Vodafone

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
Atakan16
İleti Sayısı: 7
Kayıt Tarihi: ‎01-02-2013

Vodafone - Sinema

merhabalar, öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim. geçen hafta, pazartesi ve perşembe günleri özellikle celal ile ceren filminde bir bilet alana biri bedava şeklinde bir kampanya olduğunu vodafone'dan gelen mesaj yoluyla öğrendim. bu pazartesi arkadaşımla o filme gideceğiz, o kampanya hala devam ediyor mu? ediyorsa nereye, hangi mesajı atmamız gerekiyor? bilet alımı sırasında sorun çıkmaması için mesaj geldikten sonra yapılacakları da belirtirseniz sevinirim. :smileyhappy: Şimdiden teşekkürler.

Mesaj 1 / 2 (3.590 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.187
Kayıt Tarihi: ‎03-03-2012

Ynt: Vodafone - Sinema

  Merhaba Atakan16

 

    SINEMA yazıp 6666′ya sms gönderebilirsin.  şifren anında cep telefonuna gönderilecektir.Bu şifreyi anlaşmalı olan sinamenın görevlisine vereceksin.Detaylı bilginin yer aldığını freezone sayfasına buradan ulaşalabilirsin.

 

  Atakan16 yazdı:

 

merhabalar, öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim. geçen hafta, pazartesi ve perşembe günleri özellikle celal ile ceren filminde bir bilet alana biri bedava şeklinde bir kampanya olduğunu vodafone'dan gelen mesaj yoluyla öğrendim. bu pazartesi arkadaşımla o filme gideceğiz, o kampanya hala devam ediyor mu? ediyorsa nereye, hangi mesajı atmamız gerekiyor? bilet alımı sırasında sorun çıkmaması için mesaj geldikten sonra yapılacakları da belirtirseniz sevinirim. :manhappy: Şimdiden teşekkürler.

 

Mesaj 2 / 2 (3.587 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.