Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
eozdogan
İleti Sayısı: 1

Gizli Numara Engelleme

Selamlar. Vodafone hattımı 7046'ya GIZLI AC YAZARAK gizli numaradan aramalara karşı kapattım. Ancak gizli numaradan hala beni arayabiliyorlar. ve sesli sistem herhangi gibi bir uyarı vermiyor.

son çare akıllı telefondan bilinmeyen numaraların engellenmesini işaretledim ve şimdilik bu şekilde gizli numaralardan kurtuluyorum.

Ancak benim istediğim sesli uyarı sayesinde arayan kişinin gizli numaradan aradığını da farketmesi...ancak engelleme aktif olmasına rağmen karşı tarafa hiçbir iuyarı olmamakta benim telefonun özelliği sayesinde arama engelleniyor.

İnternetten baktığım kadarı ile bu serviste böyle bir uygulama problemi var. ne yapılması gerekir. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Selamlar.

Mesaj 1 / 6 (76.133 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Gizli Numara Engelleme

analog santralden ve yurtdışından gelen çağrıları engelleyemiyor
Mesaj 2 / 6 (76.127 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.151

Merhaba eozdogan,

@halil 'inde belirttiği gibi sabit ev+iş hatlarından ve yurtdışından yapılan gizli aramaların engelleme işlemi sağlanamıyor. Ancak, GSM operatörleri tarafından engelleme servisinin aktif/pasif durumunun kontrolü için dilersen bana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

eozdogan yazdı:

Selamlar. Vodafone hattımı 7046'ya GIZLI AC YAZARAK gizli numaradan aramalara karşı kapattım. Ancak gizli numaradan hala beni arayabiliyorlar. ve sesli sistem herhangi gibi bir uyarı vermiyor.

son çare akıllı telefondan bilinmeyen numaraların engellenmesini işaretledim ve şimdilik bu şekilde gizli numaralardan kurtuluyorum.

Ancak benim istediğim sesli uyarı sayesinde arayan kişinin gizli numaradan aradığını da farketmesi...ancak engelleme aktif olmasına rağmen karşı tarafa hiçbir iuyarı olmamakta benim telefonun özelliği sayesinde arama engelleniyor.

İnternetten baktığım kadarı ile bu serviste böyle bir uygulama problemi var. ne yapılması gerekir. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Selamlar.

Mesaj 3 / 6 (76.122 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
CTS_SERTAC
İleti Sayısı: 71

Bazı samsung modellerinde Sahte arama özelliği var bunun gibi birşeyde olabilir. Cihaz modeliniz neydi?

ÇARŞAMBASPOR
Mesaj 4 / 6 (76.093 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
hsimsek122
İleti Sayısı: 6

aynı sorun bende de var.GIZLI AC yazıp 7046 ya mesaj atmama rağmen hala numara gizleyip beni arayabiliyorlar GMS numaraları.Yardımınızı bekliyorum.

Mesaj 5 / 6 (41.197 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
hsimsek122
İleti Sayısı: 6

vodafone self servise girip düzelttim.Artık beni de gizli numaralar arayamıyor.Self servis sağolsun :smileyhappy::smileyhappy:

Mesaj 6 / 6 (41.189 Görüntüleme)