Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
Vejeta
İleti Sayısı: 6

samsung s4 şebeke sorunu acil yardim

Oncelikle kolay gelsin arkadaslar bir konu da aşırı yardıma ihtiyacim var umarım yardimci olursunuz. Ben yaklaşık 15 gun onc3 vodafone den kampanyadan samsung s4 aldim. O günden bu gune şebeke surekli gidip geliyor. Biri arasin veya ben arayim farketmiyor. Müşteri hizmetleri ile ve bayım ile sürekli konuşmama rağmen çözüm bulamadik. Hatti mikro yaptirdim, fabrika ayarlarina dondum, baska hat denedik hala sorun ayni. En kisa sure dr yardimci olursaniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Mesaj 1 / 13 (18.148 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.595

Ynt: samsung s4 şebeke sorunu acil yardim

Merhaba Vejeta,

Hattını kestirip mi Micro SIM haline getirdin yoksa halihazırda Micro SIM mi teslim edildi? Bu konu hakkında bilgilendirme sağlamanı rica ederim.

Ayrıca, cihazın SIM kartı okumama sorunu cihaz kaynaklı da olabilir. Bu nedenle, SIM kartını farklı bir cihazda denemiş miydin? Denemediysen eğer bu işlem sonrasında da bilgilendirme sağlaman gerekir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Vejeta yazdı:
Oncelikle kolay gelsin arkadaslar bir konu da aşırı yardıma ihtiyacim var umarım yardimci olursunuz. Ben yaklaşık 15 gun onc3 vodafone den kampanyadan samsung s4 aldim. O günden bu gune şebeke surekli gidip geliyor. Biri arasin veya ben arayim farketmiyor. Müşteri hizmetleri ile ve bayım ile sürekli konuşmama rağmen çözüm bulamadik. Hatti mikro yaptirdim, fabrika ayarlarina dondum, baska hat denedik hala sorun ayni. En kisa sure dr yardimci olursaniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Mesaj 2 / 13 (18.024 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Vejeta
İleti Sayısı: 6

Oncelikle cevap verdiğiniz icin tesekkur etmek isterim. Ilk olarak hatti kestirip taktim lakin sorun olunca musteri hizmetlerimizin tavsiyesi ile 12 tl verip micro hat aldim yeni fakat yine sorunum cozulmedi. Bunun uzerine baska bir telefonda denedim hattimi ufak bir kesinti haric sorun cikmadi ama başka bir hatti aldigim telefon da deneyince de sorun çıkmadı. Kısacası bu hat bu telefon ile birlesince sıkıntı cikiyor ve vodafone habire dakika iade ediyor. Boyle olunca vodafonedan kaynakli oldugunu düşündüm ve bu konu da cok muzdaribim sayin editor.
Mesaj 3 / 13 (18.022 Görüntüleme)
Çırak
melihcanmavis
İleti Sayısı: 1

Ayni sorun bnde de mevcut acaba bir cozumu var midir orjinal micro simkart kullanmaktayim. Cihaz serisi mi hatalidir
Mesaj 4 / 13 (17.993 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba Vejeta ve melihcanmavis,

Cihazlarınızın son güncellemelerini yapmış mıydınız? Cihazda test ettiğiniz SIM kartlar Vodafone'a mı aittir?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Vejeta yazdı:
Oncelikle cevap verdiğiniz icin tesekkur etmek isterim. Ilk olarak hatti kestirip taktim lakin sorun olunca musteri hizmetlerimizin tavsiyesi ile 12 tl verip micro hat aldim yeni fakat yine sorunum cozulmedi. Bunun uzerine baska bir telefonda denedim hattimi ufak bir kesinti haric sorun cikmadi ama başka bir hatti aldigim telefon da deneyince de sorun çıkmadı. Kısacası bu hat bu telefon ile birlesince sıkıntı cikiyor ve vodafone habire dakika iade ediyor. Boyle olunca vodafonedan kaynakli oldugunu düşündüm ve bu konu da cok muzdaribim sayin editor.

melihcanmavis yazdı:
Ayni sorun bnde de mevcut acaba bir cozumu var midir orjinal micro simkart kullanmaktayim. Cihaz serisi mi hatalidir

Mesaj 5 / 13 (17.984 Görüntüleme)
Çırak
nurmca

Ben s4 miniyi avea dan aldim ve avea hat kullaniyorum ayni sorunu ben de yasiyorum su ana kadar iki kez oldu sabah kalkiyorum bakiyorum tlf cekmiyor
Mesaj 6 / 13 (16.494 Görüntüleme)
Çırak
ustad0442

Selamlar 20 gun once s4 aldim. Sebekede sorun oluyor. Nasil: aracimla giderken telefonu cebimden cikardigim anda sebeke cekmiyor sonra 7048 den mesaj almaya basliyorum  arayanlar.servise goturdum yazilim guncellendi  yine ayni sorun. Mikro cip aldim ayni sorun diger operator kartlarini taktim yine ayni sorun. Bu sorunu nasil asabilirim help me

Mesaj 7 / 13 (16.125 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba ustad0442,

Cihazı tekrar teknik servise göndererek kendilerine detaylı olarak bilgi vermelisin. Bunun dışında yapılabilecek farklı bir işlem bulunmuyor, sorun yazılımsal ya da SIM kartla ilgili görünmüyor.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ustad0442 yazdı:

Selamlar 20 gun once s4 aldim. Sebekede sorun oluyor. Nasil: aracimla giderken telefonu cebimden cikardigim anda sebeke cekmiyor sonra 7048 den mesaj almaya basliyorum  arayanlar.servise goturdum yazilim guncellendi  yine ayni sorun. Mikro cip aldim ayni sorun diger operator kartlarini taktim yine ayni sorun. Bu sorunu nasil asabilirim help me

Mesaj 8 / 13 (16.030 Görüntüleme)
Çırak
zek44
İleti Sayısı: 2

aynı sorun bende turkcell de oldu daha sonra vadafoneye geçtim  sorun kalktı eğer geçici bir sim kartın varsa onu bir dene bendede s4 var sorun kalktı vadafone dan şaşma söyliyeyim şebeke ayarlarına bak eğer mümkünse resetle

Mesaj 9 / 13 (15.803 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
caner_durmus
İleti Sayısı: 5

Valla arkadaşım bende vodafone dan s4 aldım. 1 aydır aynı sorun bende de var. Cihaz iki kez servise gitti geldi. cihazda bi sorun bulunamadı diyip geri yolluyolar. Benim sim kartımda miro sim. Hala bi çözüm bulamadılar. Ya vodafone nin verdiği cihazlar sıkıntılı yada samsung servisi bişeyden anlamıyo. Hala şebeke sorunu çekiyorum.

Mesaj 10 / 13 (13.112 Görüntüleme)