Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Çırak
mehmet7909
İleti Sayısı: 18

Rehber'e kapatma servisi

[ Düzenlendi ]

KİMLİK BİLGİLERİNİ SORGULAMADA GİZLEMEK İSTİYORUM

Mesaj 1 / 11 (42.310 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Gurhan
İleti Sayısı: 118

Ynt: GİZLİLİK

Merhaba mehmet7909

Daha fazla bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana mesaj gönderdim. Özel Mesajlarını kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 11 (41.255 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.353

[ Düzenlendi ]

Kimlik bilgileri sorgulamada gizlemek istiyorum demişsiniz zaten hali hazırda kimlik bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz. 

Burada kastettiğiniz bilinmeyen numaralar arandığında numaranızdan yada isim soyaddan sorgulama yapılmamasını demek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin

Online Self Servis'e giriş yapın > Hat ve Telefon İşlemleri > Servis Tercihlerim > Rehbere Kayıt Durumu 'nu 'Kapalı' hale getirmeniz yeterlidir. 

Mesaj 3 / 11 (41.232 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.524

Online Self Servis'e giriş yapın > Hat ve Telefon İşlemleri > Servis Tercihlerim > Rehbere Kayıt Durumu 'nu 'Kapalı' hale getirmeniz yeterlidir.

Mesaj 4 / 11 (41.200 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

Online Self Servis şifren var ise;

Rehber kaydının silinmesi için telefonunun mesaj bölümünden; "SIFRE REHBER KAPAT", rehbere kaydının yapılması için; "SIFRE REHBER AC" yazarak 7048’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin.

Şifren yoksa eğer, hattın üzerinden büyük harfle "S" yazıp 7048'e ücretsiz kısa mesaj atabilirsin :smileyhappy:

Mesaj 5 / 11 (41.193 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.524

mehmet doğru bu servisleride vodafone servis sorgulanaya alcam ok.

Mesaj 6 / 11 (41.185 Görüntüleme)
Çırak
senao6
İleti Sayısı: 1

Ya ben birisi müşteri hizmetleri veya vodafonu aradıgında üzerime kayıtlı olan hat bilgilerinin verilmemesini istiyorum bu mümkün mü _?

Mesaj 7 / 11 (41.161 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.353

Daha önce yazdığım aynı yazıyı tekrar yazıyorum.

Kimlik bilgileri sorgulamada gizlemek istiyorum demişsiniz zaten hali hazırda kimlik bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz. 

Burada kastettiğiniz bilinmeyen numaralar arandığında numaranızdan yada isim soyaddan sorgulama yapılmamasını demek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin

Mesaj 8 / 11 (41.153 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Herkese Merhaba,

Numaranızı rehbere kapatma/açma işlemini Online Self Servis aracılığı ile kolayca nasıl gerçekleştirebileceğinizin ekran görüntüsünü aşağıya ekledim. Online Self Servise giriş sırasında şifreye ihtiyaç duyarsanız S yazıp 7048'e göndermeniz yeterli olacaktır.

1. Adım: Buradan Online Self Servis'e girdikten sonra, "Hat ve Telefon İşlemlerim" menüsüne tıklanır.

Vodafone - Online Self Servis - Anasayfa.jpeg

2. Adım: "Hat ve Telefon İşlerim" alt menüsünde yer alan "Servis Tercihlerim" tıklanır.

Vodafone - Online Self Servis - Hat ve Telefon İşlemlerim.jpeg

3. Adım: Servisi tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

Vodafone - Online Self Servis - Servis Tercihlerim.jpeg

4. Adım: Yapılan değişikliği onaylamalısınız.

Vodafone - Online Self Servis - Servis Tercihlerim1.jpeg

Yukarıda yer alan örnek işlem faturasız hat için yapılmış olup, faturalı hatlarda da işlem sıralaması değişmemektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 9 / 11 (41.140 Görüntüleme)
Çırak
orkana41
İleti Sayısı: 1

Belli 3. kişilere vermediğiniz.Bazı pazarlamacı şirketler var,sapık şirketler,öyle demiyorlar.GSM operatörünüz bize satıyor diyor peki buna ne diyeceksiniz.Benim iznim olmadan nasıl verilir numaram.Hergün hergün sapık sapık mesajlar atıp duruyorlar.Heee yoksa 3. şahıs değil de 2. şahıslar mı oluyorlar.Veremezsiniz arkadaşım benim kimlik bilgilerimi veya GSM numaramı.Böyle bir hakkınız yok.:@
Mesaj 10 / 11 (234 Görüntüleme)