Tüm Servisler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
batuhan91
İleti Sayısı: 7

7010 Alo Cep Lira Servisi

[ Düzenlendi ]

Vodafone 7000 i aradığımda kontur  yukleyebilmem için 7010 a yönlendirdi beni orayı aradığımda 30 tl yüklemek istediğimi söyledim kredi kartı bilgilerimi aldı ve hızlıca 12 seneleri adına 100 tl kontur bedava vereceklerini söylediler ardından senelik 89 tl ödiceksin dediler bende yok öyle birşey istemiyorum dedim fakat sesinizi alamıyorum diyerek kayıdı gercekleştirdim diyip telefonu kapattılar bu nasıl bir hırsızlıkdır hemen ardından farklı bir telefon ile arayarak kavga ederek iptal ettirdim belki biraz geç arasam 90-100 lira para çekicekler ve su an kart bilgilerim adamların elinde ve hiç güvenmiyorum eğer 1 tl çekilse bile bunu vodafone yönlendirdiği için mahkemeye vereceğim

Mesaj 1 / 15 (6.903 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: 7010 Alo Cep Lira Servisi

[ Düzenlendi ]

Merhaba batuhan91,

Belirtmiş olduğun firma Vodafone abonelerine üyelik karşılığı kredi kartı ile lira yükleme hizmeti veren firmadır. Üyelik ücreti itirazını firma müşteri hizmetleri numarası olan 444 10 11'e ulaşarak (7 gün 24 saat) iletebilirsin. Yapılan üyelikler genel prosedürler gereği sesli kayıt altında onay alınarak yapılmaktadır. Onayının alınmaması halinde firmadan üyelik ücreti iade talebinde bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

batuhan91 yazdı:

Vodafone 7000 i aradığımda kontur  yukleyebilmem için 7010 a yönlendirdi beni orayı aradığımda 30 tl yüklemek istediğimi söyledim kredi kartı bilgilerimi aldı ve hızlıca 12 seneleri adına 100 tl kontur bedava vereceklerini söylediler ardından senelik 89 tl ödiceksin dediler bende yok öyle birşey istemiyorum dedim fakat sesinizi alamıyorum diyerek kayıdı gercekleştirdim diyip telefonu kapattılar bu nasıl bir hırsızlıkdır hemen ardından farklı bir telefon ile arayarak kavga ederek iptal ettirdim belki biraz geç arasam 90-100 lira para çekicekler ve su an kart bilgilerim adamların elinde ve hiç güvenmiyorum eğer 1 tl çekilse bile bunu vodafone yönlendirdiği için mahkemeye vereceğim

Mesaj 2 / 15 (6.884 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
batuhan91

[ Düzenlendi ]

Zaten yeterince sikayet almislar ve halen devam ediyor bu servis ben sikayet etsem ne olacak ? Zaten kredi karti bilgilerim ellerinde her bilgiyi vermisim bu bilgilerin baska yerlere ulasmayacagi ne malum bugun cekmediler yarin cekmiyecekleri ne malum . ? Artik vodafoneyede guvenmiorum en yakin zamandada bu firmadan gidiyorum siz boyle devam edin !Beni hirsizliga yonlendiren firmadan ne hayir gelir !

Mesaj 3 / 15 (6.881 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
batuhan91

Ynt: 7010 Alo Kontor Hırsızlığı

Az önce online myselfinizden kontur yukledim bu seferde yarım saat sonra fixmobı uyeliginize kayıt olunmustur adı altında 10 lira çekildi aradığım 7010 artık beni heryere kayıt etmiştir müşteri hizmetlerini aradığımda az önce kayıt olmussunuz sadece bunu görebiliyoruz diyor şikayet ediceğim kişiye bağla diorum bağlamıorlar şikayet edicek yer bile yok yüklediğim son kontur aveaya geçiorum siz hırsızlığınıza devam edin kafanıza göre kontur çekiyorsunuz hiç dokunmadığım telefon kendi kendine abone oluyor haram olsun bütün paralar

Mesaj 4 / 15 (6.869 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

[ Düzenlendi ]

Merhaba batuhan91,

Konu hakkında @Serap'ın yaptığı bilgilendirmeyi dikkate almalısın. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

batuhan91 yazdı:
Zaten yeterince sikayet almislar ve halen devam ediyor bu servis ben sikayet etsem ne olacak ? Zaten kredi karti bilgilerim ellerinde her bilgiyi vermisim bu bilgilerin baska yerlere ulasmayacagi ne malum bugun cekmediler yarin cekmiyecekleri ne malum . ? Artik vodafoneyede guvenmiorum en yakin zamandada bu firmadan gidiyorum siz boyle devam edin !Beni hirsizliga yonlendiren firmadan ne hayir gelir !

Mesaj 5 / 15 (6.865 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
batuhan91

[ Düzenlendi ]

@Muge diye birisi bilgilendirme yapmadi @Serap in verdigi numarayi arayin diyorsaniz buraya sikayet eden binlerce kisi varbenimdemi eklenmemi istiyorsunuz ? Siz hirsizlikdan vazgecin daha iyi olur.

Mesaj 6 / 15 (6.861 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

[ Düzenlendi ]

Merhaba batuhan91,

Serap tarafından verilen bilgi haricinde paylaşabileceğimiz farklı bir bilgi bulunmamaktadır. Verilen bilgiyi esas alarak gerekli incelemeyi yapabilirsin. Bu konuyla ilgili mükerrer iletiler girmemeni rica eder farklı bir soru ya da talebin olması halinde bize ilgili başlıktan ulaşabileceğini de belirtmek isterim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

batuhan91 yazdı:
@Muge diye birisi bilgilendirme yapmadi @Serap in verdigi numarayi arayin diyorsaniz buraya sikayet eden binlerce kisi varbenimdemi eklenmemi istiyorsunuz ? Siz hirsizlikdan vazgecin daha iyi olur.

Mesaj 7 / 15 (6.857 Görüntüleme)
Çırak
yalçın_
İleti Sayısı: 1

[ Düzenlendi ]

merhabalaraynı konu dun gece itibariyle benimde başıma geldi iptalini istedim bugunde aradılar ve yuklemiş oldukları 20 lira+8 lira vodafonlularla konuşma hediyesi ve 5 lirada uyelik iptali parası kesip iptal ediceklerini söylediler bende vodafonun kurumsal kimliğine guvenip aradım vodafon tarafından verilen 7011 numarasını inanın haya kırıklıgına ugradım vodafonun böyle üç kagıtcı bir firmayla olan birlikteliğine ben kurumsal hatlarım ve bireysel hatlarımla oldukca hatrı sayılır meblag öduyorum aslında benden aldıkları fazla para degil canımı sıkan vodafonun kurumsal kimliğine yakışmayan biriyle adının anılması ve vodafona çok müşteri kaybettirecegini duşunmemdir teşekkürler

Mesaj 8 / 15 (6.834 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: 7010 Alo Kontor Hırsızlığı

Merhaba yalçın_,

Burada vermiş olduğum bilgiyi esas almanı rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

yalçın_ yazdı:

merhabalaraynı konu dun gece itibariyle benimde başıma geldi iptalini istedim bugunde aradılar ve yuklemiş oldukları 20 lira+8 lira vodafonlularla konuşma hediyesi ve 5 lirada uyelik iptali parası kesip iptal ediceklerini söylediler bende vodafonun kurumsal kimliğine guvenip aradım vodafon tarafından verilen 7011 numarasını inanın haya kırıklıgına ugradım vodafonun böyle üç kagıtcı bir firmayla olan birlikteliğine ben kurumsal hatlarım ve bireysel hatlarımla oldukca hatrı sayılır meblag öduyorum aslında benden aldıkları fazla para degil canımı sıkan vodafonun kurumsal kimliğine yakışmayan biriyle adının anılması ve vodafona çok müşteri kaybettirecegini duşunmemdir teşekkürler

Mesaj 9 / 15 (6.822 Görüntüleme)
Çırak
semasema
İleti Sayısı: 1

[ Düzenlendi ]

25.11.2013 tarihinde Alo Kontör hizmeti sunan 4441010 numaralı telefondan aradılar ve her ayrahat bir şekilde kontör yükleyebileceğim sözde fırsatlar sundular tabi üyelik ücretinin her ay 7.41 tl olarak 12 ay şeklinde olacağını söylediler.Zorlu bir görüşmenin ardından sözde müşteri temsilcimin sesini tam olarak alamadığım halde yakamdan düşsün diye onay verdim tabi sonra aklım başıma geldi hemen bankayı aradım kart iptali yaptırmak için ama benden önce davranıp 88.92 tl kesmişler bunun taksitler halinde olacağını söylediler.Bu üyeliğimin iptalini istiyorumki iptal edebileceğimi söylediler iptal edilmediği  ve param geri ödenmediği takdirde Vodafone hakkında  ve verdiğiniz numaraya ait olan Alo Kontör Şirketi hakkında,  dolandırıldığıma dair suç duyurusunda bulunup, hakkınızda yasal işlem başlatacağım.

Mesaj 10 / 15 (6.011 Görüntüleme)