Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
adnanhasgul
İleti Sayısı: 4

Müşteri Temsilcisi ile nasıl görüşülür ?

Bir bilen bana açıklayabilir mi aceba ben  542 - 700 yada diğer numaralarınızı aradığımda  müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirim ? 

Mesaj 1 / 14 (7.346 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
adnanhasgul

Müşteri Temsilcisi ile nasıl görüşülür ?

[ Düzenlendi ]

2 Gündür birisi benimle ilgilenecek diye çırpınıyorum neredeyse. 4440542 - 542 - 7000 - 0212 ile başlayan numaranızı aradım. 0212 li numaranız beni tekrar 542 ye yönlendirmekten öte birşey yapmadı. Diğerlerinde de  müşteri temsilcisine bağlanacak bir seçenek yok. Yok arkadaşım yok. Bana işlem menünüz seçenek falan demeyin hiç. Varsa çalışan olarak vodafone kullanıyorsanız arayın 7000 i yada diğerlerini ne demek istediğimi anlarsınız. Bizler gerizekalı değiliz bizi oradan ulaşırsınız diye başınızdan atamazsınız.  Dünya çapında bir marka olduğunuzu iddia edip aboneniz ile ilgilenmemeniz ne büyük bir çelişkidir arkadaşım. Yahu bir cümlelik birşey sormak için iki gündür çırpınıyorum burada. O ona yönlendiriyor o şunu yapın diyor ancak. birisi net cevap vermedi. Artık forumdan sanal kişilerden yardım isteyecek kadar düştük sayenizde. Burada da konu açıyoruz ancak özelden yanıtlandı diyip geçiştiriyorsunuz. Konuyu taşıma zahmetine giriyorsunuz ama  bir cevap dahi yazmıyorsunuz. Yahu bir cümlelik soru sormak bir cümlelik cevap almak bu kadar zor mu olacak. Bu nasıl berbat bir müşteri hizmetleridir. Bu nasıl bir sistemdir. Şikayetçiyim arkadaşım sisteminizden ve ilgisizliğinizden. Böyle mi ülkenin en iyi gsm operatörü olduğunuzu iddia ediyorsunuz siz. Bu hattı terkedeceğim sırf bu saçmalığınızdan dolayı. 

Mesaj 2 / 14 (7.249 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
moza
İleti Sayısı: 42

Ynt: Müşteri Temsilcisi ile nasıl görüşülür ?

hocam sıkma canını burdan yazıver derdini, ne güne duruyor forum ahalisi :smileyhappy:

Mesaj 3 / 14 (7.235 Görüntüleme)
Çırak
adnanhasgul

Üstad sonunda birisi bana bir iki kelime cevap verdi ya nasıl mutlu oldum anlatamam. Resmen umursamıyorlar adamlar. Sağolasın hakketen cevabın iyi geldi. Yoksa kafayı yiyecektim burada. Şu vodafone dan nefret ettim bu yüzden . 

Mesaj 4 / 14 (7.232 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba adnanhasgul,

Eleştirilerini ilgili ekiplerimize iletiyorum. Dilersen sorununu buradan bizimle paylaşabilirsin ve yardımcı olabiliriz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

adnanhasgul yazdı:

Üstad sonunda birisi bana bir iki kelime cevap verdi ya nasıl mutlu oldum anlatamam. Resmen umursamıyorlar adamlar. Sağolasın hakketen cevabın iyi geldi. Yoksa kafayı yiyecektim burada. Şu vodafone dan nefret ettim bu yüzden . 

Mesaj 5 / 14 (7.227 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
detayc
İleti Sayısı: 6

Kafayı yemek üzereyim bu adamlara ulaşmak kabeye gitmekten zor ya nasıl iştir anlamadım,

Mesaj 6 / 14 (6.323 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 950

[ Düzenlendi ]

Merhaba detayc,

542 Müşteri hizmetlerine ulaşmak kolaydır ,sadece telsiz bandı biraz konuştuğu için sana öyle geliyor :smileyvery-happy:

Mesaj 7 / 14 (6.319 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
detayc
İleti Sayısı: 6

usta ben 542 yide 7000  ide biliyom ben karşımda canlı arıyom.anlatamadım derdimi galiba

Mesaj 8 / 14 (6.296 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AlperC
İleti Sayısı: 506

Merhaba detayc,

Konuyla alakalı sana buradan bilgilendirme yapıldı. Bu konu hakkında, tekrarlayan şekilde, aynı konuyla alakalı ve başlılara katkısı olmayacak içerikte ileti girmeye devam etmen durumunda; iletilerinin silineceğinin bilgisini paylaşamak isterim. Dilersen buradan iletilerinde dikkat etmen gereken kurallar hakkında bilgi edinebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

detayc yazdı:

usta ben 542 yide 7000  ide biliyom ben karşımda canlı arıyom.anlatamadım derdimi galiba

Mesaj 9 / 14 (6.290 Görüntüleme)
Çırak
deliuslu
İleti Sayısı: 1

Hepsi paketi 25TL fakat 25,65TL alındı?

Mesaj 10 / 14 (4.380 Görüntüleme)