Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
turkan
İleti Sayısı: 2

VODAFONE 861

MERHABALAR BU TELEFONU ALALI 1 AY BİLE OLMADI TELEFONDA BULUNAN VE ABUK SABUK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM PROGRAMLARA İLAVE FACEBOOK VE TWİTTER YÜKLEDİM HİÇ RESİM KAYDETMEDİM VE BİLİN BAKALIM NE OLDU HAFIZA DOLDU SD KARTA PROGRAM TASIMA EKLEME KALDIRMA DENEN BİR OLAY YOK BİR VODAFON BAYİNE  UĞRADIM  PDF CREATER YÜKLEYİN SORUNLAR ÇÖZÜLÜR DEDİLER O KADAR GÜZEL BİR TELEFONKİ BU GÜN E MAİLİMİ VE TWETER HESAPLARIMI DURDURDU BİLİN BAKALIM NEDEN HAFIZA DOLU .BÜTÜN MAİLLERİMİ SİLDİM HALA DOLU SORUNLARIMA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN BU GÜN  TELEFONU ALDIĞIM BAYİYİ ARADIM VODAFONU ARAMANIZ GEREKİR DEDİLER ARADIM BAYİNİZİ ARAYIN DEDİLER HTC Yİ ARAYIN DEDİLER BÜTÜN BUNLARIN HEPSİNİ ARADIM KİMSE SORUMLULUK ALMADI   VODAFONA GİBİ DEV BİR KURULUŞA GÜVENEREK ALDIĞIM AMA BERBAT BİR TELEFON OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜM BU CİHAZI İADE ETMEK İÇİN UĞRAŞTIM  AMA NE MÜMKÜN İADE ETMEK Kİ ALDIĞIM MALDAN 1 AY İÇERSİNDE MEMNUN KALMAZSAM İADE EDEBİLİRİM KALDIKI MEMNUN OLACAĞIM EN UFAK BİR DURUM YOK  FAKAT BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM EN SONUNDA BAYİ İADE OLMAZ SERVİSE GÖNDERMELİYİZ PROSEDUR BU DEDİ 30 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TELEFON BANA GERİ DÖNECEKMİŞ VODAFONU TEBRİK EDİYORUM 15 GÜNLÜK TELEFONU KULLANAMIYORUM ESKİ TELEFONUMA GERİ DÖNDÜM İADE İSTİYORUM BEN VE KOSKOCA VODAFON BUNU YAPAMIYOR TELEFONDAN MEMNUN OLMAMAM YETERLİ DEĞİLMİ UMARIM BURDAN ENKISA ZAMAN DA SORUNLARIMA ÇÖZÜM BULURUM VODAFONA HİÇ YAKIŞMADI PİŞMANIM ALDIĞIM İÇİN VE VODAFON GİBİ DEV BİR FİRMAYA  GÜVENDİĞİM İÇİN .   

Mesaj 1 / 5 (5.265 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Usta
Dostoyevski
İleti Sayısı: 910

Ynt: VODAFONE 861

Cİhazlar elektronik cihazlardır arkadaşım. Kaldıki bunun garantisini üretici firma bile veremez! Konu ile ilgili Teleservis ile görüşme sağlaman lazım. Cihazın donanımsal bir durumu bu.

Kampanyalı aldıysan ücretlendirme sorunu yaşasan amenna Vodafone inceler ama cihaz kaynaklı bir durum ile ilgili neden hemen suçlama yapıyorsun anlamıyorum. Sanırım biz Türk milleti olarak hepimiz böyleyiz.

Cihazının Teleservise gitmesi lazım. Vodafone tarafından yapılacak ya da yapılabilecek bir durum söz konusu değildir. Ayrıca, taahhütünde (kampanyan varsa) iade ile ilgili bir madde yer almaz.

İyi geceler.
Mesaj 2 / 5 (5.237 Görüntüleme)
Çırak
turkan
İleti Sayısı: 2

Ynt: VODAFONE 861

ayrıca başka sitelerde telefon hakındaki yorumlara baktımda hep aynı sorunlar bundan haberinz varmı vede kampanyalı aldım diye berbat bir telefonu kulanmak zorundayım öylemi . ayrıca gerçekten elektronik aletmi bu telefon hiç fark etmedim' hatırlattığınız için teşekkür ederim 

Mesaj 3 / 5 (5.232 Görüntüleme)
Çırak
Geldigider
İleti Sayısı: 4

Sakın bu hatayı yapmayın: 861 veya Smart2 ya da her neyse

Arkadaşlar bu telefon tam anlamıyla çöp. Yazılanlar ne yazık ki doğru. Vodafone nasıl böyle kullanılamayan bir cihazı satar anlayamıyorum. Hafızası olmayan telefon! Bu aleti bize satan Vodafonu kınıyorum. En kısa zamanda üç adet hattımla beraber Vodafonu bırakacağım.

Mesaj 4 / 5 (5.219 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.108

Ynt: Sakın bu hatayı yapmayın: 861 veya Smart2 ya da her neyse

Merhaba turkan ve Geldigider,

Bu konu burada konuşuluyor. Siz de bu başlıkta devam edebilirsiniz. Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerinizi yönlendirdiğim başlıkta paylaşabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 5 / 5 (5.210 Görüntüleme)