Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
okan034
İleti Sayısı: 1

Mesajlar gelmiyor

Benim mesajlarım gidiyor fakat karşıdaki kişinin mesajları geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Kullandığı hat vodafone benimkide vodafone.

Cihazım: iPhone 3GS
Acaba bunun telefon ile ilgisi var mı?

Mesaj 1 / 39 (33.933 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Mesajlar gelmiyor

##002# tuşla büyük ihtimal düzelecektir olmadı telefonunda bi problem vardır hattını başka telefona takmayı dene
Mesaj 2 / 39 (33.841 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.375

Merhaba okan034,

@Halil 'in vermiş olduğu bilgiye istinaden, ilgili tuşlamayı yaptıktan sonra cihazını kapatıp açmanı rica ederim. Sorununun devam etmesi durumunda ise tekrardan geri bildirim sağlayabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

okan034 yazdı:

Benim mesajlarım gidiyor fakat karşıdaki kişinin mesajları geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Kullandığı hat vodafone benimkide vodafone.

Cihazım: iPhone 3GS
Acaba bunun telefon ile ilgisi var mı?

Mesaj 3 / 39 (33.829 Görüntüleme)
Çırak
xperianeov

aynı sorun bendede var ##002#  kodunu girip yeniden başlattım düzelmedi ayrıca başka telefona taktığımdada herhangi bir sorun çıkmadı ne yapmalıyım sizce sorun telefonda mı ama öyle olsaydı kafasına esince yapmazdı bunu belli mesajları almıyor bazen.

Mesaj 4 / 39 (30.277 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.375

Merhaba xperianeov,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

xperianeov yazdı:

aynı sorun bendede var ##002#  kodunu girip yeniden başlattım düzelmedi ayrıca başka telefona taktığımdada herhangi bir sorun çıkmadı ne yapmalıyım sizce sorun telefonda mı ama öyle olsaydı kafasına esince yapmazdı bunu belli mesajları almıyor bazen.

Mesaj 5 / 39 (30.274 Görüntüleme)
Çırak
ecitah
İleti Sayısı: 2

mrb. bnm de telefonumda aynı sorun var karşı taraftan hangı operator olursa olsun msjlar gelmıyor ya da cok geç geliyor. her seyı denedım verılen numaraları fakat yıne de düzelmedi yardımcı olur musunuz.:? telefondan kaynaklanıyor olabılır mı dıye dusunuyorum fakat bı zamanında gelıyor sonra bır bakıyorum gece gelıyor mesajlar...

Mesaj 6 / 39 (29.218 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba ecitah,

Öncelikle buradan yapmış olduğum yönlendirmeyle cihaz ayarlarını kontrol etmeni daha sonra cihaz değiştirerek farklı bir cihazda işlemi denemeni rica ederim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 7 / 39 (29.193 Görüntüleme)
Çırak
ecitah
İleti Sayısı: 2

teşekkür ederim yardımınız için fakat sadece vodafonedan gelen msjları alamıyorum telefonda bir sorun olsaydı eğer dıger operatorlerden msj alamazdım ...

Mesaj 8 / 39 (29.189 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba ecihat,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 9 / 39 (29.171 Görüntüleme)
Çırak
anranca

merhabalar ya bendede mesajla ılıgılı bı sorun var . Karsı taraftan arkadasımın attıgı mesaj gelmyor ama benım attıgım mesaj gıdıyor ona sadece o kısıde oluyor o sorun baska arkadaslarımın mesajları gelıyor bende atabılıyorum ama onun attıgı mesaj lar gelmyıor yardımcı olurmusunuz ya ne yapmam gerekıyor ?

Mesaj 10 / 39 (28.465 Görüntüleme)