Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
oğuzhan18
İleti Sayısı: 1
Kabul Edilen Çözüm

gizli numara hakkında bilgi

iyi günler. vodafone faturasız hattım var. self servisten gizli numara özelliğini kapattığım halde 10.10.2012 tarihinde 13.18 de gizli numaradan arandım .sisteminizde sorun mu var yoksa self servisten başka bir yerden dahamı kapatmam gerekiyor. cevabınızı bekliyorum. iyi gnler.

Mesaj 1 / 6 (5.786 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Kalfa
_AYNA_
İleti Sayısı: 58

Ynt: gizli numara hakkında bilgi

7046 'yı Arayarak Numaranızın Gİzli ye Açık mı Kapalımı Olduğunu Kontrol Edebilirsiniz, Sistemde Herhangi Bir Problem Yok

Mesaj 2 / 6 (5.784 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.674

Gizli numarası konusunda sorun yok....ptt de bulunan çoğu ankesuar veya bilgisayar üzerinden yapılan çağrılar veya sahte arama olabilir...

oğuzhan18 yazdı:

iyi günler. vodafone faturasız hattım var. self servisten gizli numara özelliğini kapattığım halde 10.10.2012 tarihinde 13.18 de gizli numaradan arandım .sisteminizde sorun mu var yoksa self servisten başka bir yerden dahamı kapatmam gerekiyor. cevabınızı bekliyorum. iyi gnler.

Mesaj 3 / 6 (5.781 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
YaKiSiKLi1GeNc
İleti Sayısı: 11

En Güseli Araniyosan Engellicen :smileylol:

Mesaj 4 / 6 (5.769 Görüntüleme)
Çırak
mekansiz
İleti Sayısı: 1

selam arkadaşlar vodafonenin almanyada kullanılan avrupa hattı nasıl gizli noya kapatılıyor acil yardım edermisiniz

Mesaj 5 / 6 (955 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.571

Merhaba mekansiz,

Sorunun yanıtını, Vodafone Almanya Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek öğrenebilirsin. Vodafone Türkiye olarak sadece Vodafone Türkiye servisleri hakkında destek olunabilmektedir. Buradan Vodafone Almanya iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mekansiz yazdı:

selam arkadaşlar vodafonenin almanyada kullanılan avrupa hattı nasıl gizli noya kapatılıyor acil yardım edermisiniz

Mesaj 6 / 6 (950 Görüntüleme)