Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

yeni hat çıkarma

[ Düzenlendi ]

2 yıldır hattım kayıptı yenı cıkartmak ıstıyorum ve eskı hattakı tarıfeler dururmu ınternet konusma paketı felan ?

Mesaj 1 / 7 (3.216 Görüntüleme)
Ustabaşı
İleti Sayısı: 1.093

Ynt: yeni hat çıkarma

Hayır dostum durmaz Mutlu Gülümseme 2 yıl olduysa o çoktan iptal olmuştur. O numaran başkası tarafından kullanılmıyorsa Cep Merkezlerinden numaranı talep etmek için gitmen lazım.
Mesaj 2 / 7 (3.202 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 3

Ya 9 tl ye sınırsız internet vardı onun için uğraşıyorum emin misin iptal olduğuna ?
Mesaj 3 / 7 (3.196 Görüntüleme)
Usta
İleti Sayısı: 150

Kardeşim bi vodafon bayine git numaranı sordur eğer sistem de düşüyorsa satılmamış sa alabilirsin ama ınternet paketin sınırsız ise onu alamaz sn ışte numarayı alıp yeni paketler yaparsın

Sana yardımcı olduysam AŞAĞİDAKİ üç bağlantıya girerek adımın altındaki yıldızlara tıklarmisn yarışmada birinci olabilmem için gerekli.

AKILLI TELEFON ÖNERİM
http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

PROGRAM ÖNERİM
http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

APARAT ÖNERİM
Mesaj 4 / 7 (3.189 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı (Emekli)
İleti Sayısı: 165

Merhaba mert66m,

Hattın iptal olmuştur 2 yıl kadar bir süre geçtiyse (270 gün sonunda iptal olur zaten).

İhya için Vodafone Cep Merkezlerine başvuruda bulunabilirsin. İhya ücreti 30 TL'dir.

İyi Forumlar
Mesaj 5 / 7 (3.183 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Merhaba ben yeni bir hat çıkarmak istiyorum Faturalı. Lakin hiç bir şekilde öncesinde kullanılmamış olsun istiyorum. Ne bundan 100 sene önce nede hiç bir zaman. Bana böyle bir hattı vodafone da bulamayacağım söylendi. Lütfen bana yardımcı olun. Bir cep merkezinde bir numara önceden hiç kullanılmamıştır diye verilmek istendi. Ben daha sonra araştırdığımda onunda kullanılmış olduğunu öğrendim. Şimdi daha önce hiç bir şekilde kullanılmamış bi faturalı hat bulamayacak mıyım? eğer hiç bir şekilde başkası tarafından kullanılmamış hat varsa çıkarmak için nereye başvurmalı nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkürler

Mesaj 6 / 7 (49 Görüntüleme)
Usta
İleti Sayısı: 648

MRB KULLANILMAMIŞ NUMARA BULMAK ZOR. YOK DEMİYORUM ZOR ÇÜNKÜ VODAFONE SİSTEMİNDEN TEK TEK BAKILIP VE AYIRT EDİLDİĞİN İÇİN ZAMAN KAYBIDIR.
ŞÖYLE FİKİR VERİM SİZE 0541 BAŞLANGICLI NUMARALAR DAHA AZ KULLANILMIŞ OLUR. KULLANILMIŞ NUMARALAR 2- 3 YIL - 5 YIL ORTALAMA GEÇMİŞ ÜZERİNDEN OLUR..İYİ GÜNLER..
Mesaj 7 / 7 (44 Görüntüleme)