Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1

Puk kodumu unuttum.

İlk önce inşallah konuyu doğru yere açmıştırım.Ben pin kodumu yanlışlıkla 3 kere yanlış girdim ve vodafone'nin bana verdiği kartıda kaybettim.Müşteri hizmetlerinide arayamıyorum bana yardımcı olurmusunuz numaramı buraksam müteri hizmetleri bana dönebilirmi ?Yardım ederseniz çok seviirim.

Mesaj 1 / 4 (2.349 Görüntüleme)
Admin
İleti Sayısı: 5.578

Ynt: Puk kodumu unuttum.

Merhaba huseyin81,

Eğer daha önce hattının 8 haneli cep şifresini aldıysan, Online Self Servis üzerinden Puk Kodu'nu görüntüleyebilirsin. Şifreni bilmiyorsan, ancak Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 4 (2.339 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

Merhabalar,

Kendi üzerime kayıtlı olan hattımın pin kodunu yanlış girmemden dolayı, puk koduna ihtiyacım var ve daha önce online işlemler için bir şifre oluşturmadım. Şu anda Kıbrısta bulunmam dolayısı ile müşteri hizmetlerini arayabileceğim bir durumum yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Mesaj 3 / 4 (25 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.599

Merhaba iagainsti,

Talebin ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

iagainsti yazdı:

Merhabalar,

Kendi üzerime kayıtlı olan hattımın pin kodunu yanlış girmemden dolayı, puk koduna ihtiyacım var ve daha önce online işlemler için bir şifre oluşturmadım. Şu anda Kıbrısta bulunmam dolayısı ile müşteri hizmetlerini arayabileceğim bir durumum yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Mesaj 4 / 4 (22 Görüntüleme)