Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
karadenizli37
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

Gizli Numarayı Nasıl Öğrenebilirim?

[ Düzenlendi ]

Merhaba Vodafone Forum Yönetimi,

Dün telefonuma özel arama (gizli no) geldi. Arayan kişiyi tanımıyorum ve bu kişinin kim olduğunu bilmiyorum. Bu arada gizli numaradan gelen kişiyle herhangi bir sorun ve tartışma söz konusu olmadı. Ben bu kişinin kim olduğunu nasıl ve nerden öğrenebilirim? Bu konuda ciddi anlamda yardımınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar...

Mesaj 1 / 5 (73.694 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.674

Ynt: Gizli Numarayı Nasıl Öğrenebirim?

[ Düzenlendi ]

karadenizli37 merhaba

Gizli numarayı tespit etme gibi sistem yok,Eğer farklı bir durum söz konusuysa savcılığa başvurman gerekecektir.ayrıca telefonundan 7046 arayarak telefonunu gizli numaraya kapatabilir,gizli numaradan bir daha çağrı almazsın

karadenizli37 yazdı:

Merhaba Vodafone Forum Yönetimi,

Dün telefonuma özel arama (gizli no) geldi. Arayan kişiyi tanımıyorum ve bu kişinin kim olduğunu bilmiyorum. Bu arada gizli numaradan gelen kişiyle herhangi bir sorun ve tartışma söz konusu olmadı. Ben bu kişinin kim olduğunu nasıl ve nerden öğrenebilirim? Bu konuda ciddi anlamda yardımınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar...

Mesaj 2 / 5 (73.692 Görüntüleme)
Çırak
karadenizli37

Merhaba HamdullaH,

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız savcılığı gerektirecek bir durum olmadı. Ben bunu savcılığa intikal ettirecek olursam, ortada herhangi bir sorun olmadığı halde savcılık yardımcı olur mu? Daha çok bu konuda endişe ve merak içindeyim!

Mesaj 3 / 5 (73.688 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.674

karadadenizli37

maalesef belirttiğin şekilde savcılıktanda sonuç alamazsın..bildiğin gibi savcılığın çaşılma sistemide farklı

keşke öğrenebilmek için bir yolu olsaydıda paylaşabilseydim...bunun için üzgünüm:..!

karadenizli yazdı:

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız savcılığı gerektirecek bir durum olmadı. Ben bunu savcılığa intikal ettirecek olursam, ortada herhangi bir sorun olmadığı halde savcılık yardımcı olur mu? Daha çok bu konuda endişe ve merak içindeyim!

Mesaj 4 / 5 (73.685 Görüntüleme)
Çırak
karadenizli37

Açıklaman benim için yeterli oldu. İlgi ve alakan için teşekkür ederim...

Mesaj 5 / 5 (73.683 Görüntüleme)