Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
4 Yıldızlı Çırak
DaimonTR
İleti Sayısı: 25

Hat almak

İyi geceler efendim . Ben 7 yıldır TURKCELL kullanıcısıyım. 17 yaşındayım.  Vodafone hat almak için bayiye gittim. Oradaki bir yetkili bana hat verebileceğini söyledi. Bende ona "Veli izni gerekir mi?" diye sordum. "Gerekmez" dedi. Yarın tekrar gideceğim. Sizce bi sorun çıkar mı ? Böyle bir  uygulama var mı ? Teşekkürler.

Mesaj 1 / 42 (31.186 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
4 Yıldızlı Kalfa
ibrahimdevrim
İleti Sayısı: 115

Vodafone Yeni Hat Alma Yaş Sınırı

Merhabalar

Vodafone'dan yeni hat aldı bir arkadaşım, ve 17 yaşında, 18'e ekim 20'de girecek.

Vodafone'nun bu tip bir uygulaması mı var? Bayiideki görevli 16 yaş üstü olduğun takdirde hat alabilirsin kaç yaşındasın demiş, oda kimliğini çıkarıp vermiş ve hattını almış? Bu konuda bilgilendirme bekliyorum Vodafone Forum görevlilerinden. Normalde 18 yaş olanlar hat alamıyor muydu ?

Mesaj 2 / 42 (31.160 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.539

Ynt: Vodafone Yeni Hat Alma Yaş Sınırı

[ Düzenlendi ]

Merhaba ibrahimdevrim,

Cep Özgür tarifesine özel 15-18 yaş arasındaki abonelerimiz hat alım işlemleri sağlayabilmektedir. Bu işlem, 15-18 yaşındaki kişilerin muvafakatname belgesini velilerinden veya vasilerinden ıslak imzalı alarak, veli nüfus cüzdanı belgeleriyle getirmeleri durumunda sağlanmaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ibrahimdevrim yazdı:

Merhabalar

Vodafone'dan yeni hat aldı bir arkadaşım, ve 17 yaşında, 18'e ekim 20'de girecek.

Vodafone'nun bu tip bir uygulaması mı var? Bayiideki görevli 16 yaş üstü olduğun takdirde hat alabilirsin kaç yaşındasın demiş, oda kimliğini çıkarıp vermiş ve hattını almış? Bu konuda bilgilendirme bekliyorum Vodafone Forum görevlilerinden. Normalde 18 yaş olanlar hat alamıyor muydu ?

Mesaj 3 / 42 (31.151 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Hat almak

Merhaba DaimonTR,

18 yaş altındaki kullanıcılara ancak muvafakatname ile yeni hat tesis edilebilir.

Vodafone Forum Ekibi

DaimonTR yazdı:

İyi geceler efendim . Ben 7 yıldır TURKCELL kullanıcısıyım. 17 yaşındayım.  Vodafone hat almak için bayiye gittim. Oradaki bir yetkili bana hat verebileceğini söyledi. Bende ona "Veli izni gerekir mi?" diye sordum. "Gerekmez" dedi. Yarın tekrar gideceğim. Sizce bi sorun çıkar mı ? Böyle bir  uygulama var mı ? Teşekkürler.

Mesaj 4 / 42 (31.133 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
tugba_bicer
İleti Sayısı: 27

yaklaşık iki ay once yeni hat aldım beşiktaşta cep merkezinden. çalışanlar 18 yaşından küçük oldugum için hat alamayacagımı soylediler bende o gün almam gerektiği için yanımda komşumun kızı vardı onun üzerine aldım hattı. ama kız 28 yaşında özgür genç tarifesinden falan yararlanamıyorum. onun 25 yaş altı birinci derece yakını da yok.. mağdurum :smileysad: ne önerirsiniz hattımı kendi üzerime almak istiyorum yaşım 17 iki ay sonra 18im ama iki ay beklemek ıstemıyorum cunku ıkı aydır zaten zarardayım.

Mesaj 5 / 42 (26.350 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba tugba_bicer,

18 yaşını doldurmamış kişiler, sadece velilerinden alabilecekleri muvafakatname ile faturasız hat satın alabilir. Hattı kendi üzerine ücretsiz şekilde alabilmek için velinden alacağın muvafakatname ile birlikte yetkili Vodafone Cep Merkezi'ne 1 Ekim 2013 tarihine kadar başvuruda bulunarak kullandığın hattı kendi üzerine alabilirsin. İşlem sırasında hat yasal sahibinin bulunması gerekmiyor. Bu konu burada konuşuluyor. Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini yönlendirdiğim başlıkta paylaşabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

tugba_bicer yazdı:

yaklaşık iki ay once yeni hat aldım beşiktaşta cep merkezinden. çalışanlar 18 yaşından küçük oldugum için hat alamayacagımı soylediler bende o gün almam gerektiği için yanımda komşumun kızı vardı onun üzerine aldım hattı. ama kız 28 yaşında özgür genç tarifesinden falan yararlanamıyorum. onun 25 yaş altı birinci derece yakını da yok.. mağdurum :smileysad: ne önerirsiniz hattımı kendi üzerime almak istiyorum yaşım 17 iki ay sonra 18im ama iki ay beklemek ıstemıyorum cunku ıkı aydır zaten zarardayım.

Mesaj 6 / 42 (26.306 Görüntüleme)
Çırak
elifslck
İleti Sayısı: 1

Merhabalaar :smileyhappy: 

Bende onceki arkadaslar gibi 17 yasindayim. 5 ay var, 18'ime. Hat alabilirim okey, bunu anladim da su muvafakatname nedir cozemedim ben. Ornegin ebeveynimin imzalamis oldugu bir kagidi direkt gostersem bana kendi kimligimle hat veriyorlar mi ? Bunu aciklarsaniz sevinirim. :smileyhappy: Ayrica BlackBerry kullaniyorum. BIS paketleri hakkinda bilgi alirsam guzel olur. :smileyhappy: Ha bir de Ozgur Genc hakkinda..

Tesekkur ederim ben, simdiden.
Iyi aksamlar :smileyhappy: 

Spoiler

Mesaj 7 / 42 (24.754 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.068

elifslck iyi akşamlar

18 yaşını doldurmadığın için adına alamazsın.Fakat cepmerkezine ebeveyninle birlikte giderek muvafakaatname belgesini doldurarak kendi adına hat çıkartabilirsin.

özgür genç tarifesi her yöne 10 dk 50 krş görüşebilir.12000 sms paketini aldığın zaman hafta sonları şebeke içi 2000 dk görüşebilir aylık 500 mb internet paketini alırsanda akşam 9 sabah 9 arası 2000 dk şebeke işi konuşabilirsin

12 000 sms paketi fiyatı:9,90 TL

500 MB internet paketi 9,50 TL

elifslck yazdı:

Merhabalaar :manhappy: 

Bende onceki arkadaslar gibi 17 yasindayim. 5 ay var, 18'ime. Hat alabilirim okey, bunu anladim da su muvafakatname nedir cozemedim ben. Ornegin ebeveynimin imzalamis oldugu bir kagidi direkt gostersem bana kendi kimligimle hat veriyorlar mi ? Bunu aciklarsaniz sevinirim. :manhappy: Ayrica BlackBerry kullaniyorum. BIS paketleri hakkinda bilgi alirsam guzel olur. :manhappy: Ha bir de Ozgur Genc hakkinda..

Tesekkur ederim ben, simdiden.
Iyi aksamlar :manhappy: 

Mesaj 8 / 42 (24.743 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Roxelana
İleti Sayısı: 8

Merhaba.

Şuan 16 yaşındayım ve Vodafone FreeZone'a katılmak için SMS attığımda 26 yaş üstünde olduğum için katılamayacağım bilgisi geldi. Bu herhalde hattın velim üzerine olduğu için böyle oldu. Şimdi hattı değiştirmeden kendi adıma yapmak için herhangi bir Vodafone bayisine velimle gitsem sorun çıkar mı veya ertelenir miyim? Muvafaatname hakkında bilgi verir misiniz?

Mesaj 9 / 42 (12.513 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.383

Vodafone bayiilerinden hattı kendi adına tanımlatırsan FreeZone'a katılabilirsin.

Roxelana yazdı:

Merhaba.

Şuan 16 yaşındayım ve Vodafone FreeZone'a katılmak için SMS attığımda 26 yaş üstünde olduğum için katılamayacağım bilgisi geldi. Bu herhalde hattın velim üzerine olduğu için böyle oldu. Şimdi hattı değiştirmeden kendi adıma yapmak için herhangi bir Vodafone bayisine velimle gitsem sorun çıkar mı veya ertelenir miyim? Muvafaatname hakkında bilgi verir misiniz?

Mesaj 10 / 42 (12.509 Görüntüleme)