Vodafone

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
biyolog
İleti Sayısı: 3

Vodafone 945 sorunu

merhabalar vodafone 945 markalı cihaz almıştım.

1)yazılım güncellenmiş yalnız sitede bir türlü bulamadım.Vodafone.com.tr de nerden yazılımı indireceğim??Ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim!Şuan en yüksek yazılım 2.1 mi?

2) vodafone 945 le gelen internet tarayıcısı aracılığıyla mobil facebook ve twitter'e bağlanıyorum:aylık 3 tl'lik paketi kullanıyorum. yalnız facebook'a resim yükleyemiyorum. "Tarayıcınız fotoğraf yüklemeyi desteklemiyor" diyor. ve bir e-posta adresi çoıkıyor bu adrese fotolarınızı yollayın falan diyor. bunun başka çözümü yokmu. zaten düşük bakiyeyle kullanıyorum mail atma şansın yok .Bunun bir çözümü varmı?Tarayıcı marketten yükdeltilebilirmi?(diğer tarayıcı opera bakiye olmayınca açılmıyor haliyle face ve twitter'e girilmiyor)

3) aylık facebook twitter paketiyle telefonun kendi facebook uygulaması paketten kullanmıyor mu?

4) birde kapak özellikle arka kapak acaip soyuldu kapak değişimi oluyor mu?

cevap bekliyorum lütfen

Mesaj 1 / 6 (3.234 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Vodafone 945 sorunu

Merhaba biyolog,

Konu hakkında gerekli testleri yaparak tarafına yine buradan bilgi veriyor olacağız.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 6 (3.175 Görüntüleme)
Çırak
biyolog

[ Düzenlendi ]

yazılım güncelleneli yıl oluyor ben bulamadım nasıl güncelleyeceğimi ama en sonunda forumu tek tek gezdim ve öğrendim, ama diğer tarayıcı sorununa bir çözüm bulamadım. vodafone ile gelen android tarayıcısıyla facebooka foto yüklenmiyor yok mu bir çözümü? Yani android bi makinem olduğu için mutluyum ama vodafone bize hiç yardımcı olmuyor?? daha önce de defalarca teleservisile başka konular hakkında görüştüm ama yeterli olamadılar ayrıca bakiyemiz hiç internete girmesem bile devamlı azalıyor. buna da bi çözüm bulunmadı. 2 yıllık taahhüt imzaladık elimiz kolumuz bağlı. Eşim samsung kapmanyasına girmek istedi müsade etmedim.Bi daha mı vodafone!!! taahhüt süresi biter bitmez eşim de ben de vodafone hattımızı kapatacağız.Bir telefon sürdüyseniz piyasaya elinizdeki Android işletim sisteminin hakkını verin bari..

Mesaj 3 / 6 (2.606 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba biyolog,

Konuya ilişkin testleri yapabilmemiz için cihazının yazılım bilgilerine ihtiyacımız bulunmaktadır. Telefonunun ayarlar menüsünden bilgilere ulaşarak yine buradan bize bildirmeni rica ederiz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 4 / 6 (2.513 Görüntüleme)
Çırak
biyolog

yazılımı güncelledim. fotoğrafyükleme sorununuda android marketten başka bi tarayıcı( opera mobile)yükleyerek çözdüm.suan hiç bakiyem yok facebook twitter oaketinden yararlanıyorum. yalnız bakiye yükleyince live vodafone dan face ve twittere girdiğim halde bakiyem düşüyor.hatta hiç ft paketim yokken bile bakiye kademe kademe azalıyordu. bu vodafone 945 te oluyor başka tlfna hattımı takınca olmuyor. bunun çözümü konusunda yardımcı olursanız sevinirim acıkcası tl yuklemeye çekiniyorum kullanamadan bitiyor.

Mesaj 5 / 6 (2.116 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba biyolog,

Android işletim sistemli cihazlarda arka planda veri transferi yapılabiliyor. En basit örneği cihazında yüklü bulunan programların güncel yazılımının olup olmadığının cihaz tarafından denetlenmesidir. Vodafone 945 cihazında Vodafone Live ayarını seçerek bağlantı gerçekleştirmen halinde uygulamaların güncelleme yapmasını engelleyebilirsin. 

Aylık Facebook&Twitter paketindeki ücretlenme ile alakalı, daha önce paylaşılmış olan buradaki bilgileri bir gözden geçirip, bilgiler doğrultusunda deneme yapmanı öneririm. Android cihazla yapılan testte de ücretlendirme sorunu yaşanmadı.

Ayrıca, Facebook Hesap Ayarları/Güvenlik tabında “Güvenli Gezinme”, Twitter hesap ayarında "HTTPS" kullan seçeneğinin işaretli olmaması gerekiyor. Ücretlendirme yaşamaman için Twitter'a girişlerini http://mobile.twitter.com, Facebook'a girişlerini http://m.facebook.com adresleri üzerinden sağlamanı öneririm.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

biyolog yazdı:

yazılımı güncelledim. fotoğrafyükleme sorununuda android marketten başka bi tarayıcı( opera mobile)yükleyerek çözdüm.suan hiç bakiyem yok facebook twitter oaketinden yararlanıyorum. yalnız bakiye yükleyince live vodafone dan face ve twittere girdiğim halde bakiyem düşüyor.hatta hiç ft paketim yokken bile bakiye kademe kademe azalıyordu. bu vodafone 945 te oluyor başka tlfna hattımı takınca olmuyor. bunun çözümü konusunda yardımcı olursanız sevinirim acıkcası tl yuklemeye çekiniyorum kullanamadan bitiyor.

Mesaj 6 / 6 (2.107 Görüntüleme)