Apple

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 13

Vodafone faturali hattimi kapattigim halde fatura geliyor

yaklasik 2 ay once vodafone yanimda uygulamasindan bir cihaz aldim yanlislikla cihaz geldi ve geldigi gun cayma hakkimi kullanarak geri yolladım.Ardindan bana 210 tl civari fatura geldi,180 tl cihazin ilk taksiti kullanmadiigim halde bana yansitildi.Faturayi odedim ve sonra iptal oldu kampanyadan cikisim yapildi.1 hafta oncede hattimi turk telekoma tasidim bugun bana bir mail geldi ve 220 tl fatura cikmis yinee lutfenn gereken islem yapilsin neden bana hala fatura geliyorr
Mesaj 1 / 2 (25 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 417

Ynt: Vodafone faturali hattimi kapattigim halde fatura geliyor

Merhaba Cagrıaga61,

Konuyla ilgili olarak sana bir özel mesaj gönderdim. Gelen kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Destek Ekibi

Cagrıaga61 yazdı:
yaklasik 2 ay once vodafone yanimda uygulamasindan bir cihaz aldim yanlislikla cihaz geldi ve geldigi gun cayma hakkimi kullanarak geri yolladım.Ardindan bana 210 tl civari fatura geldi,180 tl cihazin ilk taksiti kullanmadiigim halde bana yansitildi.Faturayi odedim ve sonra iptal oldu kampanyadan cikisim yapildi.1 hafta oncede hattimi turk telekoma tasidim bugun bana bir mail geldi ve 220 tl fatura cikmis yinee lutfenn gereken islem yapilsin neden bana hala fatura geliyorr

Mesaj 2 / 2 (18 Görüntüleme)