma programı yok. İçinde gömülü vodafone programları var kaldırılmadan. Tavsiyem kampanyalılara bulaşmayın. Bataryası 3000 mah lakin 2200 mah lık yine venüs modeline göre daha az gidiyor. Bunlar benim gözlemlerim
Mesaj 4 / 6 (691 Görüntüleme)
Highlighted
Çırak

Bende aynı sorunu çekiyorum cihaz elime yeni ulaştı. Nasıl çözebilirin bu sıkıntıyı. Telefonda kızılötesi mevcut ama vodafone yetkilileri istemediği için kullanamıyormuşuz. 

Mesaj 5 / 6 (583 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.586

Merhaba dasgin,

Konu ile ilgili brimden bilgiye göre;

Vestel Venüs 5580 cihazı için bu hafta içerisinde yeni bir güncelleme geleceğini ve güncelleme sonrasında Google Play üzerinden "kumanda" ile ilgili uygulamayı indirerek kullanabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

dasgin yazdı:

Bende aynı sorunu çekiyorum cihaz elime yeni ulaştı. Nasıl çözebilirin bu sıkıntıyı. Telefonda kızılötesi mevcut ama vodafone yetkilileri istemediği için kullanamıyormuşuz. 

Mesaj 6 / 6 (542 Görüntüleme)