Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Atalayslx
İleti Sayısı: 4

Ynt: Vodafone 945

Evet 1.55 Bakiyem var fakat hala olmuyor müşteri hizmetini aradım kaç kere yardımcı olamadılar ana bayinize gittim onlarda bişey yapamadı siz yardımcı olursanız çok makbule geçersiniz....

Mesaj 261 / 335 (5.274 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
hasanhsn1
İleti Sayısı: 2

lutfen ısı zteye atmayın zte ede topu sıze atıyor ıllakı bızı kendınızden sogutmanızmı yanı k.bakmayın ama kıytırık turkcell bıle 945ten dusuk telefona 2.3.5 andrroid surumu sundu galıba sızde haklısınız sızı secmekle hata etmısız

Mesaj 262 / 335 (5.197 Görüntüleme)
Çırak
hasanhsn1
İleti Sayısı: 2

945 e güncelleme istiyorum benim gibi bir çok kişi bu konuda madur sizin meşur beyin takımınız bukadar lanet olsun.

Mesaj 263 / 335 (5.191 Görüntüleme)
Çırak
kumdankelebek
İleti Sayısı: 3

Ynt: Vodafone 945 Uygulama Açmadığım Halde Köntör Gidiyor

Afedersiniz ama bu problem bende de var yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj 264 / 335 (5.157 Görüntüleme)
Çırak
Atalayslx

Ynt: Vodafone 945 Uygulama Açmadığım Halde Köntör Gidiyor

Android marketten apndroidi indir o zaman gitmez kardesim :smileyvery-happy:

Mesaj 265 / 335 (5.147 Görüntüleme)
Çırak
ömer49
İleti Sayısı: 1

vodafone 945 marka telefonumu bizim küçük yeğen desenini çok fazla girince kitlendi.telefonu açınca gmail adresini istiyor onuda giriyorum ama kabul etmiyor.garantili olduğu için servise gönderdim tam 1 ay serviste kaldı, ama düşmeden dolayı ana kart yanmış diye bakmadan geri göndermişler.ana kart değişimi için 335 tl para istiyolar.bi desen kitlenmesinin zararı bu kadar olmasa gerek diye düşünüyorum. konu ile yapabileceğim başka yol varmıdır.Yardımlarınızı rica ederim
Mesaj 266 / 335 (5.107 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba ömer49,

Cihaz deseni ile ilgili problem cihaza format atılarak da düzeltilebilir. Ancak, kullanıcı hatası nedeni ile cihazının garanti dışı kalmasına yardımcı olamıyoruz. Cihaz değişimi, tamiri gibi durumlarda sorumluluk cihazına teknik servis hizmeti vermekte olan Teleservice firmasına aittir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ömer49 yazdı:
vodafone 945 marka telefonumu bizim küçük yeğen desenini çok fazla girince kitlendi.telefonu açınca gmail adresini istiyor onuda giriyorum ama kabul etmiyor.garantili olduğu için servise gönderdim tam 1 ay serviste kaldı, ama düşmeden dolayı ana kart yanmış diye bakmadan geri göndermişler.ana kart değişimi için 335 tl para istiyolar.bi desen kitlenmesinin zararı bu kadar olmasa gerek diye düşünüyorum. konu ile yapabileceğim başka yol varmıdır.Yardımlarınızı rica ederim

Mesaj 267 / 335 (5.095 Görüntüleme)
Çırak
yasargungoren
İleti Sayısı: 1

vodafonun yapmadığı güncellemeyi vatandaş yapmış internette 2.3.7 hatta 4.0.1 güncellemeleri bile var. Ben 8 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yok telefonun üç sorunu var gece çekimi çok kötü, sesi az çıkıyor ve dahili hafızası çok az 8-10 uygulama yüklemeyle doluyor. yoksa emsalleri içinde gayet iyi.

Mesaj 268 / 335 (4.973 Görüntüleme)
Çırak
ilkemgul

eksik arşiv hatası

merhaba;

vodafone 945 için market uygulamalarının kullanılabilmesini sağlamak üzere gerekli yazılımın bulunduğunu belirttiğiniz  http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip adresinden indirilen zip dosyasında eksik veya bozuk arşiv hatası veriyor. kontrol edilerek hatasız dosyanın siteye eklenmesini rica ediyorum.

Mesaj 269 / 335 (4.932 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: eksik arşiv hatası

[ Düzenlendi ]

Merhaba ilkemgul,

Bildirimin üzerine dosyayı kontrol ettim. Ancak, dosyada hata almadım. Tam olarak hangi işlemi sağlarken hata yanıtını aldığını paylaşabilirsen, ona göre kontrol edelim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ilkemgul yazdı:

merhaba;

vodafone 945 için market uygulamalarının kullanılabilmesini sağlamak üzere gerekli yazılımın bulunduğunu belirttiğiniz  http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip adresinden indirilen zip dosyasında eksik veya bozuk arşiv hatası veriyor. kontrol edilerek hatasız dosyanın siteye eklenmesini rica ediyorum.

Mesaj 270 / 335 (4.927 Görüntüleme)