Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
mervegursoy
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

faturalı hattan faturasız hatta tl transferi

faturalı hattan faturasız hatta tl transferi yapıla bildiğini duydum fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi olan biri bana yardım edebilrse sevinirim :smileyhappy:

Mesaj 1 / 9 (147.332 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.181

Ynt: faturalı hattan faturasız hatta tl transferi

Merhaba mervegürsoy

Faturalı hattan faturasız hata TL transferi yapılmamaktadır.

mervegürsoy yazdı:

faturalı hattan faturasız hatta tl transferi yapıla bildiğini duydum fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi olan biri bana yardım edebilrse sevinirim

Mesaj 2 / 9 (147.307 Görüntüleme)
Çırak
mervegursoy
İleti Sayısı: 3

teşekkürler

Mesaj 3 / 9 (147.305 Görüntüleme)
Çırak
cd_arel
İleti Sayısı: 1

sırf bu konu için foruma üye oldum diyebilirim.çok acil bir işimiz oldu ve ben faturalı hattımdan arkadaşıma tl transferi yapamadım.belkide zamanında bu hususla alakalı çok problemler olmuştur ancak, tamamı ile böyle bir hizmeti kaldırmak yerine yaratıcı çözümler üretsek?
Mesaj 4 / 9 (98.249 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba cd_arel,

Önerin için teşekkürler. Faturalı Vodafone hattından faturasız Vodafone hattına lira transferi yapılamamaktadır. Ancak bu konuyla ilgili 7010'u arayarak istediğin faturasız Vodafone hattına lira yüklemesi yapabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cd_arel yazdı:

sırf bu konu için foruma üye oldum diyebilirim.çok acil bir işimiz oldu ve ben faturalı hattımdan arkadaşıma tl transferi yapamadım.belkide zamanında bu hususla alakalı çok problemler olmuştur ancak, tamamı ile böyle bir hizmeti kaldırmak yerine yaratıcı çözümler üretsek?

Mesaj 5 / 9 (98.211 Görüntüleme)
Çırak
resmndldrc

vodafonu bırakma sebebi  yok yani 1 lira daha olsa paket yapabileceksin gidip 12 lira yüklemek zorunda bırakıyorsunuz bu benim vodafona son tahammülüm bir daha ki ay ilk işim bu vodafonu bırakmak olacak, Tl gönderme insanın kendi tercihi. Faturalı yapamaz filan ne alaka, ha bide daha yeni dediğiniz gibi zor durumda birine lira göndermek için bakkala kadar gidecez heralde ( faturalı hat işte lira göndermede bakkala kadar *****ürme işine yarıyormuş bunuda öğrendik...) :catindifferent: sizin anlayışınız bu işte...

Mesaj 6 / 9 (57.855 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.858

Merhaba resmndldrc,

Konu hakkındaki eleştirini paylaştım ancak mevcut işleyiş şu anda faturalılardan faturasızlara lira transferi yapılamaması ile konumlandırılmıştır. Gelişmeleri web sitesinden takip edebilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

resmndldrc yazdı:

vodafonu bırakma sebebi  yok yani 1 lira daha olsa paket yapabileceksin gidip 12 lira yüklemek zorunda bırakıyorsunuz bu benim vodafona son tahammülüm bir daha ki ay ilk işim bu vodafonu bırakmak olacak, Tl gönderme insanın kendi tercihi. Faturalı yapamaz filan ne alaka, ha bide daha yeni dediğiniz gibi zor durumda birine lira göndermek için bakkala kadar gidecez heralde ( faturalı hat işte lira göndermede bakkala kadar *****ürme işine yarıyormuş bunuda öğrendik...) :catindifferent: sizin anlayışınız bu işte...

Mesaj 7 / 9 (57.774 Görüntüleme)
Çırak
iwebclub

[ Düzenlendi ]

Faturalı hattan faturasız hatta acil olarak tl gönderimi yapmam gerekiyor. Yardımınızı bekliyorum. Mehmet GERZ

Mesaj 8 / 9 (3.606 Görüntüleme)
Moderator
MerveA
İleti Sayısı: 76

Merhaba iwebclub,

Konu hakkında MehmetA'nın iletisini esas alabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

iwebclub yazdı:

Faturalı hattan faturasız hatta acil olarak tl gönderimi yapmam gerekiyor. Yardımınızı bekliyorum. Mehmet GERZ

Mesaj 9 / 9 (3.473 Görüntüleme)