Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
4 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 34

Chatline

Sık sık gelmeye başlayan chatline sohbet saçmalığından nasıl kurtulabilirim? Vodafone müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir üyelik bulunmuyor diyorlar.Fakat ilk aradığımda bana bir numara vermişlerdi ben onu kaybettim.İkinci defa aradığımda numara paylaşımı yasak dendi bu nasıl çelişkidir? Zaten daha öncede bu sohbet numaralarından gelen sms hakkında şikayetlerim vardı şimdi ayyuka çıktı.Numara değiştirme talebinde bulundum Turkcell'den geçiş yaptığım için numara değişmiyormuş,tekrar Turkcell'e ondan sonra Vodafone geçiş yapacak mışım bu ne saçmalık?

Mesaj 1 / 21 (11.686 Görüntüleme)
Admin
İleti Sayısı: 5.599

Ynt: Chatline

Merhaba Emirx,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Emirx yazdı:

Sık sık gelmeye başlayan chatline sohbet saçmalığından nasıl kurtulabilirim? Vodafone müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir üyelik bulunmuyor diyorlar.Fakat ilk aradığımda bana bir numara vermişlerdi ben onu kaybettim.İkinci defa aradığımda numara paylaşımı yasak dendi bu nasıl çelişkidir? Zaten daha öncede bu sohbet numaralarından gelen sms hakkında şikayetlerim vardı şimdi ayyuka çıktı.Numara değiştirme talebinde bulundum Turkcell'den geçiş yaptığım için numara değişmiyormuş,tekrar Turkcell'e ondan sonra Vodafone geçiş yapacak mışım bu ne saçmalık?

Mesaj 2 / 21 (11.679 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 15.446

Merhaba Emirx,

Chat Line olarak bir uygulama tespit edemedim, gelen SMS'in hangi servisten olduğunu net olarak belirtebilir misin?

Ayrıca, vermiş olduğun GSM numaranı da kontrol ettiğimde herhangi bir servis aboneliğin bulunmadığını tespit ettim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Emirx yazdı:

Mesaj 3 / 21 (11.647 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

00445601831 CHATPARTI KIZLARI YENI HEYECANLAR SINIR TANIMAYAN SOHBETLER ICIN SENI BEKLIYOR. DURMA HEMEN ARA BIZIMLE CILGIN BIR ASKA BASLA 00445601831

008818201800 GECELERINI YALNIZ GECIRMENI ISTEMIYORUZ. SOHBET ETMEK VE YALNIZLIGINI UNUTTURMAK ISTIYORUZ HADI ARA BEKLIYORUZ 008818201800

bu ne be kardeşim ayıp denilen birşey var bole numaraların bole pis seylerın gondermesıne nasıl musade edıyorsunuz anlamıyorum bi yere falan abone olmadım hele boyle bır yere hıc olmadım hergun hergun mesaj gelıyor musterı hızmetlerını aradım  bir abonelıgınız bulunmuyor denılıyor ıptal etmek ıcın baska numarya yonlendırıyor kardesım bu nasıl hızmet ya iptal edin bunları ayıp ya

Mesaj 4 / 21 (10.339 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 475

Merhaba delilbaycuman,

İlgili firma tarafından yapılan üyelikler, ücretlendirmeler ve ücret iadelerinin sorumluluğu firma müşteri hizmetlerine aittir. Tarafımızdan yapılabilen işlem ise sadece firmaya servis üyeliğinin iptal talebidir. Üyeliğin hangi şartlar altında gerçekleştiği, üyelik karşılığında ne gibi faydalar sağladığı vb. sorularının yanıtı için 05446771598 numaralı firmaya ait müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

delilbaycuman yazdı:

00445601831 CHATPARTI KIZLARI YENI HEYECANLAR SINIR TANIMAYAN SOHBETLER ICIN SENI BEKLIYOR. DURMA HEMEN ARA BIZIMLE CILGIN BIR ASKA BASLA 00445601831

008818201800 GECELERINI YALNIZ GECIRMENI ISTEMIYORUZ. SOHBET ETMEK VE YALNIZLIGINI UNUTTURMAK ISTIYORUZ HADI ARA BEKLIYORUZ 008818201800

bu ne be kardeşim ayıp denilen birşey var bole numaraların bole pis seylerın gondermesıne nasıl musade edıyorsunuz anlamıyorum bi yere falan abone olmadım hele boyle bır yere hıc olmadım hergun hergun mesaj gelıyor musterı hızmetlerını aradım  bir abonelıgınız bulunmuyor denılıyor ıptal etmek ıcın baska numarya yonlendırıyor kardesım bu nasıl hızmet ya iptal edin bunları ayıp ya

Mesaj 5 / 21 (10.330 Görüntüleme)
Çırak

[ Düzenlendi ]

İleti Sayısı: 476

‎15-12-2013 05:53:08

Seçenekler

Merhaba delilbaycuman,

İlgili firma tarafından yapılan üyelikler, ücretlendirmeler ve ücret iadelerinin sorumluluğu firma müşteri hizmetlerine aittir. Tarafımızdan yapılabilen işlem ise sadece firmaya servis üyeliğinin iptal talebidir. Üyeliğin hangi şartlar altında gerçekleştiği, üyelik karşılığında ne gibi faydalar sağladığı vb. sorularının yanıtı için 05446771598 numaralı firmaya ait müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

delilbaycuman yazdı:

bu ne be kardeşim ayıp denilen birşey var bole numaraların bole pis seylerın gondermesıne nasıl musade edıyorsunuz anlamıyorum bi yere falan abone olmadım hele boyle bır yere hıc olmadım hergun hergun mesaj gelıyor musterı hızmetlerını aradım  bir abonelıgınız bulunmuyor denılıyor ıptal etmek ıcın baska numarya yonlendırıyor kardesım bu nasıl hızmet ya iptal edin bunları ayıp ya

Bana geliyor ole msjlar MH numarasini aradim VF kayitli bole bir nunara yoktur duyo nasil iptal etcez bunu yaa

Mesaj 6 / 21 (5.054 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 7.758

Merhaba alioztrk55,

Belirtmiş olduğun ücretlendirme ya da üyelik hakkında ilgili firma ile 05446771598  numarasından iletişime geçebilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

alioztrk55 yazdı:

İleti Sayısı: 476

‎15-12-2013 05:53:08

Seçenekler

Merhaba delilbaycuman,

İlgili firma tarafından yapılan üyelikler, ücretlendirmeler ve ücret iadelerinin sorumluluğu firma müşteri hizmetlerine aittir. Tarafımızdan yapılabilen işlem ise sadece firmaya servis üyeliğinin iptal talebidir. Üyeliğin hangi şartlar altında gerçekleştiği, üyelik karşılığında ne gibi faydalar sağladığı vb. sorularının yanıtı için 05446771598 numaralı firmaya ait müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

delilbaycuman yazdı:

bu ne be kardeşim ayıp denilen birşey var bole numaraların bole pis seylerın gondermesıne nasıl musade edıyorsunuz anlamıyorum bi yere falan abone olmadım hele boyle bır yere hıc olmadım hergun hergun mesaj gelıyor musterı hızmetlerını aradım  bir abonelıgınız bulunmuyor denılıyor ıptal etmek ıcın baska numarya yonlendırıyor kardesım bu nasıl hızmet ya iptal edin bunları ayıp ya

Bana geliyor ole msjlar MH numarasini aradim VF kayitli bole bir nunara yoktur duyo nasil iptal etcez bunu yaa

Mesaj 7 / 21 (5.041 Görüntüleme)
Çırak

[ Düzenlendi ]

internet adresleri:https://www.globalstar.com.tr/

telefon numaraları 444 0592

Mesaj 8 / 21 (3.902 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 15.446

Merhaba legal1299,

Talebin var ise detaylandırabilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

legal1299 yazdı:

internet adresleri:https://www.globalstar.com.tr/

telefon numaraları 444 0592

Mesaj 9 / 21 (3.886 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 5

iyi günler. bana sürekli chatline dan party mesajları. geceleri konuşmalar türü mesajlar geliyor. nu mesajları engellemk istiyorum. yardımcı olurmusunuz?

Mesaj 10 / 21 (3.348 Görüntüleme)