Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
leventcopy
İleti Sayısı: 1

müşteri hizmetlerini nasıl ulaşırım

yeret artık ya tam 2 saattir müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum basmadığım numara kalmadı 1 bas 2 bas bu nasıl anlayış üçretli üçretsiz tüm servisleri aradım yeter artık  vatandaşa bu işkence neden faturanız 1 saat gecikse hemen mesaj atmayı biliyorsunuz müşteri ile ilgilenmek bu kadar zormu reklamlarda abarta abarta anlatmak kolay vodefonun reklamlarını nereye şikayet ede bilirim açaba reklamları yalan kendileride

Mesaj 1 / 6 (12.502 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: müşteri hizmetlerini nasıl ulaşırım

Merhaba leventcopy,

Eleştirini ilgili birimlerimizle paylaşıyorum. Dilersen sorununa istinaden sana buradan yardımcı olabiliriz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

leventcopy yazdı:

yeret artık ya tam 2 saattir müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum basmadığım numara kalmadı 1 bas 2 bas bu nasıl anlayış üçretli üçretsiz tüm servisleri aradım yeter artık  vatandaşa bu işkence neden faturanız 1 saat gecikse hemen mesaj atmayı biliyorsunuz müşteri ile ilgilenmek bu kadar zormu reklamlarda abarta abarta anlatmak kolay vodefonun reklamlarını nereye şikayet ede bilirim açaba reklamları yalan kendileride

Mesaj 2 / 6 (12.494 Görüntüleme)
Çırak
maviesen
İleti Sayısı: 1

DAHA ÖNCEDEN AVEA NIN MUSTERI TEMSILCISINE ULASAMADIGIM İÇİN VODOFONA GECTIM SIMDIDE VODOFONE MUSTERI TEMSILCISINE ULASILMIYOR.BEN HATTIMI KAYBETSEM  VODOFONE SORUMLU OLACAKMI YAPILAN KONUSMALARDAN.

HATTIMI EN KISA ZAMANDA KAPATIYORUM BÖYLE SACMALIK GÖRMEDIM BUNLAR TICARETTE KÜÇÜK GİBİ GORUNEN AMA ÇOK ÖNEMLI BİR AYRINTI.

Mesaj 3 / 6 (12.106 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba maviesen,

Tüm menülerin sonunda müşteri temsilcisine bağlanma kısayolu bulunuyor. Yönlendirmeleri eksiksiz dinleyerek tuşlama yaparsan müşteri temsilcisine kolayca bağlanabilirsin. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

maviesen yazdı:

DAHA ÖNCEDEN AVEA NIN MUSTERI TEMSILCISINE ULASAMADIGIM İÇİN VODOFONA GECTIM SIMDIDE VODOFONE MUSTERI TEMSILCISINE ULASILMIYOR.BEN HATTIMI KAYBETSEM  VODOFONE SORUMLU OLACAKMI YAPILAN KONUSMALARDAN.

HATTIMI EN KISA ZAMANDA KAPATIYORUM BÖYLE SACMALIK GÖRMEDIM BUNLAR TICARETTE KÜÇÜK GİBİ GORUNEN AMA ÇOK ÖNEMLI BİR AYRINTI.

Mesaj 4 / 6 (12.098 Görüntüleme)
Çırak
likya80
İleti Sayısı: 3

ben sonunda ulaştım ve şikayet ettim konuyu. çok zor buldum ne varsa google amcada var. 7000 i ücretsiz ya da 542 ücretli ara 1.2.2.7 yi tuşla direk bağlanıyorsun.

Mesaj 5 / 6 (12.076 Görüntüleme)
Çırak
likya80
İleti Sayısı: 3

7000 i ara 1.2.2.7 burdan olmazsa 542 yi ara 1.2.2.7. googledan buldum. rezalet. durumu müşteri hizmetlerine bağlandığınızda  siz de şikayet edin. ben ettim.

Mesaj 6 / 6 (12.074 Görüntüleme)