Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
candek
İleti Sayısı: 1

PUK KODU SORGULAMA

Merhaba,

Elimizde iki adet vodafone hattı mevcut. Bunların şifrelerini bilmediğimiz için puk numaralarıyla işlem yapmak istediik. Kartlarının hangi hatta ait olduklarını bulamıyoruz. Yani kartın üzerindeki seri numaralarından mı anlıyoruz; hangi hattın hangi karta ait olduğunu bilmiyorum.Ama seri numaraları da aynı değil. ben hatların puk numaralarını öğrenmek istiyorum. bu konuyla alakalı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Mesaj 1 / 13 (28.433 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 8.932

Ynt: PUK KODU SORGULAMA

[ Düzenlendi ]

Merhaba candek,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

candek yazdı:

Merhaba,

Elimizde iki adet vodafone hattı mevcut. Bunların şifrelerini bilmediğimiz için puk numaralarıyla işlem yapmak istediik. Kartlarının hangi hatta ait olduklarını bulamıyoruz. Yani kartın üzerindeki seri numaralarından mı anlıyoruz; hangi hattın hangi karta ait olduğunu bilmiyorum.Ama seri numaraları da aynı değil. ben hatların puk numaralarını öğrenmek istiyorum. bu konuyla alakalı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Mesaj 2 / 13 (28.099 Görüntüleme)
Çırak
tekbey

Puk numarami kaybettim.hattimi kullanamiyorum sifre almadan yada aramadan ogrenebilirmiyim. Yardim lutfen
Mesaj 3 / 13 (20.487 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.067

@tekbey

Puk kodunu alabileceğin alternatif kanallar Online Self Servis,Cepmerkezleri veya müşteri hizmetlerinden alabilirsin.

tekbey yazdı:

Puk numarami kaybettim.hattimi kullanamiyorum sifre almadan yada aramadan ogrenebilirmiyim. Yardim lutfen
Mesaj 4 / 13 (20.480 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 8.932

Merhaba tekbey,

Dilersen @HamdullaH 'ın yönlendirmesini dikkate alabilir, dilersen de bana buradan Vodafone GSM numaranı ve irtibatını iletebilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

tekbey yazdı:

Mesaj 5 / 13 (20.475 Görüntüleme)
Çırak
mehmetgörall

ya benim simkart puk koduna girdi ve şifreyi bilmiyorum yardım edermisiniz:smileyhappy:

Mesaj 6 / 13 (3.291 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.133

Merhaba mehmetgörall,

Yazılı talep üzerine PUK kodu bilgisi veremiyoruz. Sana ulaşılabilecek farklı bir irtibatın var ise özel mesaj ile bana irtibat numaranı iletmeni rica ederim. PUK koduna acil olarak ihtiyacın var ise; Vodafone hatlı telefonlardan 542'yi; sabit veya diğer operatör hatlarından 4440542'yi aramalısın. Tuşlamaların tamamını dinlemeden seçim yapmamanı öneririm. Her menünün bir alt menüsünde temsilci için tuşlama bulunuyor.

Vodafone Forum Ekibi

mehmetgörall yazdı:

ya benim simkart puk koduna girdi ve şifreyi bilmiyorum yardım edermisiniz:smileyhappy:

Mesaj 7 / 13 (3.285 Görüntüleme)
Çırak
arzukosar

hat babamın üzerine müşteri hizmetlerini aradım Onlıne sifre almak için 7000 sms atın diyor. hattım kapalı nasıl sms atabilirim. birisi yardımcı olabilir mi nasıl öğrenicem puk kodunu ?

Mesaj 8 / 13 (1.955 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 1.073

Merhaba arzukosar,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

arzukosar yazdı:

hat babamın üzerine müşteri hizmetlerini aradım Onlıne sifre almak için 7000 sms atın diyor. hattım kapalı nasıl sms atabilirim. birisi yardımcı olabilir mi nasıl öğrenicem puk kodunu ?

Mesaj 9 / 13 (1.950 Görüntüleme)
Çırak
caliskan5734
İleti Sayısı: 2

[ Düzenlendi ]

merhaba onceden turkcell dım sonra vodafone freezone gecırdı babam pınkodum hala aynı sanıyordum 3 kere yanlıs gırdım puk kodu mu soyleyebılırmısınız ? numaram 0************

Mesaj 10 / 13 (1.366 Görüntüleme)