Yurtdışı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Sevim10
İleti Sayısı: 2

Yurtdışında kullanıma açtırma

[ Düzenlendi ]

Benim bir arkadasim var kibrista askerlik yapiyor ve hattini unutmus actirmaya..TC´si,adi ve numarasi bende mevcuttur..ben onun yerine hattini actirabiliyormuyum yoksa onun burda olmasi sart mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Mesaj 1 / 13 (2.494 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
Sevim10
İleti Sayısı: 2

Ynt: Yurtdışında kullanıma açtırma

neden hala cevaplanmadi bu sorum?

Mesaj 2 / 13 (2.485 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
EyüpM
İleti Sayısı: 933

Merhaba Sevim10,

Bu işlem için hat yasal sahibinin talebi olması gerekmektedir. Ayrıca, eğer şifresi mevcutsa, Online Self Servis aracılığıyla da bu işlemi gerçekleştirebilir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Sevim10 yazdı:

Benim bir arkadasim var kibrista askerlik yapiyor ve hattini unutmus actirmaya..TC´si,adi ve numarasi bende mevcuttur..ben onun yerine hattini actirabiliyormuyum yoksa onun burda olmasi sart mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Mesaj 3 / 13 (2.477 Görüntüleme)
Çırak
yunusyavuz
İleti Sayısı: 1

merhabalar ben kıbrısa askerlik nedeyli geldim ama telefonum yurtdışına kapalı olduğu için telefonumda şebeke yok yazıyor. tefonum çekmediği için müşteri hizmetlerini arayamıyorum. kıbrıstan 4440542 aradığım da kıbrısın telsim müşteri hizmetleri çıkıyor. ankesörlüden de arayamıyorum telefonumu nasıl yurt dısına açtıracağım bana yardımcı olurmusunuz.

Mesaj 4 / 13 (2.451 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
EyüpM
İleti Sayısı: 933

Merhaba yunusyavuz,

Cep telefonun üzerinden *121# tuşlamasının ardından arama düğmesine basarak deneme yapabilir misin? Online Self Servis şifren mevcut ise, işlemini buradan da gerçekleştirebilirsin. 

Vodafone Forum Ekibi

yunusyavuz yazdı:

merhabalar ben kıbrısa askerlik nedeyli geldim ama telefonum yurtdışına kapalı olduğu için telefonumda şebeke yok yazıyor. tefonum çekmediği için müşteri hizmetlerini arayamıyorum. kıbrıstan 4440542 aradığım da kıbrısın telsim müşteri hizmetleri çıkıyor. ankesörlüden de arayamıyorum telefonumu nasıl yurt dısına açtıracağım bana yardımcı olurmusunuz.

Mesaj 5 / 13 (2.442 Görüntüleme)
Çırak
HNGK
İleti Sayısı: 1

Merhaba, Hesabını Bilen Midi paketi kullanıyorum. Yurdışına 5 günlük bir çıkışım var. Yurdışı görüşmeye nasıl açtırabilirim ve Geçici olarak en uygun yutdışından görüşebilmek için hangi paketi alabilirim.?

Müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum ancak bir türlü ulaşamadım.

Mesaj 6 / 13 (2.434 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 3.402

Merhaba HNGK,

Hangi ülkeye seyahat edeceksin? Kullanımlarında internet, sms, konuşma yönünde hangisine ağırlık vermeyi planlıyorsun?

Vodafone Forum Ekibi

HNGK yazdı:

Merhaba, Hesabını Bilen Midi paketi kullanıyorum. Yurdışına 5 günlük bir çıkışım var. Yurdışı görüşmeye nasıl açtırabilirim ve Geçici olarak en uygun yutdışından görüşebilmek için hangi paketi alabilirim.?

Müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum ancak bir türlü ulaşamadım.

Mesaj 7 / 13 (2.429 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
HATİCE21
İleti Sayısı: 8

IYI AKSAMLAR..KIBRISTAKI VODAFONE HATTIMA TURKIYEDEN TL ATTIRABILIR MIYIM?AYRICA KIBRISTA BAGLANTI HATASI DIYOR AMA BEN TURKIYEDEN GIDERKEN ACTIRMISTIM HATTIMI BU NEDEN KAYNAKLANIYOR SZCE..CEVAP VERIRSENIZ SEVİNİRİM.

Mesaj 8 / 13 (2.348 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Apo34
İleti Sayısı: 418

KIBRISTAKI VODAFONE HATTINA TURKIYEDEN TL ATTIRAMAZSIN TELEFONUNUZDAN *121# YAPABİLİR MİSİN?
Mesaj 9 / 13 (2.344 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 962

Merhaba HATİCE21,

Yurtdışına çıkmadan önce Vodafone Cep Merkezlerinde Roaming servisinizi açtırdınızmı ? eğer açmadıysanız yurtdışında simkartı kullanamassınız .
Mesaj 10 / 13 (2.342 Görüntüleme)