Yurtdışı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
ekt
Çırak
ekt
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

yurtdışından türkiyeyi arama hakkında bir sorun

merhabalar , 

ben  yakın zamanda bir avrupa turu yapacağım ve bu sırada kullanmak üzere avrupa/amerika/rusya  paketlerinden birisini almayı düşünüyorum . bu paketle sahip olduğum dakikaları türkiyeyi aramak için kullanabilir miyim ? gideceğim ülkeler , macaristan , çek  ve avusturya 

Mesaj 1 / 13 (6.220 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.559

Ynt: yurtdışından türkiyeyi arama hakkında bir sorun

Merhaba ekt,
Yurtdışı Konuşma Paketleri, yurtdışında her yöne yapılan aramalar ve her yönden alınan tüm çağrıları kapsar. Pakette bulunan dakikalar sadece uydu ve özel servis numaralarına yapılan çağrıları kapsamaz. Dolayısıyla alacağın paketin dakikalarını, Türkiye aramalarında ve aranmalarında kullanabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ekt yazdı:

merhabalar , 

ben  yakın zamanda bir avrupa turu yapacağım ve bu sırada kullanmak üzere avrupa/amerika/rusya  paketlerinden birisini almayı düşünüyorum . bu paketle sahip olduğum dakikaları türkiyeyi aramak için kullanabilir miyim ? gideceğim ülkeler , macaristan , çek  ve avusturya 

Mesaj 2 / 13 (6.219 Görüntüleme)
ekt
Çırak
ekt
İleti Sayısı: 2

anladım teşekkür ederim . sorun çözüldü
Mesaj 3 / 13 (6.212 Görüntüleme)
Çırak
dali
İleti Sayısı: 4

ben kuzey amerıkadayım suan ve türkiyeyi arayamıyorum at&t dıye bı sebeke cekıyo burda faturasız ve aylık 60 dk yaptım 

+90 yapıp aradım olmadı.turkıyeyı nasıl arayabılırım acıl donus yaparmısınız ?

Mesaj 4 / 13 (1.467 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.559

[ Düzenlendi ]

Merhaba dali,

Amerika Yurtdışı Paketi aldıysan ve hattın yurtdışı dolaşıma açık durumdaysa, hattından At&t operatörünü seçerek Türkiye'yi +90 veya 0090 olarak arama yapabilirsin. U.S.A'de 1900 Mhz frekansı ile çalışan bir telefona ihtiyacın olacaktır. SIM kartını bu özellikteki bir telefona takarak ekrana gelecek olan operatör seçeneklerine göre seçim yapabilir ve hattını kullanmaya başlayabilirsin. Ayrıca Cep Lira bakiyenin 0 olmaması gerekiyor.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

dali yazdı:

ben kuzey amerıkadayım suan ve türkiyeyi arayamıyorum at&t dıye bı sebeke cekıyo burda faturasız ve aylık 60 dk yaptım 

+90 yapıp aradım olmadı.turkıyeyı nasıl arayabılırım acıl donus yaparmısınız ?

Mesaj 5 / 13 (1.462 Görüntüleme)
Çırak
Okanabi
İleti Sayısı: 3

Konu ile ilgili mesajları inceledim, Vodafone bayilerinden ve çağrı merkezinden tatmin edici bir cevap alamadığım için yazıyorum.

Ben de Macaristan, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti'ne bir haftalığına seyahat edeceğim. Bunlardan ikisi (Macaristan ve Çek Cumhuriyeti) Vodafone ülkeleri arasında ve seyahatimin beş günü burada geçecek. Bana uygun en ekonomik tarife nedir? Ayrıca bu ülkelerde TC Büyükelçiliklerini aramam gerekecek, alacağım pakette bu telefon numaralarını aradığımda paket kapsamında mı, yoksa ekstra olarak mı faturalandırılacağım? Faturalı hatta sahibim. Acil cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Mesaj 6 / 13 (663 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 1.151

Merhaba Okanabi,

Kullandığın tarife ismini benimle paylaşabilir misin? 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Okanabi yazdı:

Konu ile ilgili mesajları inceledim, Vodafone bayilerinden ve çağrı merkezinden tatmin edici bir cevap alamadığım için yazıyorum.

Ben de Macaristan, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti'ne bir haftalığına seyahat edeceğim. Bunlardan ikisi (Macaristan ve Çek Cumhuriyeti) Vodafone ülkeleri arasında ve seyahatimin beş günü burada geçecek. Bana uygun en ekonomik tarife nedir? Ayrıca bu ülkelerde TC Büyükelçiliklerini aramam gerekecek, alacağım pakette bu telefon numaralarını aradığımda paket kapsamında mı, yoksa ekstra olarak mı faturalandırılacağım? Faturalı hatta sahibim. Acil cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Mesaj 7 / 13 (653 Görüntüleme)
Çırak
Okanabi

Freezone 500
Mesaj 8 / 13 (646 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 9.043

Merhaba Okanabi,

Belirtmiş olduğun şekilde bir tarife bulunmuyor. Tarife bilgili Online Self Servis'ten kontrol ederek bilgi paylaşabilir misin? (Örneğin; Genç Avantaj, Red Classic vb.)

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Okanabi yazdı:
Freezone 500

Mesaj 9 / 13 (637 Görüntüleme)
Çırak
Okanabi

Genç Avantaj Ekstra

Mesaj 10 / 13 (632 Görüntüleme)