Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
apaçi
İleti Sayısı: 6

sim kart çıkartma

iyi akşamlar, sim kartımı bi telefondan başka bi telefona taka çıkara çizildi artık telefon kartı görmüyor kart çıkartma fiyatı nedir birde illa hat sahibinin cep merkezine gitmesimi gerekiyor hat babamın üstüne babam gelemez çünkü daha yeni ameliyat oldu kimliğini alıp kart çıkartmak için cep merkezine gitsem yardımcı olurlar mı ayrıca hat bi nevi benim üstümede sayılır zamanında kendimi kullanıcı tanımlattırmıştık frezon için
Mesaj 1 / 30 (36.105 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
baranbarlas
İleti Sayısı: 5

Ynt: sim kart çıkartma

normalde babanızın kimligi ile gittiginizde zorluk çıkartmazllar ama ücret olarak 10 liradan fazla istenmez gibime geliyor bazı merkezlerde hiç alınmıyor bu rakkam
Mesaj 2 / 30 (36.099 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.552

Bu devirde en çok sorunlu ve en çok riskli işlem yedek simkart çıkarma.Hattın yasal sahibinin başvurusu ile çıkıyor.Faturalı hatlar için herhangi bir ücret alnmıyor fakat faturasız hatlarda ise  8 TL ye bu işlem yapılıyor.

Mesaj 3 / 30 (36.085 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
apaçi

cevaplar için teşekkürler birde yetkili birinin ağzından bilgi alabilsem iyi olacak ama
Mesaj 4 / 30 (36.081 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.569

Merhaba apaçi,
Hamdullahbingöl'ün vermiş olduğu bilgiler geçerlidir. Yani, ancak hattın yasal sahibi kimliğiyle Vodafone Cep Merkezlerimiz'e müracaat ederek yedek simkart temin edebilir. Faturalı hat simkartı ücretsiz, faturasız hatlar da ise 8 TL'dir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

apaçi yazdı:
cevaplar için teşekkürler birde yetkili birinin ağzından bilgi alabilsem iyi olacak ama

Mesaj 5 / 30 (36.075 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
apaçi

yahu biraz anlayışlı olun ameliyat geçirdi adam kalkıpta nasıl cep merkezine gitsin bi kağıda yazsa kart çıkartımını onaylıyorum diye birde imza düşşe olmaz mı zaten ben hat kullanıcısıyım dediğim gibi zamanında frezone tanımlama yaptırmıştık neden ben hattım için işlem yapamıyorum
Mesaj 6 / 30 (36.066 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Arzu

Selam Apaçi,

Vodafone Cep Merkezlerimizden sağlanılan müracatlarda simkart çıkartma işlemi sadece hat sahibi ile yapılabilmektedir. Ancak, Vekaletname ile işlem sağlayabilme imkanın bulunmaktadır. :smileywink:

Vekaletname işlemleri ile ilgili daha önce Forum'da aktarılan bilgilere ekte ki linkten ulaşabilirsin;

http://forum.vodafone.com.tr/t5/Faturas%C4%B1z/Hatt%C4%B1-kendi-%C3%BCst%C3%BCne-almak/td-p/9293

Mesaj 7 / 30 (36.061 Görüntüleme)
Çırak
Barbados
İleti Sayısı: 2

Sayın Yetkili,

Kaç tane bayiniz gezildiyse de hiç birinde vodafone eski sim den (eski telsim karttan) yeni micro sim karta (yedek sim, malum yeni telefonlarda eskiler çalışmıyor) geçiş yapmaya çalıştıysak da, ne hikmetse kart yok diyorlar... Yeni hat satmaya kalkıyorlar... Bazıları kesmeye çalışıyor, ama telsim den kalma eski kart olunca da kesemiyorlar...

Kusura bakmayın ama 1 haftadır fellik fellik bayi aranıyor...

Açıkçası böyle yardımcı olmayan bayilerin hepsinin bayiliklerinin iptal edilmesi gerekir.

Ancak böylesine insanlara doğru hizmet verecek bayiler piyasada olabilsin...

Evet bu 1 haftalık mağduriyeti kim halledecek?

Bu iş nasıl çözülecek?????

Mesaj 8 / 30 (34.643 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba Barbados,

Vodafone Cep Merkezlerimizin stoğunda Micro SIM kart bulunmuyorsa talebin doğrultusunda temin etme zorunluluğu bulunuyor. Bu bilgiyi göz önüne alarak arzu ettiğin bayimizden talepte bulunabilirsin.

Sana yardımcı olmayan Vodafone Cep Merkezi'mize yönelik şikayetini değerlendirmeye alabilmemiz için aşağıda belirttiğim bilgileri eksiksiz şekilde bana buradan özel mesaj olarak sağlayabilirsen, gerekli iç işleyişimizi sağlayabiliriz.

Vodafone Cep Merkezi'nin tabelada yazan ünvanı:

Görüşmenin geçtiği tarih ve yaklaşık saat:

Vodafone Cep Merkezi'nin bulunduğu konum (İl, ilçe,mah, cd gibi):

Vodafone GSM numaran:

İrtibat numaran:

Birden fazla bayimizden şikayetinin bulunması durumunda her bayi için bilgileri ayrı ayrı belirtmeni rica ederim.

Vodafone Cep Merkezleri adres ve irtibat bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Barbados yazdı:

Sayın Yetkili,

Kaç tane bayiniz gezildiyse de hiç birinde vodafone eski sim den (eski telsim karttan) yeni micro sim karta (yedek sim, malum yeni telefonlarda eskiler çalışmıyor) geçiş yapmaya çalıştıysak da, ne hikmetse kart yok diyorlar... Yeni hat satmaya kalkıyorlar... Bazıları kesmeye çalışıyor, ama telsim den kalma eski kart olunca da kesemiyorlar...

Kusura bakmayın ama 1 haftadır fellik fellik bayi aranıyor...

Açıkçası böyle yardımcı olmayan bayilerin hepsinin bayiliklerinin iptal edilmesi gerekir.

Ancak böylesine insanlara doğru hizmet verecek bayiler piyasada olabilsin...

Evet bu 1 haftalık mağduriyeti kim halledecek?

Bu iş nasıl çözülecek?????

Mesaj 9 / 30 (34.626 Görüntüleme)
Çırak
Barbados
İleti Sayısı: 2

Merhaba Yusuf,

Önerinizden sonra kartımı çıkarttım...

Teşekkürler...

Mesaj 10 / 30 (34.495 Görüntüleme)