Vodafone

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
CEASİ
İleti Sayısı: 2

vadafone 875 mini smart

mini smart telefona ait aksesuarlar nezaman vadafon bayilerinde olacak aldık bir telefon ne ekran koruyucu nede kılıf bulabiliyoruz

Mesaj 1 / 17 (3.618 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.224

Ynt: vadafone 875 mini smart

Merhaba CEASİ,

Mümkün olan en kısa süre içerisinde Vodafone Smart Mini cihazına ait aksesuarlar satışa sunulacaktır. Cep merkezlerini takipte kalabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

CEASİ yazdı:

mini smart telefona ait aksesuarlar nezaman vadafon bayilerinde olacak aldık bir telefon ne ekran koruyucu nede kılıf bulabiliyoruz

Mesaj 2 / 17 (3.608 Görüntüleme)
Çırak
Memmooo
İleti Sayısı: 1

Merhabalar,

13 Ağustos'ta cevap yazmışsınız. BUgün 2 Eylül halen bu cihaz için hiçbir aksesuar ürünü göremiyoruz. Ayrıca acayip şekilde rahatsız, elverişsiz kullanım olan kılıfları lütfen üretmeyiniz artık. Vodafone KılıfMesela sol taraftaki bu ürün o kadar kullanışsızki telefonu çıkartırken hızlıca bir hareket yapsanız telefon yerde kılıf elde kalmaya müsait. Bunların kapaklı olanları var. Onca üretim tesisi onca mühendis sadece bu ucuz olarak ürettiğiniz telefon modellerini yine maliyetten kaçınmak maksatlı olarak bu tür kılıfları üretmek cazip geliyor. Onca mühendisiniz elini vicdanına koyarak hareket etmeli. Tabii buna yönetimin engel olduğu da gün gibi aşikar. Lütfen artık biraz müşteri odaklı ürünler, müşteri odaklı hizmet istiyoruz. Aksesuarlar baştan savma Çin Malı ürünler yerine Türkiye'de üretilmiş, orjinal kapaklı kılıflar gibi insana "Oh be rahat şekilde kullanabiliyorum." dedirten cinste ürünler olmalı.

Saygılar.

Mesaj 3 / 17 (3.266 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.224

Merhaba Memmooo,

Aksesuarların satışı tarafımızdan yapılmamaktadır. İlgili konu hakkında detaylı bilgi ve satış için cep merkezlerine başvuruda bulunabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

Memmooo yazdı:

Merhabalar,

13 Ağustos'ta cevap yazmışsınız. BUgün 2 Eylül halen bu cihaz için hiçbir aksesuar ürünü göremiyoruz. Ayrıca acayip şekilde rahatsız, elverişsiz kullanım olan kılıfları lütfen üretmeyiniz artık. Vodafone KılıfMesela sol taraftaki bu ürün o kadar kullanışsızki telefonu çıkartırken hızlıca bir hareket yapsanız telefon yerde kılıf elde kalmaya müsait. Bunların kapaklı olanları var. Onca üretim tesisi onca mühendis sadece bu ucuz olarak ürettiğiniz telefon modellerini yine maliyetten kaçınmak maksatlı olarak bu tür kılıfları üretmek cazip geliyor. Onca mühendisiniz elini vicdanına koyarak hareket etmeli. Tabii buna yönetimin engel olduğu da gün gibi aşikar. Lütfen artık biraz müşteri odaklı ürünler, müşteri odaklı hizmet istiyoruz. Aksesuarlar baştan savma Çin Malı ürünler yerine Türkiye'de üretilmiş, orjinal kapaklı kılıflar gibi insana "Oh be rahat şekilde kullanabiliyorum." dedirten cinste ürünler olmalı.

Saygılar.

Mesaj 4 / 17 (3.256 Görüntüleme)
Çırak
melike362
İleti Sayısı: 1

şu  telefona artık koruyucu jelatin ve silikon kılıflar çıkarın telefonu alalı 1 hafta oldu ve her tarafı çizildi burada da gezmediğim yer kalmadı bu telefonu ürettiyseniz aksesuarlarına üretin artık yeter.

Mesaj 5 / 17 (3.111 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Merhaba melike362,

Yukarıda @Mehmet'in belirttiği bilgiyi esas almanı öneririm. Aksesuar talebin için cep merkezlerine başvurmalısın.

Vodafone Forum Ekibi

melike362 yazdı:

şu  telefona artık koruyucu jelatin ve silikon kılıflar çıkarın telefonu alalı 1 hafta oldu ve her tarafı çizildi burada da gezmediğim yer kalmadı bu telefonu ürettiyseniz aksesuarlarına üretin artık yeter.

Mesaj 6 / 17 (3.098 Görüntüleme)
Çırak
CEASİ
İleti Sayısı: 2

vadafone 875 mini smart

almış olduğum mini smart telefonun kamera arızası nedeyle 22 ağustos ta servise bıraktım ve şuana kadar kimse geri dönmedi .bilgi almak için gittigimde biz gönderdik bilgimiz yok diyorlar.bu telefonların serviste kalma süreleri nekadar nezaman geri alacağım .telefonu aldım hiç kullanamadan arıza yaptı.birde koruyucu olarak hiç aksesuarları yok bulamayacakmıyız

Mesaj 7 / 17 (2.953 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba CEASİ,

Cihazının durumunu buradan takip edebilirsin. Cihaz için satışta bulunan aksesuar olarak koruma bandı, kulaklık ve şarj cihazı mevcuttur.

Vodafone Forum Ekibi

CEASİ yazdı:

almış olduğum mini smart telefonun kamera arızası nedeyle 22 ağustos ta servise bıraktım ve şuana kadar kimse geri dönmedi .bilgi almak için gittigimde biz gönderdik bilgimiz yok diyorlar.bu telefonların serviste kalma süreleri nekadar nezaman geri alacağım .telefonu aldım hiç kullanamadan arıza yaptı.birde koruyucu olarak hiç aksesuarları yok bulamayacakmıyız

Mesaj 8 / 17 (2.928 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ARSLAN5TE5
İleti Sayısı: 5

bende alalı 1 hafta oldu hiç bir yerde kılıf ve koruyucu bulamadım ilgilin artık lütfen cep shoplar ilgilenmiyor. sanki bedava verecekler.

Mesaj 9 / 17 (2.729 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ARSLAN5TE5
İleti Sayısı: 5

bir de bu cihaz da arayan resmi ve arayan a farklı müzik ekleyemiyormuyuz

Mesaj 10 / 17 (2.728 Görüntüleme)