Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
tekkral
İleti Sayısı: 13
Kabul Edilen Çözüm

Telesekreter Yönlendirme Sorunu !!!!

Merhaba Telefonum Kapalı İken Yada kapsama alanı dışında iken "Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" sinyali verilmiyor ve direkmen beni arayanları reddediyor veya meşgule atıyor... 4 defa müşteri hizmetlerini aradım halledemediler şaka gibi :smileyhappy: birisi kod verdi denedim olmadı  birisi sistemimi resetledi olmadı birisi my vodafone yönlendirdi telesekreteri aktif ettim olmadı birinizde doğru düzgün ilgilenseniz fena olmayacak .numaramı değiştirdikten sonra sorun başladı.Lütfen yardımcı olun bana....

Mesaj 1 / 21 (1.005 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Telesekreter Yönlendirme Sorunu !!!!

Merhaba tekkral,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

tekkral yazdı:

Merhaba Telefonum Kapalı İken Yada kapsama alanı dışında iken "Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" sinyali verilmiyor ve direkmen beni arayanları reddediyor veya meşgule atıyor... 4 defa müşteri hizmetlerini aradım halledemediler şaka gibi :smileyhappy: birisi kod verdi denedim olmadı  birisi sistemimi resetledi olmadı birisi my vodafone yönlendirdi telesekreteri aktif ettim olmadı birinizde doğru düzgün ilgilenseniz fena olmayacak .numaramı değiştirdikten sonra sorun başladı.Lütfen yardımcı olun bana....

Mesaj 2 / 21 (996 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
tekkral

Yine Halledilmedi.Vodafone terketmekten başka çarem kalmadı anlaşılan...Yinede Herşey için Teşekkürşer Vodafone...

Mesaj 3 / 21 (989 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba tekkral,

Sorununa istinaden incelemeyi başlattım ve en kısa sürede bilgi vereceğim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

tekkral yazdı:

Yine Halledilmedi.Vodafone terketmekten başka çarem kalmadı anlaşılan...Yinede Herşey için Teşekkürşer Vodafone...

Mesaj 4 / 21 (983 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
tekkral

Beklemedeyim hala bi ses seda yok .Size zahmet biraz ilgilenseniz fena olmayacak...

Mesaj 5 / 21 (976 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
tekkral

Ya gerçekten operatör değiştirmk istemiyorum vodafone seviyorum ama yardımcı olmazsanız mecbur bırakılıyorum bugün sim kartım arızalıdır diyerek değiştirdim yedeğini çıkarttım ama nafile aynı sorun yine oluyor.şu yönlendirme işimi artık bi hallediverseniz memnun olacam vodafone....TEŞEKKÜRLER...

Mesaj 6 / 21 (972 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba tekkral,

İşlemin düzeltildi tekrar denemeni ve sorun yaşaman halinde bildirmeni rica ederim. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

tekkral yazdı:

Ya gerçekten operatör değiştirmk istemiyorum vodafone seviyorum ama yardımcı olmazsanız mecbur bırakılıyorum bugün sim kartım arızalıdır diyerek değiştirdim yedeğini çıkarttım ama nafile aynı sorun yine oluyor.şu yönlendirme işimi artık bi hallediverseniz memnun olacam vodafone....TEŞEKKÜRLER...

Mesaj 7 / 21 (966 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
tekkral

Üzgünüm aynı sorun devam etmekte :smileysad: 

Mesaj 8 / 21 (964 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba tekkral,

Şu an hattını kontrol ettiğimde herhangi bir yönlendirme tespit etmedim. Cihaz kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsin. SIM kartını farklı cihaza takarak ##002# tuşlaması ardından arama tuşuna basarak, hattında bulunan tüm yönlendirmeleri iptal edebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

tekkral yazdı:

Üzgünüm aynı sorun devam etmekte :smileysad: 

Mesaj 9 / 21 (960 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
tekkral

Değiştirdim tuşladım ve aynı sorun devam etmekte .Ayrıca VODAFONE sistem mesajları ve bildirim mesajlarınıda almamaktayım.

Mesaj 10 / 21 (957 Görüntüleme)