Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 2

cihaz kampanyası

merhaba vodafoneden cihaz almak istiyorum fakat fiyatlarınız çok yüksek red 7 tarifesini aile indirimi oldugu için 45 tl ye kulanıyorum cihaz alımında indirim iptal oluyor ve bu neden le cihaz fiyatlarınız yüksek oldugundan almak istemiyorum kampanya yapsanız red tarifelerine özel tarife ücreti degişmeden cihaz alabilelim

Mesaj 1 / 4 (224 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 1.524

Ynt: cihaz kampanyası

Merhaba mtyildirim1,

Görüş ve önerilerin bizim için değerlidir. Değişiklikleri buradan takip edebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mtyildirim1 yazdı:
merhaba vodafoneden cihaz almak istiyorum fakat fiyatlarınız çok yüksek red 7 tarifesini aile indirimi oldugu için 45 tl ye kulanıyorum cihaz alımında indirim iptal oluyor ve bu neden le cihaz fiyatlarınız yüksek oldugundan almak istemiyorum kampanya yapsanız red tarifelerine özel tarife ücreti degişmeden cihaz alabilelim

Mesaj 2 / 4 (218 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 4

Merhabalar;

Hat üzerine 2 tane cihaz alınabilmeli.Turkcall ve turk telekom da bu yapılırken vodafone da tek cihaz alınabilmesi rekabet açısından sıkıntılı.

Mesaj 3 / 4 (149 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 3.425

Merhaba 27012015ZEV,

Görüş ve önerilerin bizim için çok değerli. Tavsiyelerin ilgili birimlerle paylaşılacaktır. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

27012015ZEV yazdı:

Merhabalar;

Hat üzerine 2 tane cihaz alınabilmeli.Turkcall ve turk telekom da bu yapılırken vodafone da tek cihaz alınabilmesi rekabet açısından sıkıntılı.

Mesaj 4 / 4 (136 Görüntüleme)