BlackBerry

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1

Blackberry Vodafone ile rahat olduğunu bilmek meraklı

[ Düzenlendi ]

Selam, Merhaba telefonu ile önemli sayıda probs olması. Kısaca: - 2 gün sonra kadar gelen bırakıldı cevapsız çağrıları veya mesajlarının ya hiç bildirim ile sesli doğrudan giden aramalarda çoğunluğu. 2 gün boyunca yardım Vodafone için birçok çağrı ve birçok şeyi denedim - Bu tam bir EDGE, sinyal ile olur. - Bugün yeni bir sim almak ve üstüne şimdi diğer sorunlar için yerel dükkana gitti. Sesli mesaj gidiyor aynı çağrıları, bazı e-posta, başlangıçta şimdi durdu thru geldi. Her şeyi reset sonra e-posta bağlantısını gösteren ve hiçbir Blackberry sembolü iddia ağ sorunları olduğu gibi benim iş ve Vodafone için telefonu kullanmak bağlı olduğu konularda hiçbir çözüm var olduğu bildirimini aldı.Servis düzeltmek için hiçbir zaman ölçeği tamamen kabul edilemez ve ben bunu yapmak zorundayım gibi alternatif bir ağ üzerindeki başka bir telefon satın almak zorunda. Benim tek seçenek bunu yapmak benim sözleşmeyi iptal etmektir. Hiçbir zaman çizelgesi verildiğinde Ben ötesinde yardım ediyorum!

Mesaj 1 / 3 (26.214 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 8.389

Ynt: Blackberry Vodafone ile rahat olduğunu bilmek meraklı

[ Düzenlendi ]

Merhaba kesko,

Talebin ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 3 (26.196 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Rüstem Çetinkaya A Sugestion

Merhaba Rüstem Çetinkaya,

Ben Aircel ve telekom servis ile Galaxy S4 telefon kullanıyorum ve ben onun büyük bir kombinasyon düşünüyorum. Aircel güçlü bir ağ hizmeti vermektedir. Bu denemelisiniz ........

Mesaj 3 / 3 (21.599 Görüntüleme)