Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Kanuykusu7
İleti Sayısı: 3

Yedek Sim Kart

[ Düzenlendi ]

Merhaba,

Sim kartı 2 telefon arasında taka çıkarta haliyle kart biraz yıprandı ve arada cihaz kartı algılamıyor. Yakın zamanda tamamen kartın işlevi yitireceğini düşünerekten bir yedek sim kart çıkartmak istiyorum; fakat şu an da rehber kayıtları, mesajlar, vs. den dolayı mevcuttu hattı kullanmaya devam etmek istiyorum.

Ne zaman ki hat tamamen çalışmaz hale gelirse o zaman yedek sim kartı takıcam. Bu durumda yedek sim kart çıkartırsam hala mevcut sim kartı kullanmaya devam edebilir miyim yoksa sadece yeni çıkarttığımı mı kullanabilirim?

Ya da 2 kartıda farklı telefonlarda kullanabilir miyim? Bu durumda iki kart içinde ilk kartın pin kodu mu geçerlidir yoksa iki kartın da ayrı pin kodu olur mu?

Teşekküler.

Mesaj 1 / 2 (1.180 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Yedek Sim Kart

Merhaba Kanuykusu7,

Mevcut SIM kartının yedeğini aldığında kullandığım SIM kart iptal olacaktır. 

Faturalı hat kullanıyorsan; İkili Kart servisinden faydalanarak mevcut hattını 2 farklı SIM kartta kullanabilirsin. Kartlardan biri aktifken diğeri pasif durumda olacaktır. İstediğin hattı kullanabilmek için şebeke üzerinden işlem sağlaman gerekir. Örneğin; *3636# yapıp arama tuşuna basmak gibi.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kanuykusu7 yazdı:

Merhaba,

Sim kartı 2 telefon arasında taka çıkarta haliyle kart biraz yıprandı ve arada cihaz kartı algılamıyor. Yakın zamanda tamamen kartın işlevi yitireceğini düşünerekten bir yedek sim kart çıkartmak istiyorum; fakat şu an da rehber kayıtları, mesajlar, vs. den dolayı mevcuttu hattı kullanmaya devam etmek istiyorum.

Ne zaman ki hat tamamen çalışmaz hale gelirse o zaman yedek sim kartı takıcam. Bu durumda yedek sim kart çıkartırsam hala mevcut sim kartı kullanmaya devam edebilir miyim yoksa sadece yeni çıkarttığımı mı kullanabilirim?

Ya da 2 kartıda farklı telefonlarda kullanabilir miyim? Bu durumda iki kart içinde ilk kartın pin kodu mu geçerlidir yoksa iki kartın da ayrı pin kodu olur mu?

Teşekküler.

Mesaj 2 / 2 (1.172 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.