Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
abd_mercan
İleti Sayısı: 2

Ynt: sms gönderemiyorum.

@fozcann

Mesaj Ayarları > Mesaj Merkezi Servis Numarası > +905429800033
Bunu dene bide kardeş istersen.
Mesaj 21 / 57 (3.128 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
Kaşif161
İleti Sayısı: 1

mesaj merkezi numarasını konturol et veya müştri hizmetlerini araYnt: sms gönderemiyorum.

MehmetA yazdı:

Merhaba canan_ozturk94,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

canan_ozturk94 yazdı:

4 gündür telefonuma mesaj gelmiyor ve iletim raporları gelmiyor. mesajlar gitmiyor. bi kaç kez arama iptali işlemi yaptım düzeldi ama tekrar aynısı oldu. telefonum 2730classic. yardım edin yaaa

Mesaj 22 / 57 (3.081 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.564

Ynt: mesaj merkezi numarasını konturol et veya müştri hizmetlerini araYnt: sms gönderemiyorum.

Merhaba Kaşif161,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Kaşif161 yazdı:

MehmetA yazdı:

Merhaba canan_ozturk94,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

canan_ozturk94 yazdı:

4 gündür telefonuma mesaj gelmiyor ve iletim raporları gelmiyor. mesajlar gitmiyor. bi kaç kez arama iptali işlemi yaptım düzeldi ama tekrar aynısı oldu. telefonum 2730classic. yardım edin yaaa

Mesaj 23 / 57 (3.077 Görüntüleme)
Çırak
neciq1907

meraba kardeşim benımde hattım faturalı ve msj gönderemiyorum ve dedıgın gıbı yaptım mesaj merkezi kısmında numara yazıyo ve halen msj atamıyorum yardımcı olurmusun şimdiden teşekkür ederim

Mesaj 24 / 57 (3.059 Görüntüleme)
Çırak
neciq1907

@abd_mercan

numara yazıyor halen msj atamıyorum ndn yardımcı olursan sevinirim tşkkürler
Mesaj 25 / 57 (3.059 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba neciq1907,

Telefonunun SMS ayarlarından öncelikle Mesaj Merkez Numarasını kontrol ederek eğer +905429800033 numarasını görüyorsan arama yapar şekilde ##002# arama tuşuna basalım. Ancak operatör servislerini kontrol et yanıtını Mesaj Merkez Numarası yanlış,eksik yada boş bırakıldığında alırsın. Kontrol ettikten sonra sorun devam ederse, simkartını farklı bir cihaza takarak işlemi denemen gerekmektedir. Bunun sonrasında hala sorun devam ederse bize tekrar ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 26 / 57 (3.055 Görüntüleme)
Çırak
ibrahimakz
İleti Sayısı: 3

Merhaba, bende ayni sms gonderememe sorunu yasiyorum. Faturasiz hat, sms paketi yok, yeterli bakiyem var, arama yapabiliyorum, sms alabiliyorum fakat yalnizca sms gonderemiyorum. Bunun dişinda herşey normal. Vodafone musteri hizmetleri bi sorun tesbit etmeyip olasi bir sistem hatasina karşi hattimi guncelledi cihazi kapatip actim fakat cozulmedi. Smsc denilen merkez numarasi silindi sanirim bu sebepten ne yapsam olmuyor. Guncel kodu verebilirmisiniz yetkili kisiler? Ya da baska bir cozum oneriniz varmi? Telefon samsung galaxy nexus, android 4.2.1 isletim sistemi guncel surumdur.
Bu problem son bir gundur karsima cikti. *#*#4636#*#* tuşlayarak açilan test menusune girmiştim bir bilgi için. Fakat sonradan ogrendim ki bu telefonda bu menuye girilince SMSC kodu siliniyormuş. Sanirim problemin kaynaği bu. Yardiminizi bekliyorum.
Mesaj 27 / 57 (3.005 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.564

Merhaba ibrahimakz,

Mesaj merkez numarasını +90542 9800033 olarak kaydedebilirsin. Ayrıca, bu cihazında farklı simkartlarla kısa mesaj göndermeyi deneyebilirsin. Bu konu üzerine burada da bilgiler paylaşıldı. Sen de bu başlıktaki bilgileri inceleyebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ibrahimakz yazdı:
Merhaba, bende ayni sms gonderememe sorunu yasiyorum. Faturasiz hat, sms paketi yok, yeterli bakiyem var, arama yapabiliyorum, sms alabiliyorum fakat yalnizca sms gonderemiyorum. Bunun dişinda herşey normal. Vodafone musteri hizmetleri bi sorun tesbit etmeyip olasi bir sistem hatasina karşi hattimi guncelledi cihazi kapatip actim fakat cozulmedi. Smsc denilen merkez numarasi silindi sanirim bu sebepten ne yapsam olmuyor. Guncel kodu verebilirmisiniz yetkili kisiler? Ya da baska bir cozum oneriniz varmi? Telefon samsung galaxy nexus, android 4.2.1 isletim sistemi guncel surumdur.
Bu problem son bir gundur karsima cikti. *#*#4636#*#* tuşlayarak açilan test menusune girmiştim bir bilgi için. Fakat sonradan ogrendim ki bu telefonda bu menuye girilince SMSC kodu siliniyormuş. Sanirim problemin kaynaği bu. Yardiminizi bekliyorum.

Mesaj 28 / 57 (2.999 Görüntüleme)
Çırak
ibrahimakz
İleti Sayısı: 3

Oneriniz icin tesekkurler, bu cihaza baska sim takip sms gonderebildim, kendi sim kartimi baska cihaza takip sms gonderebildim. Fakat tekrar kendi sim kartimi cihazima takinca sms gonderemedim. Yani bu nedir anlamiyorum.. Bi fikriniz varmi? Bu arada diger paylastiginiz sayfada pek farkli bi cozum yok ise yaramiyor klasik cozumler.
Mesaj 29 / 57 (2.991 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba ibrahimakz,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 30 / 57 (2.989 Görüntüleme)